1353-54

1353-50

از مرتضی قمصری
چندی پیش یک آگهی از تلویزیون های امریکایی پخش شد بنام Shift-it که گورگن زرگریان خود را بنام «آلن ترانسمیشن» معرفی میکرد این آگهی را دو هنرمند امریکایی برای گورگن ساختند. وسبکی که گورگن دراین آگهی کوتاه همراه با دختران رقصنده ارائه داده بسیار جالب و دیدنی بود و بهمین دلیل توجه رسانه های امریکایی و مردم را در سراسر امریکا و حتی جهان را بخود جلب کرده و تا بحال بیش از 5/3 میلیون نفر این آگهی را دیده اند وجالب اینکه شوهای معروف امریکائی برای دعوت از گورگن در برنامه های خود با یکدیگر به رقابت پرداختند منجمله NBC_ABC_BBC_TMZ_ELLEN_ و بسیاری دیگر بیاد داشته باشید ایرانی ها همیشه در اینکار تبلیغاتی مقام بهترین ها را داشته اند.
گورگن اینروزها با همین آگهی برای خود نام معروفی درجامعه امریکا ساخته و خیلی ها حتی به او پیشنهاد بازی در تبلیغات کمپانی های خود را داده اند، یک کمپانی تولید موزیک نیز به او پیشنهاد ساخت چند موزیک ویدیو را داده است.
گورگن چه میگوید:
خود گورگن می گوید: من در محل کارم،عکس ها و تصاویری دارم، ویدیوهایی دارم، مشتریان با دیدن این ها کنجکاو می شوند، و در ضمن یک تابلو دارم نیمی از صورتم بیزنس من است پول به دست می آورم و نصف دیگر صورتم خواننده ای که پول از دست میدهم سرانجام یکروز دو جوان که در میان امریکائی ها معروف هستند به سراغم آمدند و از من قضیه تابلو را پرسیدند،من با عکس دیوارها توضیح دادم گفتند دوست داری برایت یک آگهی  تبلیغاتی درست کنیم گفتم موافقم پرسیدم چقدر می گیرید گفتند بگذار درست کنیم، بعدا حرف می زنیم، چون توکارت و خودت کاملا متفاوت هستی گفتم موزیک ویدیو و رقص و آواز دوست دارم، آنها با چند فیلمبردار آمدند، چند تا دختر هم صدا زدند گفتند چی میخوانی؟ گفتم ترجیح میدهم امریکایی بخوانم. یک شش هشت ایرانی دارم با یک شعر راجع به ترانسمیشن، پیشنهاد مرا پذیرفتند، من آهنگ را کوتاه کردم و تنظیم کردم بر مبنای ترانه ایکه قبلا خوانده بودم جلوی دوربین رفتم من عاشق دوربین هستم، کلی کار کردیم یکروز گفتند حالا برو روی یوتیوب تماشا کن در ضمن در تلویزیون اینترنتی خودشان هم رفتم. درواقع یک راهی برای من باز شد،ابتدا خودم خوشم نیامد، گفتم درست نخواندم، بعد یکباره در طی سه روز یک میلیون نفر آمدند و دیدند، تلویزیونهای مختلف مرا دعوت کردند، رادیوهای مختلف آمدند، ناگهان از مرز 3 میلیون گذشت، سر وصدایش به اروپا رسید، خوشحالم از این ماجرا، پاداش سالها زحمت و تلاش بیریای خودم را گرفتم.

1353-51

1353-52

1353-53