1692-2

1692-3

شنبه 30 نوامبر درلس آنجلس، در سالن بین المللی ماکروسافت تیاتر Microsoft Theatre شاهد یک رویداد بزرگ خواهیم بود.
دکتر شاهکار بینش پژوه خواننده تحصیلکرده و آگاه، چون همیشه با ارکستر بزرگ سمفونی لس آنجلس، با ارکستر 120 نفره، بروی صحنه میرود. درحالیکه در مجموع 200 هنرمند رقصنده و کر نیز او را همراهی می کنند.
شاهکار اخیرا با اجرای آهنگهای متفاوت و پیام دار چون «مشدی ماشاالله» برتن خرافات و فروشندگان دین شلاق میزند.
سابقه کنسرت های بزرگ شاهکار را چه به تنهایی با ارکسترهای 100 تا 200 نفره و چه با بزرگان موسیقی جهان چون اندره بوچلی، که براستی خواندن و همصدا شدن با او نیاز به جسارت هنری دارد روی صحنه رفته در نهایت توانایی خوانده و حیرت همه را برانگیخته است.
شاهکار در شنبه 30 نوامبر، از ساعت 5/8 شب برنامه خود را آغاز می کند و چون همیشه با سورپرایزهایی همراه است چون هر بار چند اثر تکان دهنده با خود روی صحنه می آورد. ازهم اکنون بسیاری از دوستداران شاهکار، که درجمع جوانان و تین ایجرها نیز بسیار هستند از شهرهای اطراف، بلیط های خود را رزرو کرده اند.
رابطه ای که شاهکار با نسل جوان ایرانی چه در داخل و چه درخارج برقرار کرده. یک رابطه مستحکم و در مسیر عشق به سرزمین مان ایران برانگیختن غرورملی شان است و اجرای کنسرت های مشترک با یک اسطوره اپرای جهان بوچلی، درواقع نیاز به توانایی های خاص داشت و جامعه هنری بین المللی هم به آن چشم دوخته بود و شاهکار از آن آزمایش سربلند بیرون آمد و اینک پیشنهاداتی در مورد اجرای کنسرت هایی با دیگر بزرگان بین المللی موسیقی به او شده است.
شاهکار برای شب 30 نوامبر تدارک دیگری دیده است، او خوب می داند 3 نسل ایرانی وجامعه امریکایی به تماشای او نشسته اند و مسلما چنین اجرایی، یک رویداد بزرگ است.

1692-4

1692-5

1692-6