1514-20

یکشنبه 12 جون 2016 کنسرت از صبا تا موتزارت
با اجرا و رهبری ابـی قاسمـی موزیسیـن هنرمند و توانا
در ویلشیر ایبل تیاتر، سفری به سالهای خاطره با ملودیهای
ماندنی و یاد هنرمندانی بود که هیچگاه از ذهن مردم نمی روند

1514-21

ابی قاسمی آهنگساز و خواننده و رهبر ارکستر، سرانجام بعد از 20 سال دوری از جامعه ایرانی، یکشنبه شب 12 جون با ارکستر 60 نفره و گروه رقص، روی صحنه ویلشیرایبل تیاتر لس آنجلس رفت و یکی از احساسی ترین برنامه ها را اجرا کرد.
نکته مهم اینکه این کنسرت خواننده ثابتی نداشت، ولی بدلیل اجرای هنرمندانه وهم آوایی ارکستر حرفه ای و گروه رقصنده که تنها یک خواننده با دو آهنگ، یک شب پر از موسیقی و خاطره را ساخت.
همه آنها که در سالن ویلشیرایبل تیاتر نشسته بودند، عاشق موسیقی کلاسیک، مدرن و عاشق موسیقی و ملودیهای خاطره انگیز، عاشق موسیقی بدون کلام بودند. آنها برای رقص و پایکوبی نیامده بودند همه آنها سراپا گوش بودند و به آثار زیبایی که ابی قاسمی و نوازندگان توانا را اجرا می کردند گوش می دادند و هربار سالن پر از هورا و کف زدن می شد.
در طی برنامه همایون خسروی نوازنده توانا، ضمن نوازندگی، صحنه را هم اداره می کرد. او در این شب توانایی های دیگری از خود نشان داد که چون همیشه او با زلالی همراه بود.
در این برنامه یک خواننده بسیار خوش صدا و پرقدرت بنام سایروس آثاری از بوچلی و عارف را اجرا کرد، که بسیار مورد توجه قرار گرفت و مردم تقاضای اجرای بیشتری را داشتند ولی وقت کافی نبود. تکنوازی سیامک پویان بارها وبارها تحسین مردم را برانگیخت و با پنجه های سحرآمیز خود، شگفتی آفرید.
دو تن از شاگردان ابی قاسمی و همچنین ماهور خسروی دختر همایون خسروی روی صحنه آمدند و آثاری را با پیانو اجرا کردند ونکته مهم اینکه همه نوازندگان روی صحنه، بسیار توانا و مسلط بودند. ولی بخشی در رابطه با هنرمندان قدیمی، بسیار احساس برانگیز بود. و در پایان بسیاری با بغل بغل گل صحنه را گلباران کردند.

1514-22

1514-23