1512-3

1512-4

1512-5

1512-6

1512-7

با همت ایرج پاسارگاد و پیگیری حرفه ای مایکل کمدین هزارچهره و الی همسر خستگی ناپذیرش، سرانجام عارف خواننده سرشناس موزیک مدرن بعد از سالها دوری از صحنه های کنسرت لس آنجلس، به شهر فرشته ها باز می گردد و شنبه 11 جون با مایکل چهره محبوب صحنه ها، یکی از بزرگترین کنسرت ها را اجرا می کنند.
برای این برنامه، از حدود 5 ماه پیش تدارکاتی دیده شده، عارف نه تنها آهنگهای خاطره انگیز خود را بلکه آثار جدیدی را آماده ساخته و مایکل که اینروزها به اندازه خارج، در داخل ایران محبوب شده و بقولی بسیاری از خوانندگان آرزو دارند مایکل با صدای آنها بخواند و حتی برای دیدارش به کشورهای همسایه می آیند، به اتفاق همسرش «الی» در پشت صحنه، همه امکانات را برای هرچه با شکوه تر این کنسرت بکار گرفته اند و دراین باره باید پای حرفهای مایکل بنشینیم.
• از مایکل می پرسیم آیا بعد از اجرای موفق کنسرت مشترک با عارف در لاس وگاس در پی اجرای این برنامه بودی؟
می گوید: من قبلا در دبی با عارف روی صحنه رفته بودم، خاطره خوبی داشتیم، ولی اولین کنسرت ما در لاس وگاس بود، من و الی خانمم شاهد بودیم که چگونه مردم در تمام مدت کنسرت اشک می ریختند، دچار احساسات شده بودند و همه خاطره های گذشته برایشان زنده شده بود. همین ما را تشویق کرد، تا در اجرای کنسرت لس آنجلس همه کار بکنیم، با ایرج پاسارگاد حرف زدیم و به یک تصمیم مشترک رسیدیم.
عارف یک استثناء در موزیک ایرانی است، قدرت صدایش را کاملا حفظ کرده و بسیار دلنشین می خواند، ما خوب می دانیم که آن شب مردم زیباترین و پراحساس ترین خاطره ها را می سازند، ما می دانیم که شب دالبی تیاتر شب اشکها و لبخندهاست، من می کوشم همه را از خنده سرشار کنم و عارف با آهنگهایش اشکها را سرازیر می کند، ولی جالب است بدانید که برنامه شاد و پر تحرکی است، برنامه ای که به جرات تکرار شدنی نیست، من توصیه می کنم مردم با خود کلینکس بیاورند تا اشکهایی که هم از خنده وهم از احساسات و خاطره ها سرازیر می شود پاک کنند.
عارف با ارکستر بزرگ می آید، آهنگهایش با تنظیم های تازه و اجرایی استثنایی همراه است.
• از برنامه خودت بگو، حتما خبر داری که اینروزها هنرمندان و کمدین های داخل ایران کارت را ستوده اند، مرتب به دبی و ترکیه می آیند و به تماشای برنامه هایت می نشینند و اخیرا نیز در رادیو تلویزیون ها، خیلی راحت درباره تو حرف زده وهزارپیچ هنرت را در اجراهای شگفت انگیز ستوده اند.
– من سپاسگزار این بزرگان هستم، گاه در برخورد با آنها، از محبت، عشق و تشویق شان شرمنده میشوم. من شاگر بسیاری از آنها هستم، آنها که با فروتنی به تماشای من می آیند. اینگونه بی ریا مرا تشویق و تائید می کنند. اما درباره شب 11 جون برایتان بگویم که برنامه از ساعت 8:30 شروع میشود، یک گروه رقص برزیلی فلامینگو روی صحنه می آیند، یک گروه معروف و پرطرفدار که برنامه بسیار دیدنی دارند، من ساعت 9 روی صحنه می آیم، با من یک ارکستر زنده همراه است از خوانندگان محبوب در خارج، از خوانندگان جوان داخل، از خوانندگان امریکایی آغاز دوران خوانندگی عارف چون فرانک سیناترا، دین مارتین، تام جونز می خوانم که همه مردم با آنها خاطره دارند، در بخش دیگری از دست رفته ها چون ویگن، منوچهر، فرهاد، فریدون فرخزاد، عماد رام و فریدون فروغی و آغاسی می خوانم که با ویدیو و تصویر همراه است و سپاسی از آن ها خواهد بود.
برنامه من تا ساعت 10:15 ادامه دارد و سپس عارف شروع می کند، عارف با ارکستر بزرگ، درواقع 50 سال موسیقی ایرانی را با خاطره هایش روی صحنه زنده می کند. کنسرتی که تکرار نخواهد شد.