1550-97

آقای مجید: من وهمسرم 5 سال است که ازدواج کرده ایم وخوشبخت هستیم ولی نه مسافرت ماه عسلی داشتم و نه تا به حال دو نفری به مسافرت رفته ایم وخیلی در مورد BB و یا همان Bed & Breakfast شنیده ام ولی چیزی در این مورد نمی دانیم لطفا ما را راهنمایی کنید و اگر مناسب ما می باشد دوست داریم برای سالگرد ازدواجمان بالاخره به یک مسافرت برویم.
با تشکر: فریبا از ریورساید کالیفرنیا
خانم فریبا: متاسفم که هنوز نتوانسته اید با همسرتان به ماه عسل واقعی بروید ولی هنوز دیر نشده است و با اطلاعات کمی که من از شما دارم شاید BB برای مسافرت های 2 تا 3 روزه مناسب باشد.
مسافرت های BB برای زوج های رومانتیک بیشتر مناسب میباشد و اکثر در همه شهرهای ساحلی- کوهستانی وتوریستی وجود دارند و سایت های کامپیوتری مختلفی برای رزرو کردن وجود دارد.
همانطور که اشاره کردم BB برای زوج هایی میباشد که دوست دارند با یکدیگر وقت بیشتری بگذرانند و یک مسافرت خاطره انگیز داشته باشند درشهرهای ساحلی و کوهستانی به منازل زیبا وقدیمی بر می خورید که آن را به BB تبدیل کرده اند و شما و همسرتان و چندین زوج دیگر میهمان آن خواهید بود و با توجه به فصل مسافرت شما صبحانه خود را در حیاط های زیبای آنها و یا در اتاق میهمانی سالن آن BB درکنارشومینه میل خواهید کرد و اکثرا از شما با چای و شیرینی بعد از ظهر پذیرایی میکنند.
و اگرمایل باشید شهرساحلی ساحلی سانتا باربارا در کالیفرنیا برای این نوع مسافرت ها مناسب میباشد.
سفرخوش

1550-98

***

آقای مجید: بارها من در برنامه های مختلف از شما در مورد شغل، کار ودرآمد و چگونه کار پیدا کردن شنیده ام. لطف کنید در مورد شغل هایی که آینده خوبی دارند توضیح بدهید.
با تشکر: مژگان از جنوب کالیفرنیا
خانم مژگان: با تشکر از سئوال شما، همان طور که فرموده اید بارها در برنامه های مختلف دراین مورد صحبت کرده ایم ولی این نوع مقاله ها هر سال تغییر می کند و شما هم خود را همیشه باید با این اطلاعات آشنا کنید ومطالعه داشته باشید. در هرحال این هم یک لیست جدید برای شما از Yahoo
«ده شغل بادرآمد خوب و آینده ای روشن»

1-Software Developer
2-Management Analyst
3-Construction Manager
4-Information Security Analyst
5-Civil Engineer
6-Medical & Health Services Manager
7-Social Worker
8-Accountant or Auditor
9-PR Specialist
10-Paralegal

1550-99

***

آقای مجید: بنظر شما دانشگاه تاثیری در حقوق یک فارغ التحصیل میگذارد و اگر لیست جدیدی در این مورد وجود دارد من را مطلع کنید.
با تشکر: ناهید از نیویورک
خانم ناهید: به تازگی لیست جدیدی از طرف Forbes بیرون آمد که در مورد فارغ التحصیلان دانشگاهها و حقوق آنها بود.
این هم لیست جدیدی درمورد 10 دانشگاه که فارغ التحصیلان آن حقوق بیشتری دریافت میکنند.

1-Carnegie Mellon University
2-Stanford University
3-Nyu
4-Harvy Mudd College
5-Upen
6-Mit
7-Cornell
8-Colorado School of Mine
9-Git
10-Princeton

***

آقای مجید: من و همسرم در مورد یک موضوع با هم اختلاف داریم وآنهم این است که بتازگی ما یک BBQ خریده ایم و دوست داریم از آن برای درست کردن غذاهای BBQ استفاده کنیم. سئوال ما این است که آیا باید گوشت Steak را در مواد و ادویه جات مختلف بخوابانیم قبل از درست کردن و یا به عبارت دیگر Marinade را انجام بدهیم یا نه؟
با تشکر : رضا و الهه
آقای رضا و خانم الهه: تبریک برای خرید BBQ جدید و تصمیم خوبی گرفته اید که برای غذای خود بیشتر از BBQ استفاده کنید مخصوصا که به فصل تابستان نزدیکتر می شویم.
اصولا Steak را در مواد مختلف نمی خوابانند و یا Marinade نمی کنند، برای اینکه احتیاج نیست ولی بعضی از دستورهای غذایی این را توصیه میکند ولی درحالت معمولی احتیاجی به این کار نیست و هر نوع Steak که خریداری می کنید قبل از درست کردن و بر روی BBQ قراردادن آن را در خارج از یخچال به مدت نیم ساعت نگه دارید تا با دمای اتاق مطابقت کند.
BBQ خود را خوب داغ کنید، و میتوانید از نمک و فلفل استفاده کنید ونمک هم از نمک دریایی استفاده کنید که دانه های بزرگتری دارد و بر روی Steak می ماند.
در ضمن هیچ موقع نبایدSteak را در زیر آب شست و اگر این کار را انجام دادید با دستمال کاغذی خوب آن را خشک کنید.
نوش جان

1550-100