1707-11

1707-12

«ماندگار» جدیدترین آلبوم معین خواننده محبوب مردم در آستانه کنسرت بزرگ اش درلس آنجلس انتشار یافته و ازهم اکنون رکورد شکن شده است.
درباره آلبوم تازه و کنسرت جدید با معین که مرتب درحال سفربرای تور جهانی ماندگار خود درسال 2020 است گفتگو کردیم.
معین درباره آلبوم تازه خود گفت:
این تازه ترین آلبوم کامل بعد از آلبوم «ملاقات» است چون دراین مدت بیش از 10 تک آهنگی به علاقمندان هدیه دادم که شامل سینگل هایی چون: همدم، بچه های البرز، دلم تنگه، مجنون، مردم و شمال بود.
چه این سینگل ها و چه آلبوم تازه ماندگار با همکاری بهترین هنرمندان داخل وخارج ایران ساخته شده و شامل 11 شعر وآهنگ است و ازحدود سه هفته قبل که به بازارآمده با پشتیبانی و استقبال روبرو شده و بصورت سی دی هم تعدادی تهیه شده تا علاقمندان راضی باشند.
• از تور جهانی2020 برایمان بگو که خوشبختانه با استقبال جهانی روبروست.
-تور جهانی ماندگار 2020 شامل همه کشورها میشود، درامریکا، کانادا، اروپا، استرالیا و کشورهای اطراف ایران که من با آهنگهای جدید این تور را کامل تر کرده ام.
این تور در ادامه کنسرت های کریسمس و سال نو شروع شد، اولین کنسرت در اول فوریه در تورنتو کانادا بود، که مردم واقعاغوغا کردند. 8 فوریه درواشنگتن دی سی کنسرت داشتم که من برای اولین بار موجی از جوانان ایرانی را در سالن دیدم که همصدا با من می خواندند، در ادامه 21 فوریه در دالاس، این مردم مهربان وهمیشه حامی سالن را چنان پرکردند که جای سوزن انداختن نبود. همین شور وحال در 29 فوریه درمونترال کانادا ادامه داشت، 7 مارچ به نیویورک میروم و بعد از کنسرت های 13، 14 مارچ برلین و مونیخ در آلمان و برای کنسرت بزرگ لس آنجلس آماده میشویم. کنسرت لس آنجلس درتاریخ 18 اپریل درشراین ادیتوریوم Shrine Auditorium در آدرس زیر برگزارمیشود.

1707-13

1707-14

665 W. Jefferson Blvd. LA

یک ارکستر 30 نفره در این کنسرت ها مرا همراهی می کنند، معروف ترین نوازنده ها و موزیسین ها در تور ماندگار 2020 با من همراه هستند.
• دوستداران فراوانت به راستی در این کنسرت ها چه آهنگهایی را طلب می کنند؟
• اگر بگویم ضمن آهنگهای خاطره انگیزقدیمی در همه آهنگهایی را که بصورت سینگل در این سالهای اخیر خوانده ام با من همصدا میشوند، تعجب نکنید، چون من با دیدن این همه احساسات و این هم صدائی در روی صحنه اشکهایم در می آید. البته مردم در سنین مختلف سلیقه های مختلف هم دارند ولی هنوز از من میخواهند کعبه، سفر، صبح ات بخیر، بی بی گل، اصفهان، لحظه ها، میعاد را بخاطر خاطره های زیبایی که با آنها دارند بخوانم و گاه آنها هستند که کلمه به کلمه آنها را با من می خوانند. جوانترها و میان سالان علاوه برآن آهنگها، سینگل هایی چون همدم، مردم، مجنون، بچه های البرز را طلب می کنند.

1707-15