1511-18

عارف با آهنگهای خاطره انگیزش و مایکل با جدیدترین برنامه ها و اجراهایش در صحنه دالبی با مردم دیدار دارند

عارف یکی از نامداران و محبوب و ماندگار موزیک مدرن ایرانی، به همراه مایکل یک هنرمند استثنایی و تکرار نشدنی شنبه 11 جون 2016 در دالبی تیاتر لس آنجلس روی صحنه میروند. در کنسرت بزرگی که ایرج پازارگاد یکی از قدیمی ترین برنامه گذاران ایرانی، ارائه میدهد.
عارف سالهاست زندگی در دبی و منطقه خاورمیانه را تجربه می کند، در صحنه های مختلف، درست کنار گوش ایران می خواند و به جرات عارف بود که سیل ایرانیان داخل را به محل کلاب های دبی کشاند، تا آنجا که همه هفته هزاران نفر از شهرهای مختلف ایران را به دبی می کشاند و به گفته خود ایرانیهای منطقه، بارها عارف قصد سفر به امریکا را داشت، ولی همان مردم خواستار ماندگاری بیشتر او شدند و عارف در تمام این سالها به اروپا، خاوردور و استرالیا و کانادا و چند بار به امریکا آمده و برنامه هایی اجرا کرده و آهنگ های جدیدی خوانده و موزیک ویدیوهایی تهیه کرده و همچنان فعال بوده، همچنان در قلب مردم جای گرفته و بقولی با روزگار تازه موسیقی گام برداشته است. عارف سال پیش در لاس وگاس نشان داد قدرت صدایش را حفظ کرده وحتی به آن توانایی بیشتری داده و زمان اجرای آهنگهایش، همه سالن را به اشک نشاند.
مایکل مرد هزار چهره صحنه ها، که برای اولین بار در تاریخ صحنه و اجراهای کمدی، صدای 100 خواننده را با توانایی اجرا کرده و بقول دست اندرکاران هنر، مایکل یک آرتیست تمام عیار است که هر بار روی صحنه، دهها نمایش اجرا می کند و با ظرافت خاصی، با هنری شگفت انگیز به عمق وجود هنر و استعدادهای چهره های برجسته سفرمی کند و آنها را روی صحنه به شیوه خود زنده می کند.
مایکل اخیرا در سرزمین های اطراف ایران، چنان شگفتی آفرید که بزرگان سینما، تاتر و تلویزیون های داخل ایران او را ستودند و او را یک استثنائی در صحنه ها معرفی کردند.
این روزها مایکل آماده میشود تا در برنامه 11 جون در دالبی تیاتر، جدیدترین برنامه های خود را اجرا کند. همه برنامه ی 11 جون مایکل، همه تازه وجدید و متفاوت است.
باید به دیدارش رفت و باید شگفتی های جدید در اجراهایش را تماشاگر باشیم.

1511-19