1702-10

1701-33

1701-34

1701-36

مهدی انصاری مربی با تجربه و حرفه ای ورزش بوکس، بدنسازی و تغذیه، با باور اینکه جامعه ایرانی به سلامت روان و جسم خود اهمیت بسیار میدهد در باشگاه ورزشی FLEX Gym، پذیرای بسیاری از ایرانیان از همه سنین بقولی از تین ایجر 18 ساله تا بزرگسال 88 ساله است.
مهدی انصاری می گوید اینروزها بسیاری از خانم ها و آقایان ایرانی، بکلی دور غذاهای چاق کننده، تنقلات خوشمزه ایرانی را خط کشیده و حتی با وجود مشغله فراوان به ورزش و پیاده روی و حضور در باشگاههای ورزشی روی آورده و از مربیان با تجربه بهره میگیرند.
مهدی انصاری که این روزها نه تنها بعنوان مربی ورزش در باشگاه ورزشیFlex Gym بلکه بطور خصوصی نیز فعال است می گوید: هنوز خیلی از ایرانیان نمی دانند دردهای موضعی، استخوانی، آرتروز، ماهیچه ای، کمردرد، گردن درد، همه و همه در مسیر ورزش قابل درمان و تسکین است منتهی ورزش بدون مربی، بدون دستورالعمل، دردسرساز و شاید خطرناک است. هنوز شاید خیلی ها ندانند قرص های لاغری چه به روزشان می آورد شاید ندانند یک عمل اشتباه در ورزش چه عوارضی را به دنبال دارد.
• از مهدی انصاری می پرسیم با توجه به اینکه در طی سالهای اخیر در جامعه ایرانی به عنوان یک مربی با تجربه و کارآمد و مسئول شناخته شده ای، شاید هزاران نفر در مسیر فعالیت هایت به سلامتی و شادی و اعتماد به نفس رسیده اند برخورد و باور ایرانیان را در مورد ورزش چگونه تعریف می کنی؟
– من در کلاس های خود، همه نوع ایرانی دارم، عده ای برای کسر وزن و برخی برای ماهیچه ساختن، گروهی برای سالم زندگی کردن و شکیل نمودن اندام شان می آیند.
من با توجه به سن و سال، شرایط بدنی، جسمی، بیماری ها، ناراحتی ها، سوابق زندگی شان، برایشان دستورالعمل هایی دارم. ولی اصولا ایرانیان انسانهای بسیار ورزش دوست و در نهایت از نظر جسمی سالم هستند، ولی نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارند، که بعضی ها تن به این برنامه ها می دهند، بعضی به عناوین مختلف از زیر آن فرار می کنند، ولی من حتی برای آن عده، شیوه های خاص دارم چون می دانم ایرانیان به ظاهر خود اهمیت می دهند، به اینکه شکیل باشند، پرقدرت جلوه کنند. من از همان زاویه وارد میشوم.
• خیلی ها با مصرف قرص های مختلف برای لاغری شدید و سریع بهره می گیرند، برخی با استفاده از تزریق ها، به ماهیچه سازی می پردازند، در مورد این گروه ها چه می گوئی؟
– داروهای لاغری خطرناک ترین شیوه لاغری است، چون خیلی زود متوجه عوارض بسیار خطرناک آن نمیشوند، همانگونه که تزریق های جهت ساختن ماهیچه چنین خطراتی دارند. این شیوه ها، کبد، کلیه ها، پوست بدن، قلب، ماهیچه ها، و خلاصه ارگان های بیرونی و درونی را ویران می کند. گاه عوارض آنها جبران ناپذیر است.
باید توجه داشت که چربی ها و چاقی ها در طی سالها بدست آمده و نمی توان آنها را طی هفته ها و ماهها از بین برد، این نوع لاغر شدن ها به وقت نیاز دارد، ولی از مسیر ورزش و تغذیه سالم به مرور ولی ثابت و بدون دردسر و عوارض انجام میشود. من بسیاری را سراغ دارم که با مصرف داروهای مختلف لاغری، خیلی سریع لاغر شده اند ولی برای همه عمر اسیر عوارض خطرناک داروها، چه جسمی و چه روانی شده اند. من بسیاری از مردان را سراغ دارم که با تزریق ماهیچه و اندام قوی ساخته اند، ولی چند سال بعد دچار بیماریهای خطرناک و خانمانسوزی شده اند چون هر دو گروه سیستم دفاعی بدن شان مختل میشود، قلب و کبد و کلیه هایشان از کار می افتد.
من برای آنها که آرزوی لاغرشدن سریع و به اندام دلخواه رسیدن دارند، سیستم و شیوه های مدرن و جدید دارم، چون لاغرشدن درواقع 80 درصد به تغذیه و نوتریشن بستگی دارد و 20 درصد به ورزش. من برای این منظور، یک شف حرفه ای و معروف را استخدام کردم تا غذاهای مخصوص اینگونه افراد را آماده سازد،(غذاها می تواند کوشر و ارگانیک نیز باشد). وقتی شاگردان من به باشگاه می آیند و کارشان تمام میشود، اغلب روزها، غذای 4 روز خود را می گیرند و به خانه می برند و من آنها را در همین مرحله رها نمی کنم، من مرتب با تلفن و تکست با آنها ارتباط دارم، از آنها می خواهم قبل از صرف غذا، آنرا به من نشان بدهند، چه آن غذایی که من به آنها دادم و چه غذایی که خود تهیه می کنند، اگر خود آنها هم قصد خوردن هر نوع نوشابه، غذا، میوه، تنقلات و بستنی دارند با من تماس می گیرند، تا من راهنمایی شان کنم و همین ارتباط در مسیر سالم سازی آنهاست. من همه وقت خود را برای آنها می گذارم که تا نهایت سلامت جسمی شان پیش بروم، من حتی از آنان می خواهم وقتی به مهمانی میروند، قبلا شام مخصوص خود را در خانه بخورند و بعد به مهمانی بروند تا فقط یک سالاد ساده بخورند
• در مورد بعضی که همه وسایل ورزشی را می خرند، به خانه می برند و خود اقدام به ورزش های مختلف می کنند چه نظری داری؟
– اگر تعلیم دیده باشند، اگر قبلا زیرنظر مربی بوده باشند، مسلما درست عمل می کنند ولی بدون مشورت و تحت نظر بودن، یک اقدام کوچک ورزشی، یک وزنه، یک دستگاه، یک حرکت تند و سریع می تواند سبب کشیدگی ماهیچه ها، رگها، استخوانها ، ضربه به اعضای حساس بدن شده، دیسک، کمر، گردن، شانه ها و خیلی عوارض جبران ناپذیر را بدنبال داشته باشد.

