1463-70

آخرین سفرمهستی

1463-71

«مهستی» وقتی آخرین سفرش را برای اجرای کنسرت هایی دراروپا و دبی شروع کرد، هنوز درمورد سرطان خود جدی نبود. مهستی دراین سفر با جمال وفائی و مهران همراه بود.
یکی از پزشکان آشنا به مهستی هشدار داده بود، ولی مهستی چندان اهمیتی به بیماری خود نمی داد، می گفت تا انرژی دارم برای مردم میخوانم و براستی هم چنین بود، تا آن لحظه می خواست روی صحنه تاب بیاورد ترانه های خاطره انگیز خود را برای دوستداران خود خواند ودر آخرین ایستگاه ترانه خوانی اش دبی، از روی صحنه به بیمارستان انتقال یافت و بعد به لس آنجلس آمد.
عکس از:مرتضی قمصری

برای ویدیوهای نوروزی دور هم جمع  می شدند

1463-72

نزدیک عید که میشد کمپانیهای تهیه وتولید موسیقی، برنامه هایی ترتیب میدادند که تقریبا 90درصد از خوانندگان روز، ترانه سرایان، آهنگسازان و هنرمندان تاتر وتلویزیون گردهم می آمدند و پرشورترین برنامه ها را برای نوروز تهیه می دیدند. این ویدیوها در حقیقت خاطره زیبایی از این مراسم سنتی بود، که با هزینه بالایی تهیه شده وبعد هم بصورت دهها ویدیو، درسراسر جهان فروش میرفت. عجیب اینکه کپی کردن از ویدیوها و سی دی ها از همان زمان آغاز شد. با وجود تلاش مدیران کمپانی ها و حتی دخالت پلیس در امریکا واروپا به جایی نرسید.
درعکس لیلافروهر، جهانگیرطبریایی، فریبا فروهر، وارطان آوانسیان وهما میرافشار دیده میشوند
عکس: از مرتضی فرزانه

فالگوش پربار ولی کم درآمد بود

1463-73

نمایش فالگوش به کارگردانی پرویز صیاد، یکی از نمایشات پربار، پر از پیام ویژه بود، که از سوی روشنفکران، عاشقان واقعی تئاتر و دانشجویان ایرانی در سراسر امریکا مورد تشویق و اقبال قرار گرفت ولی تئاتری نبود که سالن ها را پرکند و گیشه ها را پرپول. اما همه دست اندرکاران این نمایش فداکارانه درون یک «ون» با کمترین امکانات سفر کردند و سربلند به خانه بازگشتند.
درعکس: پرویز صیاد، هوشنگ توزیع، بهمن مفید، ماشامنش، شهرام بروخیم، علی فخرالدین و علی دستا و… را می بینید که برای اجرا روی صحنه آماده شده اند.

استاد الهی برای امضاء کتاب به شهر فرشته ها آمده بود

1463-74

«استاد صدرالدین الهی» که برایش آرزوی سلامتی و طول عمر داریم، برای امضاء کتاب خود سیدضیاء به لس آنجلس آمده بود.
پیشگامان قلم وهنر دورش را گرفته بودند، بیژن خلیلی در شرکت کتاب ترتیب این مراسم را داده بود. خیلی از دوستداران کتاب و عاشقان قلم استاد نیز آمده بودند.
از جمع رسانه ها استاد فرهنگ فرهی، استاد عباس پهلوان و پیش کسوت تلویزیونی پرویزکاردان حضور داشتند.
عکس از:مرتضی فرزانه