1541-2

1541-3

1541-4

1541-5

کارنامه هنری که گوگوش محبوب همیشه ماندنی موزیک ساخته، کارنامه ای تکرار نشدنی است. کارنامه ای که با چند دهه اجرای کنسرت ها و اجرای آهنگها و ترانه هایی که همه ماندنی شدند.
دوستداران گوگوش در طی 50 دهه اخیر، ازمیان کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان و بزرگسالان بودند و نظرگاههای آنها همیشه پر از عشق و احترام و علاقه عمیق است.
دخترکی 8 ساله می نویسد: گوگوش خانم. من تو را از آوازهای روزانه مادرم شناختم. و پسرک 9 ساله ای که می نویسد: من درمیان زمزمه های همیشگی زیر سقف خانه مان، تو را شناختم و نوجوان 15 ساله ای می نویسد: من حق ندارم عاشق تو باشم، چون پیش از من پدرم و حتی مادرم عاشق تو بودند و سهمی به من نمیدهند ولی من با ترانه هایت عاشق شدم و همین مرا بس.
دختر 17 ساله ای می نویسد: گوگوش خانم. از دو پنجره ات تا گریه کنم یا نکنم. تا این آخرین ترانه هستم و نیستم، وقتی می خوانی، قلب ها را می لرزانی.
جوان 30 ساله ای می نویسد: کاش من 50 ساله و 60 ساله بودم، تا از کودکی تو، با صدای تو همسفر می شدم و طعم ترانه های زیبای شهیار قنبری، اردلان سرفراز، ایرج جنتی عطایی، زویا زاکاریان وآهنگهای شماعی زاده تا بابک امینی تا آثار رها اعتمادی و بابک سعیدی را با هم می چشیدم.
جوان 45 ساله ای می نویسد: هر مردی حق دارد عاشق گوگوش بشود، چون هیچ کس حسودی نمی کند چون هیچکس خود را با تو مقایسه نمی کند، من از 15 سالگی عاشق گوگوش هستم و اول اکتبر در کنسرت اش در واشنگتن دی سی او را از نزدیک دیدم، او یک فرشته پاک، او یک موجود فرا آدمی است. او را اینک می ستایم و محترم می دانم.
مرد میانسال 58 ساله ای می نویسد: آیا ترانه ای و آهنگی در دنیا وجود دارد که تو بخوانی و گل نکند؟
من ترانه را با تو شناختم، من موزیک ایرانی را فقط با صدای تو می شنوم، امیدوارم 150 ساله شوی.
مادر بزرگی می نویسد: گوگوش ترا بخدا همچنان جوان بمان، دهها سال دیگر بمان، دهها آهنگ و ترانه تازه بخوان، بر روی صدها صحنه بایست و حتی غیرایرانیان را شگفت زده کن!

1541-6

1541-7

1541-8

کنسرت های سولداوت
در طی سال 2016 گوگوش همه کنسرت هایش درخاورمیانه و همسایه های ایران، در اروپا، استرالیا، همه جا موفق بود حتی اگر در مواردی برنامه گذاران کوتاه آمدند، وظیفه خود را انجام ندادند، گوگوش با اجراهای استثنایی، صحنه ها را تسخیر کرد در امریکا و کانادا، از 12 مارچ در اورلاندو، 19 اپریل در کنسرت کالیفرنیا، 3 اپریل در تورنتو، 4 ماه می در ماکروسافت لوس آنجلس، 28 می در شیکاگو، 27 اگوست در آتلانتا جورجیا، اول اکتبر در واشنگتن دی سی همه شان سولداوت بود.
اینک که مجله را می خوانید گوگوش در 22 دسامبر کنسرت بزرگ لندن را با شور و شعف اجرا کرده چون بلیط هایش سولداوت شده بود و قرار است 18 فوریه 2017 در هیوستن تگزاس روی صحنه برود و این صحنه ها تا پایان سال 2017 ادامه دارد.

هستم و نیستم

همه جا هستم و نیستم
پیش تو هستم و تنهام
منو از خودم رها کن
یه هوای تازه می خوام
خسته و زخمیِ زخمی
ابریِ ابریِ چشمام
نشو دلواپس من که خیلی وقته خیلی تنهام
به دنبال کی میگردی؟
منو نشناختی و نشناس
تو چه دور باشی چه نزدیک
یکی از ما هنوز تنهاس
هنوزم رد پاهامو فقط برگان که میدونن
تو پاییزی که چهار فصلِ
تموم سال میمونم
تو چه دور باشی چه نزدیک
یکی از ما هنوز تنهاس
هنوزم رد پاهامو فقط برگان که میدونن
تو پاییزی که چهار فصلِ
تموم سال میمونم
همه جا هستم و نیستم
یه لبخندم که غم داره
میون آدما هستو به تنهایی گرفتاره
نگاهی که با هر آینه تموم عمرشو قهره
شبا پرسه زنون بیدار تو کوچه های این شهرِ
هنوزم رد پاهامو فقط برگان که میدونن
تو پاییزی که چهار فصلِ
تموم سال میمونم…

1541-9