1339-60

 

برنامه پرطرفدار «اقتصاد و خانواده» در رادیو 670AM   که در شروع به مدت یک ساعت روزهای پنجشنبه پخش می شد، این هفته ده ساله شد.
این برنامه با همکاری نیک یکانی با 30 سال سابقه در امور مالی و برنامه ریزی، حسین مجید با سابقه طولانی در برنامه ریزی دانشگاه ها، آغاز شده و بعد از چند سال برنامه روزهای سه شنبه از 5تا 6 بعد از ظهر هم به آن اضافه شد.
در این مدت هزاران نفر به محوراقتصاد وخانواده پیوسته اند و ایکس ری X Ray مالی به یک واژه آشنا برای ایرانیان در تصمیم گیری های مالی شان تبدیل شد و اخیرا هر روز دوشنبه تا جمعه ساعت یک بعد از ظهر خبرهای اقتصادی تیم روز را به اطلاع مردم میرسانند. برنامه اقتصادی خانواده، مسائل مالی را بصورت ساده بیان میکند و در منطقه وودلندهیلز،وست وود، ارواین، دفاتر خود را روی مردم جهت انجام برنامه ریزی مالی و ایکس ری مالی باز کرده است. اقتصاد در خانواده برای تمام اعضای خانواده، برای یک آینده خوب مالی بنا شده است و  تا امروز هزاران نفر مدیریت برنامه های خود را برای دور ماندن از ریسک های مالی به گروه متخصص سپرده اند از صاحبان شرکت های خصوصی گرفته تا افرادی که مشاغل آزاد دارند.
مجله جوانان تبریکی صمیمانه دارد برای نیک یکانی عزیز و حسین مجید عزیز که صادقانه در خدمت مردم هستند و با حسن نیت امور مالی آنها را اداره می کنند.