1701-37

1701-38

1701-39

1701-40

• زن و مرد، سن و سال، نیز در ورزش نقش دارد؟
– مسلما خانم ها به دنبال شکیل کردن بدن، سفت کردن ماهیچه ها و پوست بدن و در ضمن به دست آوردن انرژی و روحیه خوب و آقایان برای بدن سازی و ماهیچه ساختن و پرقدرت بودن می آیند، خانم ها پیگیرتر هستند، حوصله بیشتری خرج می دهند دستورالعمل های غذایی را رعایت می کنند، البته آقایان به ویژه ایرانیان نیز اخیرا بسیار دقیق شده اند و در پی سالم سازی خود هستند در ورزش سن و سال فقط یک شماره است، من در کلاسهای خود از 9 ساله تا 90 ساله دارم، بچه هایی که برای بسکتبال و فوتبال، دوره های مخصوصی را می گذرانند، باکسینگ، هنرهای رزمی، کشتی، در کلاسهای ما برپاست. من برای هر سن و سالی، یک برنامه خاص تنظیم کرده ام. من به همه سنین توصیه می کنم که برای ورزش هیچ وقت دیر نیست، اینکه پر از انرژی، اعتماد به نفس، امید به زندگی بشوند و سالهای عمر خود را در سلامت طی کنند و اینکه دردهای عضلانی، استخوانی، آرتروز، دیسک و خلاصه خیلی از دردها، در ورزش صحیح قابل تسکین است.
• شنیدیم شاگردان معروفی در کلاس های خود تحت تعلیم داری؟
– خیلی از چهره های معروف ایرانی، چون مرجان روانبخش حسابدار قسم خورده CPA و نامدار، دکتر فوژان زینی روانشناس معروف، دکتر بیژن عافار جراح سرشناس، کاملیا جلیلوند بیزینس وومن معروف و دهها چهره دیگر در جمع شاگردان کلاس های من هستند، که خیلی هایشان چند سال است می آیند و حاضر نیستند این کلاسها را از دست بدهند. این عده مفهوم ورزش و رسیدن به هدف هایشان را در نهایت آگاهی درک می کنند من شاگردانی دارم چون امیر از گلندل که 4 سال است مرتب به این باشگاه می آید و سخت پیگیر است.
• شما برای این شاگردان چگونه قدم به قدم پیش میروید، که توام با موفقیت است؟
– من در جلسه اول که مجانی است، ورقه هایی به آنها می دهم تا تاریخچه بیماریها، ناراحتی های خود و خانواده، خواست ها و آرزوها، امکانات جسمی و روانی شان، در آن بیاورند، درواقع با اطلاع از همه سیستم بدنی و سلامتی شان اقدام می کنم. در کلاسهای من، افراد ابتدا یک دوره ده جلسه ای را طی می کنند. من از آنها همه نوع آزمایش و تست انجام میدهم تا نتیجه را ببینم، خیلی ها در طی همان 10 جلسه، 10 پاوند کم می کنند، بعضی ها در طی 3ماه 40 پاند کم کرده اند بدون اینکه هیچ صدمه ای به سیستم بدنی و ارگان هاشان وارد شود.
رژیم غذایی، نوتریشن، کاردیو مهم ترین اصل است، بعد ورزش که به مرور توام با هم پیش میروند من به آنها توصیه می کنم بچه هایشان را از همان کودکی به باشگاه بیاورند، بهترین هدیه برای بچه ها ورزش است، آنها با ورزش از خیلی خطرها دور میشوند و از همان کودکی بدن سالم دارند.
امکانات باشگاهی
در باشگاه ما Flex Gym همه وسایل مدرن، مجهز ورزشی را گرد آوردیم. لاکرروم های شخصی، سونای خشک و بخار، شاورروم های مدرن، تهیه انواع آب میوه ها، غذاهای سالم، کلاس های زومبا، یوگا، و مهمترین مسئله سالن مخصوص نگهداری از بچه های شما، وقتی شما به ورزش مشغولید از این بچه ها به بهترین شیوه نگهداری می شود. یک متخصص فیزیکال تراپی نیز در خدمت است تا هر مشکلی پیش آمد به آن رسیدگی کند. من خود نیز همین روزها مجوز رسمی فیزیکال تراپی خود را می گیرم.نکته مهم اینکه وقتی که به روی وب سایت مهدی انصاری:
www.LaforeverFitness.com
وYelp باشگاه او میرویم، بررسی ها و نظریات بسیار دلنشینی می بینیم که چگونه خیلی ها با کمک او به زندگی سالم، به اندام شکیل و به اعتماد به نفس کامل رسیده اند.

