1409-35

1409-36

بعد از دو هفته هنوز شهر از کنسرت بزرگ و فراموش نشدنی «معین» خواننده محبوب مردم در دالبی تیاتر  Dolby Theater حرف می زنند، کنسرتی که  Star Nation با افتخار در مسیر تور بزرگ معین در کشورهای مختلف برگزار کرد.
معین در شب برنامه با شکوه خود، با همه انرژی روی صحنه آمده بود، او خوب می دانست با چه تماشاگری روبروست- چون از لحظه ای که وارد صحنه شد وآهنگهای شاد و عاشقانه خودرا خواند، مردم حاضر در سالن که بجرات از همه سن و سالی آمده بودند، با معین همصدا شدند، بقولی صدها نفری که درباره کنسرت حرف زدند، معین در طی بیش از 3 دهه، همه خاطرات احساسی و عاطفی آنها را ساخته است و برای اولین بود که دوستداران معین او را بدون سبیل، بجرات دلپذیرتر از گذشته روی صحنه می دیدند که با لباسهای مدرن و چهره ای تازه، انرژی بیشتر روی صحنه می خواند، درواقع معین همیشه با همه احساس می خواند چه آن لحظات همه مردم را به پایکوبی وا می دارد. چه آن لحظه که با عاشقانه هایش چهره هزاران نفر را از اشک خیس می کند.
معین با کنسرت “دالبی تیاتر”، یک رکورد تازه برجای گذاشت درحالیکه در پشت پرده، منوچهر خوش زبان که در طی 15 سال گذشته بزرگترین وز یباترین و ماندنی ترین کنسرت ها را روی صحنه داشته که با سوپراستار موزیک گوگوش آغاز کرده و در سالهای اخیر نیز با وسواس خاصی خوانندگان را بر می گزیند.
شانس بزرگ “استار نیشن” در پشت پرده،وجود یک چهره متخصص وبقولی هزار فن چون رامین زمانی بود، که رامین نه تنها یک مدیر هنری خوب، یک آهنگساز و تنظیم کننده توانا، یک متخصص صدا بلکه یک مدیر همه فن حریف در ارائه کنسرت های بزرگ است.
ارکستر بزرگ و حرفه ای، عوامل فنی پشت صحنه، مدیریت کاملا تخصصی، کنسرتی را بوجود آورد که برای حدود 4هزار نفر خاطره ای شیرین شد.

1409-38