1691-2

1691-3

1691-4

1691-6

1691-5

دلم میخواهد شب 27 نوامبر برای ایرانیان عزیز با هر زبان و مذهب و قومی، شبی خاطره انگیز باشد، من اخیرا 15 آهنگ جدید خوانده ام از جمله آثاری از رادمنش، مبارک باد مولانا، سلطان من، ممنونم و آهنگهای آمیخته با فرهنگ ها و زبان های مردم سرزمینم ایران، که برای همه آنها خاطره می سازد.
من از سال 2009 که با معین در امفی تیاتر لس آنجلس روی صحنه رفتم، دیگر در شهر فرشته ها برنامه نداشتم چون در پاریس به اتفاق خانواده زندگی می کنم و سرزمین آرام و زیبایی است ولی دلم همیشه برای خاطره های مردم همیشه حامی ایرانی در امریکا تنگ بوده است.
بعد از اجرای کنسرت لس آنجلس، به تورنتو در استرالیا و اروپا ادامه میدهم، در ماه مارچ درشهرهای اروپا و اپریل در استرالیا خواهم بود. آرزوی بزرگم این است که پیام عشق و صلح و دوستی وهمبستگی را با خود روی صحنه ببرم و با مردم همصدا باشم ویکی از ثمرات آن شب، اختصاص همه عواید کنسرت به کودکان جنگزده است. خوشحالم که بسیاری از چهره های نامدار هنر در شب 27 نوامبر مهمان من خواهند بود.
جمشید خواننده ای که بیش از 10 آلبوم پرفروش و 85 آهنگ و ترانه در کارنامه خود دارد تدارک کنسرتی را دیده که در آن موزیسین های توانا و حرفه ای از پیانو، گیتار، ویلن، تا تار و سنتور و دودوک می نوازند و سازهای کوبه ای و سنتی چون پرکاشن، دف و دهل با همکاری حسین زهابی و یاران شان، در یک شب مردم را مهمان می کند. و رهبری ارکستر بزرگ 20 نفره خود را به هنرمند توانا، شوبرت آواکیان سپرده است.

1691-7

1691-8

جمشید بعد از 20 سال خوانندگی در مرتبه بالا و 10 آلبوم، در طی سالهای گذشته در نقاط مختلف جهان کنسرت هایی موفق اجرا کرده. می گوید اخیرا در ونکوور، اوتاوا، کلگری، سانفرانسیسکو و فنیکس آریزونا روی صحنه رفتم و با دریافت سلیقه های تازه مردم، برای صحنه بین المللی دالبی تیاتر آمده شدم.
جمشید می گوید من در 27 نوامبر مهمان ایرانیان مقیم لس آنجلس هستم، که ده سال از آنها دور بودم و در این شب با همه زبانها همصدا می شوم، آهنگهایی به زبان ارمنی، ترکی، کردی و فارسی که همه ثمره تلاش 20 ساله خوانندگی من است آماده ساختم.

1691-9