1682-2

1682-3

1682-4

1682-5

«شاهکاربینش پژوه» از آغاز فعالیت هایش، همیشه اجرای صحنه هایش متفاوت بوده، اجرای ترانه هایش دگرگونه بوده است و اینک کنسرت بزرگ 30 نوامبر در سالن بین المللی Microsoft Theatre لس آنجلس، یکی از استثنایی ترین هاست چون از ماهها پیش تمرینات خود را با ارکسترسمفونی 120 نفره لس آنجلس آغاز کرده و در تدارک یک اجرای ماندنی و رکوردشکن دیگراست.
تورجهانی دکترشاهکاربینش پژوه درسال 2018 که همه جا با مهر سولداوت همراه بود، ایرانیان را در نقاط مختلف جهان از جمله سیدنی استرالیا، ونکوور کانادا، دوسلدروف آلمان، در برابر ملیت های مختلف سرافراز کرد.
دکتر بینش پژوه که با یک اجرای مشترک با اندره بوچلی، پرواز جهانی داشت و توانایی وقدرت هنری خود را در برابر یک اسطوره و استاد موسیقی بین المللی بویژه اپرا ثابت کرد، توجه محافل جهان موسیقی را جلب نمود و انعکاس آن کنسرت به یادماندنی در رسانه های امریکایی، اروپائی نیز غرورآمیز بود، چرا که اجرای چنین برنامه ای جسارت و توانایی ویژه ای را می طلبید.
بعد از اجرای آن کنسرت، شاهکار به کنسرت های بزرگ غیرایرانی دعوت شد، که هنوز درحال مطالعه است تا درشرایط مناسبی، سربلندی تازه ای برای جامعه ایرانی ببار آورد.

1682-6

1682-7

1682-9

از دیدگاه نسل جوان شاهکار بینش پژوه هر ترانه اش با پیام های انقلابی و دوراز استاندارهای معمول همواره است و چه نسل جوان داخل ایران و چه نسل جوان خارج از ایران این توجه را بروی سوشیال میدیا نشان داده است از جمله خواندیم:
• شاهکار تو نماینده نسل فردای ما در عرصه موسیقی هستی، تو با اجرای آهنگهایی که کمتر کسی جرات خواندن اش را دارد و شلاقی که بر تن رهبران قلابی مذهبی کوبیدی، فریاد ما را به گوش ها رساندی.
• شاهکار عزیز ایران و استادیوم های بزرگ انتظار تو را می کشند. تو براستی صدای نسل نو و عصیانگر ایران هستی.
• شاهکارعزیز من که در طی سالهای اخیر فقط دو سه بار به دیدن کنسرت های ایرانی رفته بودم با دیدن کنسرت مشترک تو و آندره بوچلی، برخود بعنوان یک ایرانی بالیدم، من 5 دوست امریکایی و ایتالیایی خود را به دیدن کنسرت آورده بودم، دل توی دلم نبود که این برنامه چگونه خواهد بود و در پایان با سربلندی و سرافرازی سالن را ترک گفتم.
• شاهکارعزیز من سالها بود با کنسرت های ایرانی قهر بودم، چون از تکرار خوشحال نمی شوم ولی اجرای با شکوه کنسرت اخیرت در استرالیا، مرا شگفت زده کرد، دست مریزاد، خسته نباشی ای نماینده نسل من.
خواندن این پیام ها روی سوشیال میدیا، خبر از پایگاه دکتر بینش پژوه در میان نسل جوان میدهد، نسلی که اینک برای کنسرت بزرگ ماکروسافت تیاتر در 30 نوامبر در لس آنجلس آماده میشود. کنسرت دوراز انتظاری که با ارکسترسمفونی 120 نفره لس آنجلس همراه است و صحنه شکوه صحنه بزرگان بین المللی موزیک را دارد.

1682-8