1564-30

رویداد 20 ماه می، یک حادثه استثنایی و غرورآمیز برای دوستداران شاهکار بینش پژوه بود

همصدا شدن با اسطوره بزرگ جهانی آندره بوچلی، جسارت و مهارت می طلبید

1564-31

کنسرت 20 می دالبی تیاتر، در نوع خود استثنایی بود، اندره بوچلی یک اسطوره اوپرا و موزیک کلاسیک جهان، با یک خواننده توانا و تحصیلکرده و محبوب ایرانی شاهکار بینش پژوه روی صحنه رفتند.

سالها بود که کمتر خواننده ای جسارت روی صحنه رفتن و همصدا شدن با اندره بوچلی را داشت ولی در 20 ماه می دیدیم که شاهکار شجاعانه وهنرمندانه کنار بوچلی ایستاد، با او هم خوانی کرد. این جسارت شاهکار در کارنامه هنری او برای همیشه می ماند، چون یک رویداد تکرارنشدنی بود.
شاهکار در شب 20 می، ضمن اجرای آهنگهای محبوب خود و تسلط بر صحنه، چه با طنزها و چه سخنان جدی خود، نشان داد که از توانایی خاص برخوردار است و وقتی اعلام شد او با بوچلی همصدا میشود، همه با کنجکاوی و هیجان در انتظار آن لحظه بودند، چرا که اجرای برنامه با چنین شخصیتی آسان نبود و مسلما این اجرا یک قدم بزرگ برای خوانندگان ایرانی درعرصه موزیک جهانی بود.
شاهکار همه آهنگهایی که می خواند با نوعی پیام همراه است،او با هدف می خواند، با وسواس پیش میرود، ترجیح می دهد با ارکسترهای بزرگ همراه شود، می کوشد در صحنه هایش گروه کر و رقص با آوازهایش هماهنگ باشند وهمین ها او را به مرور به سویی کشانده، که چنین رویدادهایی را در پی داشته است.
تبریکی داریم برای شاهکار عزیز بخاطر این موفقیت بزرگ.
پس از اتمام کنسرت و پس از اجرای سرود «ای ایران» که به زیبایی اجرا شد و احساسات حاضرین را بر انگیخت و نشان از هوشیاری و ایراندوستی شاهکار میداد دوستداران او به پا خاستند و برایش دقایقی کف زدند و هورا کشیدند.
ضمنا عواید حاصل از این کنسرت به دو موسسه خیریه اهدا شد.

تریبون آزاد

شاهکاربینش پژوه، نامی به واقعیت نزدیک شاهکار

در یک شب بیاد ماندنی در صحنه بزرگ موسیقی با 120 نوازنده، با ارکستر سمفونی لس آنجلس، او براستی یک (شاهکار) بود. و نقطه اوج! درخواب هم نمی دیدم، نه تنها «آندره بوچلی» خواننده نامدار و استثنایی و بزرگ را روی صحنه برابر خودم به بینم و شگفت آورتر که شاهکار نه تنها با اوهمصدا شد، بلکه آنجا که آندره بوچلی با نت وگام بسیار بالا با قدرت شاهکارهای آهنگهای خاطره انگیز خود را خواند (شاهکار) با او با همان نت وگام بسیار بالا هماهنگی کامل داشت و نه تنها خارج نخواند بلکه از او کم نیاورد. و این شاهکار برای هر ایرانی افتخارآمیز بود و هست. نامش برازنده اوست.(شاهکار بینش پژوه)
آن شب فراموش نشدنی بود با لحظاتی استثنایی و بیاد ماندنی- یادگاری برای خاطرات زندگیم، بسیار پرارزش شاهکار را از هرجهت می ستایم.
علی نوری (جمشید جم)

1564-32

1564-33

1564-34

1564-36

1564-37

1564-38