1589-20

کنسـرت 15 نوامبـر در سالـن تاریخی The Theatre At ACE Hotel
یک رویداد تکرار نشدنی و کاملا متفاوت بود که با همت بیتا میلانیان میسر شد

1589-26

عکس ها از: وفا خاتمی

یکی از پرشورترین و متفاوت ترین کنسرت های سال، هفته قبل چهارشنبه 15نوامبر در لس آنجلس برگزار شد و ایرانیان با یک خواننده توانا و خوش صدا و خوش استایل «یاسمین لوی» آشنا شدند یک کنسرت بیاد ماندنی، با همت و مدیریت بیتا میلانیان چون همیشه زیبا و منظم و حرفه ای بود.
این کنسرت بدلایل مختلف با دیگر کنسرت ها تفاوت داشت چون «یاسمین لوی» با لباس سفید، قامتی بلند، چهره ای دلپذیر و صدای بسیار پرقدرت و دلنشین، بر حاضرین در سالن نفوذ کرده، گاه با آنها آهنگهایش را می خواند.
نکته مهم دیگر این کنسرت حضور 3 هنرمند برجسته ایرانی، حامد نیک پی خواننده ای کاملا دور از استانداردهای معمول، فرامرز اصلانی، یک پیشگام موسیقی مدرن با سابقه درخشان و شاهرخ مشکین قلم رقصه و هنرمندی با ارزش های ویژه، که هر کدام با یاسمین لوی با هماهنگی خاص و دور از انتظار تماشاگران، به اجرای برنامه پرداختند و نشان دادند که وقتی هنرمندان حرفه ای باشند، هر غیرممکنی، ممکن میشود.
نکته بسیار مهم دیگر سالن تاریخیThe Theatre At ACE Hotel که همه زوایای آن برای ایرانیان دیدنی بود، انگار درون یک موزه به تماشای یک کنسرت با ارزش نشسته بودند.
حاضرین در سالن همه شیکپوش و تحصیلکرده و با شخصیت با رفتاری که توجه مسئولان سالن و امریکایی های حاضر در کنسرت را برانگیخته بود، که براستی چه جامعه سربلند و آگاهی داریم.
برنامه بدون توقف اجرا شد، موزیسین ها از حرفه ای ترین نوازندگان بین المللی بودند که سالهاست با یاسمین لوی همکاری دارند.
آخرین نکته مهم اینکه بسیاری از منتقدین هنری، صاحبنظران موزیک، رسانه های امریکایی وایرانی در سالن حضور داشتند و همه مات یک کنسرت دیدنی و فراموش نشدنی شده بودند.

1589-21

1589-22

1589-23

1589-24

1589-25