1689-3

1689-4

1689-5

جمشید خواننده ای که میان طبقات مختلف مردم طرفداران بیشماری دارد، می گوید در 27 نوامبر در دالبی تیاتر لس آنجلس، برنامه ای با شکوه، پر از رقص، شادی با موزیک و ترانه هایی به چند زبان کردی، فارسی، ترکی تدارک دیده ایم.
در شب با شکوه ارکستر 25 نفره، به رهبری موزیسین نامدار شوبرت آواکیان گروه های رقص مدرن و محلی، بهره از سازهای مدرن و سنتی ، کوبه ای و سنتی چون پرکاشن، دف و دهل و با همکاری چهره نامدار حسین زهابی و سازهایی چون دودوک، تار و سنتور را تقدیم همه ایرانیان می کنیم و می کوشیم شبی در شأن و حرمت آنها داشته باشیم چون مردم ما چشم و گوش هشیاری دارند، توقع و انتظارشان بالاست و من در طی 20 سال فعالیت خوانندگی، با این سلیقه ها و انتظارات پیش رفتم و دیدم که آنها علاوه بر توجه و علاقه به موزیک شاد و رقص و حرکت، توقع ترانه سالم و پیام دار و سازهای مختلف دارند و تحمل برنامه های تکراری و تقلیدی را ندارند.

1689-6

جمشید میگوید در طی دو ماه قبل من در ونکوور، تورنتو، اوتاوا، کلگری، سانفرانسیسکو، فنیکس روی صحنه رفتم، برای ایرانیان عزیز ترانه های مختلفی خواندم، همانگونه که 20 آهنگ برای شب 27 نوامبر آماده کردم.
این کنسرت ها یک تجربه و آزمایش جدید برای من بود، که بدانم مردم چه آثاری را طلب می کنند و چه آهنگهایی شاد، سنتی، کلاسیک و زبانهای مختلف را دوست دارند، من همین تجربه ها را در شب 27 نوامبر بکار می گیرم.
جمشید ادامه میدهد من همه عواید این شب را به کودکان کرد مجروح و ستمدیده و جنگزده اهدا می کنم.

1689-7