1670-10

فیلم کمدی پارادایس از 21 تا 27 جون در سینماهای
Laemmle بورلی هیلز و انسینو به نمایش در می آید

پارادیس یکی از فیلم‌های کمدی است که ارزش یک بار دیدن را دارد، جواد عزتی، آخوند جوان و دوستش در اینستاگرام با دختری آلمانی آشنا می‌شوند و برای دیدن او راهی آلمان می‌شوند. رئیس حوزه علمیه آنها که حاج آقا فراستی نام دارد، راه سفر را برآن‌ها می‌بندد. طلبه‌های جوان با اغفال حاج آقا فراستی، ویزایی هم برای او می‌گیرند و او را با خود به آلمان می‌برند.

1670-12

1670-13

بازیگران: جواد عزتی، مهران رجبی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری و بیتا عطشانی از ایران و الیویا بورکات، ماتیاس متس، کلاتسیدا روبرت و کاترین فولوس از کشور آلمان بازیگران این فیلم هستند.
پارادایس یکی از فیلم‌های توقیفی بود که با رایزنی‌ها و برخی اصلاحات سرانجام به سینماها راه یافت. حبیب اسماعیلی (تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما) با اشاره به اکران فیلم پارادایس گفته است: فیلم سینمایی پارادایس بعد از چهار سال توقیف اکران می‌شود. پارادایس با رعایت تمامی موازین حقوقی و عرفی ساخته شد و در طی این مدت متاسفانه به دلیل برخی سوءتفاهمات فرصت اکران پیدا نکرده بود. نباید برای اکران فیلم‌ها حساسیت‌های بی‌مورد ایجاد شود و می‌توان با گفتگو و مشورت و مذاکره بسیاری از سوءتفاهم‌ها را حل کرد هماهنگونه که ما درباره فیلم پارادایس با انجام برخی اصلاحات جزئی، مواردی که موجب سوءتفاهم شده بودند را رفع کردیم و فیلم به اکران رسید.
علی عطشانی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان این فیلم کمدی است. دموکراسی تو روز روشن و تلفن همراه رییس جمهور از جمله فیلم‌های دیگر علی عطشانی است. علی عطشانی در خصوص پارادیس گفت: پارادایس در واقع روایت زندگی دو آخوند است که یکی از آن ها از طریق فیسبوک با دختری آشنا می شود و با دعوت او به کنفرانسی در اروپا می رود. وی تصریح کرد: 70 در صد از این فیلم در آلمان و اسپانیا فیلم برداری شده و جالب است که بگویم در یکی از سکانس ها حدود 70 نفر از هنروران خارجی حضور داشتند و هنگام بیان دیالوگ های بازیگران، حتی آن ها نیز تحت تاثیر قرار گرفتند و در فکر فرو رفتند.

1670-11