1596-45

1596-97

1596-27

1596-29

تهیه از بیژن محبی

سال ۲۰۱۷ برای تمامی ملتها سال پر تلاطمی بود. مثل هر سال، پر از لحظات تلخ و شیرین بود، و سال دیگری که میلیونها ایرانی در غربت بدور از خانه خود سپری کردند. در این غربت نشینی که هر ثانیه با سوزی عمیق به یاد وطن می‌گذرد، تنها شادی، تنها پرتو روشنایی هنری است که از ایران باقی مانده. مرکز این جوشش لوس آنجلس است و پاسداران این هنر، که یادگار میهن عزیزمان است، هنرمندان عزیز هستند.
یکی از حامیان و ارایه دهنده برنامه های تلویزیونی، هنری، و کنسرت که از روز تأسیس تنها هدفش حفظ هنر ایران و خدمت به ایرانیان بوده شرکت بلبل پروداکشنز است. در طی سالهای اخیر مدیریت آن آقای علی خامنه ای پور ضمن تهیه برنامه های تلویزیونب در کانال یک و جم تی وی در تهیه آگهی های حرفه ای و گویا و آگاه کردن مردم از طریق برنامه ها و خدمات خود نقش موثری داشته است.
در شب سال نو ۲۰۱۸ هنرمندان در شب نشینی مجلل، ضیافتی بیاد ماندنی از بلبل پروداکشنز به سان فرانسیسکو به صحنه آوردند که شبی را با عشق در کنار هموطنانشان بگذرانند. این برنامه نه تنها تمام انتظارات را بر آورده کرد، بلکه استانداردهای جدیدی برای برنامه های هنری ایرانی بجا گذاشت. در طی ۶ ساعتی که گروه مجرب این کمپانی در خدمت مردم بود، انواع برنامه‌های هنری فرهنگ ایران را به نمایش گذاشت.
میهمانان این ضیافت مجلل با آوای خوش و آرامش‌بخشی که دی جی شهر پخش میکرد وارد تالار افسانه ای “Faz” شدند و توسط مدیریت شرکت بلبل پروداکشنز، آقای علی خامنه‌ای پور، به میزهای مشخص شده‌‌‌ شان راهنمایی شدند. پس از آنکه بخش عمده‌ای از میهمانان بر جای خود نشستند، کارکنان تالار با سلیقه یی که شایسته ایرانیان بود پذیرایی با نوشیدنی و پیش‌غذا را آغاز کردند. در این بخش برنامه، اولین هنرمند نام آور شب هدایت صحنه را بر عهده گرفت.
گیتاریست و خواننده‌ی که خود ابداع‌گر سبک جدیدی است، فرزاد ارجمند، با سبک خود، فلامنکوی فارسی، که تلفیقی از دو نوع موسیقی است، برنامه را گرم کرد و بعد گذر کرد به آهنگهای بیاد ماندنی ایرانی. بعد از دقایقی آقای خامنه‌ای پور سپاسگزاری کرد از میهمانان و با اشاره به منش آریایی، راهنمایی شان کرد به سوی شام. در هنگام صرف شام میهمانان همچنان نظاره‌گر اجرای پراحساس فرزاد بودند.

1596-28

1596-30

و اما…
ستاره ی که تمامی شب، تالاری لبریز از عاشق چشم به راهش بودند که با برگ گل‌های یاس نامش بر روی صحنه نوشته شده بود واز لحظه ورودش به منطقه، زیر پاهایش را پر از کمیاب ترین رزها کرده بودند. ستاره ی که جایگاهش در دلهای ایرانی های بسیار عزیزاست، وارد تالار شد. برنامه گذار، پس از تشکر از تک تک میهمانان بر سر میزشان، بر روی صحنه رفت، درود فرستاد، و شعری را که در اول این متن است تقدیم به عزیزان کرد. با فرو آوردن سرش در تعظیم به مردم با تشویق و تمجید عجیبی رو به رو شد و این “ستاره محبوب موزیک پاپ را معرفی کرد.
شیلا با آمدن روی صحنه شوق زندگی که در درون میهمانان بود را دوباره زنده کرد. صدای گرمش دلهای پر از عشق را شاد کرد. پس از همصدا شدن با این ستاره در اجرای سرود ملی وطن مان، در کنار دوستدارانش تا لحظه سال تحویل برنامه بی‌نظیری را اجرا کرد و تماشاگران را به با آهنگهایش به دور از تمام مشکلات همه با هم به تمامی نقاط ایران سفر کردند.
پس از شمارشی گرم به لحظه تحویل سال، برنامه گذار به روی صحنه بازگشت و هدایایی که تمام کار دست مینا کاران و خاتم‌کاران ایران بود را به تعدادی میهمان با کمک شیلا هدیه کرد. پس از اهدای این جوایز از طرف بلبل پروداکشنز یک ساعت دیواری به شیلا هدیه شد که او هم به سرعت آنرا به یکی از کودکان حاضر هدیه داد. پس از ترک کردن صحنه توسط شیلا، برنامه گذار از فز پورسوهی، صاحب تالار و رستوران های زنجیره ای Faz را دعوت و هدیه ای از سوی خودش و تمامی هنرمندان آن شب به خانواده فز اهدا کرد.
پس از آنتراکتی کوتاه، به پشت صحنه خبر رسید که یکی از میهمانان، که بعدا مشخص شد دکتر سعید کدیور، پژوهشگر بین‌المللی مسایل عمرانی از استنفورد می‌باشد بدون خبر بر روی صحنه رفته و به نوبه خودش از طرف حضار از برنامه گذارها تشکر کرد. با دیدن این صحنه، شیلا، خواننده ای که برای مردم با عشق می خواند، برای اجرای جدیدترین ترانه خود به نام “تکیه کلام” به روی صحنه بازگشت و شب را با خوشی خاتمه داد.
در موقع خروج، تمامی زمزمه ها از انضباط برنامه، تنوع برنامه های هنری، پذیرایی بی‌نظیر، و اجرای شگفت انگیز زیبا ستاره آن شب بود. بر چهره برگزار کنندگان برنامه سایه ای از رضایت و شادی بود و خوشحال که شبی فراموش نشدنی برای ایرانیان برجای گذاشتند.

1596-31

1596-32