1701-42

1701-43

The great and well experienced fitness trainer Mehdi Ansari believes exercise and sports have no boundaries. His students range in age from eight to eighty years old. According to Ansari, using pills and supplements for weight loss, or enhancement supplements and injections for muscle building, could potentially damage your liver, kidneys, heart, and deteriorate your overall health. Exercise could stop or reverse the the effects of muscle and joint aches, stress, high blood pressure, high cholesterol, or other diseases. However, exercise and fitness workouts without a trainer could cause irrecoverable consequences to your health and well being.
Ansari’s perspective is that your ideal shape and health can be obtained with eighty percent healthy nutrition and twenty percent persistent exercise. I should mention that the Flex Gym Club does have a childcare center for your little ones while you workout. You can even enjoy a delicious and healthy meal prepared fresh by the club’s savvy and gourmet chef (Optional Kosher and Organic). Ansari believes many Iranians have already abandoned some of our sinfully favorite domestic snacks for healthier alternatives. Many have also already joined the club so they can maintain a healthy lifestyle.
At nine years old, Ansari begun his fitness and exercise training under Master Hassein Kalabi, body building training with Master Mohsen Shakeri, and boxing training under Master Akbar Ahadi. Mehdi believes that many Iranians are unaware of the fact that typical joint aches, muscle stiffness, arthritis, back pain, and neck tension are curable with exercise. But unsupervised exercise could be dangerous and make a problem more serious or even be dangerous. When Ansari is asked why his Iranian students train under him, he said some attend the club seeking weight loss, some desire body building, but all of them are members because they want to lead a healthy and fit life.
Besides supervising his students exercise regiments, Ansari also offers them a full menu especially customized to their age and physical state. As mentioned earlier, weight loss and muscle building supplements will definitely have dangerous side effects, but healthy and nutritious meals will not. Ansari is such a devoted trainer, he will give the best recipes to his students so they can prepare their own healthy meals. But most of his students prefer to purchase the meal packages from Ansari’s own meal preparation services and take home four days worth of scrumptious meals to heat and serve. Ansari also stays in constant contact with his students and monitors their daily meal plans for overall health. For those who want to invest in exercise equipment at home, Ansari strongly emphasized that, unless you have recently had professional training, it could have serious consequences.

1701-44

Ansari believes age is not a barrier in sports. Many of his students, from eight to eighty years old, are enrolled in special courses for sports like basketball, soccer, boxing, wrestling, and martial arts. Among his students are many celebrities as well. CPA Marjan Ravanbakhsh, psychologist Foujan Zeini, the famous surgeon Dr. Bijan Afar, and the successful businessman Kamelia Jalilvand are all members of the Flex Gym Club; and train under Ansari.
If you want to benefit from Mehdi Ansari’s expertise and enroll at his club, you must fill out a detailed health history about yourself and your family background. Next you will enroll in a ten session course. Some of Ansari’s students have lost ten pounds during these first ten sessions, while most have shed significant weight within three months without any risk of damage to their organs or overall health. Ansari strongly recommends that parents bring their children to the club with them. He wants them to start a healthy lifestyle that will stay with them forever and keep them away from several of the social evils in life.
Flex Gym Club is well equipped with the latest in fitness and sports equipment, private locker rooms, dry and steam saunas, and luxurious showers.Ansari’s own meal preparation services has the best variety of natural fruit juices and healthy gourmet meals and snacks. There is Zumba classes for maximum cardio fitness and yoga classes for the ultimate in focused stretch training. When your kids join you at the club, you can rest assured that they are cared for in the best manner possible. There is even physical therapists available, in case you experience any issues while training.
For further information, go to Mehdi Ansari’s website. He also encourages you to check out all the testimonials on Yelp. They will show you, first hand, how people have reached their ideal goals of health following the precious guidelines of Mehdi Ansari.

1701-46

1701-45