1495-2

1495-3

1495-4

«ساسی مانکن» خواننده جنجالی بعد از 7 سال انتظار، برای اجرای تور سراسری امریکا، به زودی به لس آنجلس می آید.

Live Nation که بزرگترین کمپانی برگزارکننده کنسرت های بین المللی در سراسر جهان است بدنبال برگزاری کنسرت بزرگ اورنج کانتی با حضور ده خواننده محبوب ایرانی، اینک کنسرت های بزرگ دیگری را با همکاری دو ایجنت حرفه ای، در سراسر امریکا به اجرا می گذارد و در گفتگو با دهها خواننده محبوب شده است.
آرش و ساسی مانکن دو خواننده محبوب مردمی، با عقد قراردادی با «لایو نیشن» اولین کنسرت بزرگ خود را در 19 مارچ در لس آنجلس برپا می دارند و «ساسی مانکن» برای این تور راهی امریکاست.
لایونیشن عقیده دارد جامعه ایرانی با ارزش، با شخصیت است، جامعه ای که عاشق هنرها از جمله موسیقی است و باید در بزرگترین کنسرت ها شاهد اجرای برنامه هنرمندان دلخواه خود باشد.
لایونیشن Live Nation در 33 ایالت امریکا، بزرگترین سالن ها را در اختیار دارد و تیکت مستر نیز دراختیار این کمپانی بزرگ است و بهمین جهت تدارک بزرگترین تورهای کنسرت را در امریکا، کانادا و بعد اروپا و دیگر نقاط جهان می رود.
ساسی مانکن خواننده رپ ایرانی که اخیرا با آهنگهای پرطرفداری از ساخته و تنظیم امیر ارشیا و امیر مسعود را اجرا کرده است. ساسی مانکن دانشجوی رشته کامپیوتر دانشگاه نواب قزوین بود، و با اجرای آهنگهایی چون «رپ بندری» و «پارمیدا» بطور جدی به خوانندگی روی آورد.
آهنگهای : نیناش ناش، گوشواره، Stand By، یه کاری کن رقصمون بیاد، خط رو خط، عاشقم کردی، وای چقدر مستم من، از همون حرفا، حالش خوبه، من مثل دیوونه هام در دل مردم جای گرفت.
ساسی مانکن یک کنسرت بزرگ در 2013 در تورنتو و همان سال در دبی و در سال 2014 در سوئد کنسرت هایی داشت که همه موفق بودند.
زندگی ساسی مانکن با بازداشت، ممنوع الصدا شدن، تعقیب قانونی در ایران همراه بود ولی همیشه با جسارت روی صحنه ها خوانده است وخود می گوید تا دریافت جایزه گرامی پیش میروم تا سرزمینم را پر آوازه کنم.

1495-5

1495-6