1392-8

1392-3

نام «فرزان دلجو» کارگردان خوش فکر از دیرباز همواره با نوآوری همراه بوده است، چه در زمینه سینما و چه در عرضه تئاتر و تلویزیون … و اینبار (فرزان) با ارائه نمایشی به بزرگی یک زندگی به طنزآمیزترین نکات ناگفته روابط انسانها می پردازد.
نمایش (سه طلاقه) تصویری عریان ازجامعه اینسو و آنسوی ما ایرانی هاست. جامعه ای که بگونه ای یک دل در این سو دارد و دلی دیگر در آنسو، همراه با وابستگی ها به فرهنگ و سنت های دیرین و درگیر در قوانین و قوائد روزمره عصر کامپیوتر.
«فرزان دلجو» ضمن نویسندگی و کارگردانی این نمایش،خود در صحنه حضور دارد و کاراکتر مردی را به اجرا می گذارد که در میان بحرانی ترین و البته خنده دارترین موقعیت زندگی قرار می گیرد.

***

علی پورتاش: بازیگر مطرح سینما و تئاتر که کارنامه ای  درخشان در عالم بازیگری دارد، در نمایش (سه طلاقه) شگفتی می آفریند.
علی پورتاش می گوید این اولین بار نیست که با فرزان دلجو کار می کنم… این شناخت و همکاری بر میگردد به سالهای دور. چه در زمینه تلویزیون و چه در زمینه تئاتر
نمایش (ماتیک) اولین تجربه تئاتری من با (فرزان) بودکه یکی از موفق ترین و مطرح ترین کارهای خارج از کشور محسوب می شود… و امروز مطمئن هستم که نمایش (سه طلاقه) میتواند نقطه عطفی در کارهای نمایشی و البته کمدی خارج از کشور باشد. ضمن اینکه من و (فرزان) سالهاست بکار هم آشنا هستیم و بقول معروف هر کدام می گوئیم (ف) دیگری بلافاصله می گوید فرانسه!! ما در هر فرصتی با هم درباره سینما و تئاتر بحث و گفتگو داریم،و جالب اینکه در بسیاری از مسائل هنری با هم اشتراک نظر داریم و شاید بهمین دلیل است که حدود 32 سال است این رفاقت و همکاری ادامه داشته است. در این نمایش علاوه بر من و «فرزان» چهره های تازه نفس و با استعدادی مثل خانم بهارخادمی و آزاده آستانه حضور دارند که بسیار در نقش های خود جا افتاده اند.

1392-4

***

«بهار خادمی» یکی دیگر از بازیگران نمایش سه طلاقه که مدرسه تئاتر را در ایران به پایان رسانده فعالیت های هنری خود را در خارج از کشور با اجرای نقش در فیلم های امریکایی آغاز کرد و نمایش سه طلاقه اولین کار ایرانی او در صحنه تئاتر خارج از کشور است.
«بهار خادمی» می گوید: کار کردن با حرفه ای ها همیشه هم سخت است و هم دلپذیر و این برای من افتخاری است که درکنار چنین نام هایی بر صحنه تئاتر ظاهر می شوم

***

«آزاده آستانه» نقش آفرین دیگر نمایش (سه طلاقه) دوره رقص های فولکلور و مدرن را به پایان رسانده و در چند جشنواره رقص بدریافت جوایزی نائل آمده ودر نمایش (سه طلاقه) نقشی بسیار جالب برعهده دارد.
نمایش کمدی و شیرین (سه طلاقه) یکشنبه 23 فوریه در (ولی)  Sutter Middle School  در تقاطع وینتکا و شرمن وی بر روی صحنه میرود و بعد از این اجرا بلافاصله در سیاتل و ونکور کانادا و سپس در سوئد- انگلستان و آلمان به صحنه میرود.

1392-5

1392-6