1552-26

1552-28

اندی هیچگاه سنت ها ی دیرین و آداب و رسوم تاریخی و ملی ایران را فراموش نمی کند و بقولی پرشور تر و پر هیجان تر و عاشقانه تر از خیلی از هنرمندان حتی در داخل ایران، همیشه کوشیده با ترانه ای دلها را در روزهای نوروزی شاد کند و به سنت هایی چون نوروز احترام بذارد و جالب اینکه هنوز لس آنجلس با هنرمندان خود می کوشد در حفظ سنت ها و آداب و هنر و فرهنگ ایران همچنان کوشا باشد و وظیفه ملی خود را انجام دهد.
این بار هم اندی با وجود مشغله فراوان و سفر به نقاط مختلف جهان از جمله کشورهای همسایه ایران برای اجرای کنسرت، آهنگی به مناسبت نوروز خوانده که خبر از فرارسیدن زیباترین جشن بهاری در جهان دارد، فصلی که گلها می شکفد، همه لباس نو به تن می کنند و حتی طبیعت هم جامه عوض می کند.
آهنگ جدید اندی بنام نوروز نتیجه همکاری مستقیم هنرمندان داخل و خارج ایران است، ترانه و آهنگ از امین دلشاد با تنظیمی از فرزاد واثقی و خواننده و تهیه کننده: «اندی».
درود به اندی که هنوز فاصله نمی شناسد، فقط هنر و هنرمندان ایرانی را در سراسر جهان به همکاری دعوت می کند و بارها گفته با وجود همکاری صمیمانه ای که با پاکسیما دارم یک آلبوم کامل از آهنگ ها و ترانه های جدید به بازار می آید ولی همکاری خود را با هنرمندان درون ایران ادامه خواهد داد.
این آهنگ را می توانید از طریق وبسایت، فیس بوک و اینستاگرام اندی بشنوید.

Facebook.com/Andy Madadian Official
Twitter/Andy Madadian
Instagram/Andy music 1
Youtube Chanal/Andy Music TV

1552-29