1549-2

1549-4

1549-5

دو برادر هنرمند و تحصیلکرده: پیام و کامیار دو خواننده خوش صدا و مدرن. اینروزها دوره تازه ای از فعالیت های هنری خود را آغاز کرده اند و با اجرای یک تور سراسری در امریکا، که از شنبه 4 مارچ در تورلاک در Assyrian American Civic Center روی صحنه میروند و بدنبال آن در سیزده بدر در گلندل، سپس در سانفرانسیسکو، سن دیه گو، دالاس و هیوستن برای دوستداران خود می خوانند.
«پیام و کامیار» که با آلبوم نخست خود و ارکستر اختصاصی Farez- Persianality یک آلبوم کامل با 10 آهنگ با شعر وآهنگهایی و تنظیم های فرح آهی بود. آغاز خوبی داشتند، ولی هر دو به دلیل پدرشان آقای جعفری که یک دست اندرکار قدیمی موزیک بود، سالها در زمینه صدابرداری فعالیت می کرد، ضمن خوانندگی به تحصیل خود ادامه دادند و ابتدا پیام رشته روانشناسی را تمام کرد و بکار مشغول شد، بعد کامیار همین رشته را پی گرفت ولی همچنان بعنوان دو خواننده در میدان موزیک ماندند.

1549-6

هر دو می گویند پدرمان آقای جعفری مدیریت برنامه های ما را عهده دار شد، با شناخت کاملی که از جامعه هنری داشت ما را به سمت و سویی هدایت می کرد که با آینده خوبی همراه باشد که مهمترین آن تشویق ما به تحصیل در دانشگاه بود.
در جامعه هنری بعضی هنرمندان مشوقین خوبی بودند از جمله شهرام شب پره عزیز، محمد ستاری عزیز و اندی و کورس عزیز، که همه شان دلگرمی های خوبی برای ما بودند ما با شهرام شب پره آهنگ کوچه تون Koochatoon را و با اندی و کورس، آهنگ نیلوفر را اجرا کردیم. این دوستان ما را به مسیر خوبی هدایت کردند در این میان «رامون» با تنظیم آهنگ هایمان یاری دهنده موثری بود.

1549-7

«پیام و کامیار» که در اصل در جامعه امریکایی و ایرانی بزرگ میشوند، میکوشند تا شیوه کارشان مدرن و باب سلیقه نسل جوان باشد، نسلی که در اصل موسیقی فردای جامعه ایرانی را رقم میزند و در شهرت و محبوبیت خوانندگان نقش مهمی دارد. پیام و کامیار می گویند ما چند هدف را دنبال می کنیم، اولا ضمن کار تخصصی خود، خوانندگی را در قالب مدرن ادامه میدهیم و آرزوی بزرگ مان این است که خدمتگزار جامعه ایرانی باشیم، در هر دو مورد بتوانیم به یاری جامعه خود برویم، در مقابل انتظار داریم جامعه ایرانی نیز از خوانندگان جوان و اصولا هنرمندان دست اندرکار موزیک حمایت کنند تازه نفس ها نیاز به تشویق و حمایت دارند و نه تنها نسل جوان هم سن و سال ما و یا حتی کوچکتراز ما، بلکه پدر ومادرهای علاقمند به موسیقی می توانند بزرگترین نقش را در آینده نسل تازه خوانندگان داشته باشند، خصوصا در این روزها که با تغییرو تحولی بنیادی در موزیک ایرانی، مدتی وقفه و سکوت افتاد و خوشبختانه دوباره حرکت ها آغاز شده است.
البته انتظار از خوانندگان قدیمی و پیش کسوت هم میرود، که به تازه نفس ها میدان بدهند، آنها را در صحنه ها همراهی و تشویق کنند.

1549-8

1549-9

ما اخیرا چند آهنگ سینگل خوانده ایم که خوشبختانه با استقبال مردم روی سوشیال میدیا روبرو شده که با ارکستر جدید Payam-Kamyar Band در کنسرت ها اجرا خواهیم کرد البته آهنگهای قدیمی مورد علاقه مردم را از اولین آلبوم مستقل خود اجرا می کنیم.
پیام و کامیار می گویند ما موزیک بین المللی و موزیک ایرانی وحتی موزیک خوانندگان داخل ایران را هم دنبال می کنیم، با شنیدن آنها تجربه های تازه ای بدست می آوریم، اخیرا ما آهنگهای خوانندگان داخل چون محسن یگانه ، بهنام صفوی و زنده یاد مرتضی پاشایی کلی لذت بردیم، زحمات شان را می ستائیم.
در این میان تلاش پیش کسوت های موزیک در لس آنجلس را قدر می شناسیم، که دروازه های موزیک را نه تنها برای همه ما در خارج گشودند بلکه موزیک را در خارج و داخل زنده نگه داشتند.
پیام و کامیار که به زبان انگلیسی و فارسی می خوانند می گویند ما با توجه به سلیقه نسل جوان وخواسته نسل پدر ومادرها، هر دو زبان را در آهنگهای خود جای دادیم.
پیام و کامیار درباره کنسرت های تازه خود می گویند ما اولین کنسرت از تور خود را در شنبه 4 مارچ در تورلاک آغازمی کنیم، آنهم در بزرگترین سالن بین المللی تورلاک Assyrian American Civic Center
سپس درسیزده بدر در گلندل کنسرت داریم و آنگاه ادامه کنسرت ها به سانفرانسیسکو، سن دیه گو، دالاس، هیوستن و دیگر نقاط ادامه می یابد.

***

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه بلیط با شماره زیر تماس بگیرید.

949- 566-4596
Turlock:
(209) 667- 8444
Los Angeles:
(818) 243 – 7827
San Francisco
(408) 772 – 6463
San Diego
(858) 775 – 4283
Dalas & Houston
(832) 794 – 6669

1549-10