1477-61

1477-63

حضور خوانندگان محبوب به ترتیب: هلن، فرشید امین، گروه رقص خردادیان، شیلا، امید، منصور، ستار و سیاوش قمیشی در صحنه کنسرت، با همصدایی مردم روبرو شد.
با مایک فرد یکی از مسئولان برگزاری این فستیوال درباره نحوه اجرا و این روز پرشکوه که از ساعت 3 تا 12 شب برپا بود به مجله جوانان گفت:
بجرأت این برنامه یکی از استثنایی ترین و باشکوه ترین برنامه های ایرانی و به اصطلاح یک فستیوال تمام عیار موزیک بود که در امریکا برگزار شد، گروه برگزار کننده از حدود 4 ماه پیش تلاش شبانه روزی بخصوص جان ریس و سینا و شان اخوان خود را برای این فستیوال آغاز کرد و وقتی خستگی مان بدر رفت که حدود 6 نفر ایرانی و فارسی زبانان و حتی غیرایرانیان به این آمفی تیاتر آمدند و شاهد اجرای زیباترین برنامه ها از سوی خوانندگان محبوب ایرانی بودند.
ما از اجراهای بیاد ماندنی سیاوش قمیشی، ستار، امید، منصور، شیلا، هلن، فرشید امین، گروه رقص خردادیان و DJ Al، DJ Mohsen سپاس فراوان داریم و همه درحد توان خود، بهترین ها را ارائه دادند از همان اولین لحظه دست همکاری بما دادند چون در پشت صحنه این کنسرت کمپانی های بزرگ چون لایونیشن، Live Nation، CGE و Heart Of Persia که ابرقدرت هایی در کار کنسرت هستند، دقیقه ها، ثانیه ها را حساب کرده بودند همه چیز مرتب بود، موزیسین ها در پشت صحنه می گفتند، این همه نظم و این همه زحمت و پذیرایی مورد توجه وسواس را در کنسرت های ایرانی کمتر دیده بودند همه هنرمندان اتاق خاص خود، و همه امکانات رفاهی داشتند.
همه هنرمندان با همه وجود از برنامه راضی بودند و تنها در مورد منصور عزیز، مشکلاتی پیش آمد، چون پدرام منیجر منصور، دیرتر از خود منصور آمد، برخلاف دیگر منیجرها، قبلا اتاق هنرمند تحت قراردادش، تمرین، صدا و دیگر مسائل را کنترل نکرد، یعنی حضور نداشت که کنترل کند، همین سبب شد منصور عزیز دچار مشکلاتی باشد و دیرتر از همه آمد، فرصت تنظیم صدا و تمرین نداشت دیرتر روی صحنه رفت و چون 15 دقیقه بیشتر اجرا داشت ، برنامه ها دچار مشکل شده بود.

1477-64

ما به پدرام که دیرآمده بود خبر دادیم که برنامه منصور باید تمام شود، ولی نه تنها گوش نداد، بلکه لجبازی هم کرد توهین و ناسزا هم گفت. ما ناچار شدیم بعد از 5 بار اخطار، بعد از پایان یک ترانه، صدا را قطع کنیم، این خواسته ما نبود، ولی ناچار شدیم. چون ما روی ساعت سالن را در اختیار داشتیم، دو خواننده دیگر هنوز در انتظار بودند متاسفانه، بعضی مدیر برنامه ها، مسئولیت خود را در تکست و ایمیل تمام شده می دانند، در حالیکه مهم نیست مدیریت برنامه خوانندگان معروفی چون منصور آسان نیست، نظم و دقت و پیگیری و ارتباط مستقیم با صاحبان برنامه را طلب می کند.
من بعنوان یک دست اندرکار قدیمی اینترتینمنت، برنامه ستار را در نهایت زیبایی و رفه ای دیدم، فرشید امین همه هنر خود را بکار برد، هلن با صدای زیبای خود، همه را تحت تأثیر قرار داد، امید یکی از بهترین برنامه های خود را آن شب اجرا کرد و همه را به تحسین واداشت، سیاوش قمیشی خود سیاوش است با همه ترانه هایش، شیلا هنرمندی بود که با گروه رقص و کر روی صحنه آمد، همه را شگفت زده کرد. محمد خردادیان با هنر همیشگی خود و گروه حرفه ای اش سنگ تمام گذاشت 2 دی جی معروف DJ Al و DJ Mohsen صحنه را به هیجان آوردند و تهران کمدین معروف و توانا بعنوان مجری کار کرد که برنامه پرشور و جالبی ارائه داد.

1477-65

سپاس
سپاس فراوان از مجله بین المللی جوانان که در این کنسرت یاور ما بود، و از تلویزیون ها، طپش، امید ایران و رویال تایم تی وی، از رادیوها AM 670 و رادیو همراه بسیار در این راه یاری مان کردند. بخصوص نادر رفیعی از امید ایران و آرش خطیبی از AM 670 همه لحظات با ما بودند.
از وب سایت ها: رادیو جوان، بیاتو، نواهنگ بسیار کمک کردند.
در این میان کیوکباب با غذاهای خوشمزه، جویس تاپ، بستنی گل و بلبل بهترین های خود را به مردم تقدیم کردند.
اسپانسرهای ما: کردیت اسپشیالیست، آریا گروپ، قطر آن لاین، ملانیوم کولیژن سنتر، براو جولری و Cold Coke Whisky بهترین ها بودند.

Special Thanks:
John Reese/ Sean Akhavan/Sina/ Kelsey/ Kylie/ Julie/Ray/ Picard/ Heather/ Naureen

1477-66