1631-89

درگذشت برت رینولدز از سوپراستارهای قدیمی سینما و تلویزیون

1631-95

برت رینولدز یکی از سوپراستارهای محبوب سالهای 1950 و 80 سینما و تلویزیون، هفته قبل براثر سکته قلبی در 82 سالگی در فلوریدا درگذشت.
دوستداران او فیلم های: Deliverance / Boogie Nights/ Smokey/ Bandit را همیشه بخاطر دارند و آخرین فیلم او ساخته کونتین تارانتینو درباره قتل شارون تیت بنام Once Upon A Time In Hollywood بود. رینولدز در نقش های متفاوتی از جمله اکشن، کمدی و رمانتیک ظاهر شد و خود یک انستیتوی فیلم و تئاتر در فلوریدا دایر کرد.
رینولدز برنده جایزه گلدن گلوب در طی سالها مرتب زیر تیغ جراحان بود، در سال 1980 حدود 30 پاوند وزن کم کرد تا در فیلم City Heat با ایستووود همبازی شود، تن به عمل جراحی قلب، کمر و گردن در سالهای 2009 و 2010 داد و مرتب تحت عملهای جراحی صورت و بدن بود.
برت در سال 1963 با جودی کارنی ازدواج کرده و 2 سال بعد جدا شد و در سال 1988 با لونی اندرسون ازدواج کرد. در سال 1993 جدا شد در سال 1977 تا 1982 با سالی فیلد رابطه عاشقانه داشت و در ضمن سال 1988 برت و لونی پسری را بنام کوئین تن را به فرزندی پذیرفتند. در آغاز کار، شباهت برت به مارلون براندو، سبب جذب او به فیلم ها شد، ولی بعدا خود بعنوان یک بازیگر محبوب در سینما جا افتاد.

60 سالگی مایکل جکسون

1631-90

60 سالگی مایکل جکسون در لاس وگاس با اشک و شادی ورقص برگزار شد و همه خانواده جکسون نیز خود را از سراسر جهان به مراسم رساندند چون پرنس جکسون و پریس جکسون 21 و 20 ساله به همه التیماتوم داده بودند که به احترام پدرشان باید حضور داشته باشند.
«پرنس و پریس» با اجرای آهنگی و رقص جالبی عشق عمیق خود را به پدرشان نشان دادند و استقبال از برنامه نشان از احترام و عشق عمیقی است که طبقات مختلف به سلطان موزیک امریکا داشت.

دنیس ریچاردز ازدواج کرد

1631-92

دنیس ریچاردز همسر سابق چارلی شین، که اخیرا در شوی تلویزیونی The Real Housewives Of Beverly Hills ظاهر شده، با بازیگر معروف ارون فیپرز در حضورفامیل و دوستان ازدواج کرد.
ارون هفته قبل رسما از همسر خود نیکولت شرایدن جدا شد.

عروسی داریل هانا در 57 سالگی

1631-91

«داریل هانا» ستاره 57 ساله که روزگاری روابط عاشقانه اش با جان اف کندی جونیور، سوژه داغ رسانه ها بود، در تمام سالهای گذشته تن به ازدواج نداد تا با خواننده معروف 72 ساله نیل یانگ رابطه برقرار کرد و چند هفته قبل بدون سروصدا با او ازدواج کرد.
او بقول دوستانش سرانجام لباس عروسی بر تن کرد و هفته قبل هم روی قایق تفریحی یانگ، با حضور دوستان و فامیل جشنی برپا داشتند.

بک بنت ازدواج کرد

1631-93

بک بنت کمدین هنرمند شوی پرطرفدار Saturday Night Live هفته قبل با دوست دختر خود جسی هجز در یک مراسم پرشور با حضور همکاران و فامیل ازدواج کرد.
بک بنت 33 ساله از یکسال پیش تدارک ازدواج دیده بود ولی هربار بدلیلی عقب می افتاد.

کریس پرت وآنا فریس، زوج معروفی که هرکدام به راه خود میروند
کریس پرت و دختر شوارزینگر به سوی ازدواج گام بر می دارند

1631-94

بعد از یک زندگی مشترک بظاهر آرام و عاشقانه، کریس پرت با موفقیت بزرگ فیلم های اخیرش، روابطش با همسرش آنا فریس بکلی بهم ریخت و با وجود یک پسر، ایندو حدود یکسال پیش نغمه جدایی خواندند.
کریس 39 ساله بعد از گذر از دو سه رابطه موقت، اخیرا با کاترین 28 ساله دختر آرنولد شوارزینگر رابطه عاشقانه برقرار کرده و از حدود یک هفته قبل قضیه جدی تر از این حرفها شده، چون ایندو به سفرهای عاشقانه و بعد هم فامیلی رفته اند و نزدیکان شان حرف از ازدواج می زنند بخصوص که آرنولد وهمسر سابق اش ماریا با این وصلت موافقند.
از سویی آنا فریس 41 ساله با فیلمبردار معروف مایکل بارت 48 ساله روابط عاشقانه ای برقرار کرده و شب و روزش را با او می گذراند و از بابت رابطه شوهر سابق اش و کاترین هم خوشحال است.

ازدواج لارا اسپنسر مجری صبح بخیر امریکا

1631-96

3 سال و نیم بعد از آشنایی و روابط عاشقانه میان لارا اسپنسر مجری برنامه پرطرفدار تلویزیونی Good Morning America با ریک مک وی یک بیزینس من موفق رسما ازدواج کردند.
این مراسم با حضور 135 نفر فامیل ودوستان و پسر 16 ساله لارا از ازدواج اول اش برپا شد.