1456-9

1456-4

1456-5

«بهروز جلیلی» را از سالهای دور، از سالهای اولیه کوچ می شناسیم، آنروزها که در وست وود اولین میعادگاه ایرانیان بدنبال گشایش کتابخانه بود، در پی گشودن یک رستوران و مرکز هنری و فرهنگی بود، دراندیشه ایجاد یک مرکز تئاتری بود. جلیلی بمرور به آنچه می خواست و هدف داشت میرسید، اولین شب های شعر را براه انداخت و بعد مرکز تئاتری و میعادگاه چهره های فرهنگی را، ولی هنوز دراندیشه کارها و گام های بلندتر بود، می گفت می خواهم به سهم خودم نام ایرانی را در جامعه امریکایی بشناسانم، آنروزها همه هفته اخبار و رویدادهایش چه شب شعرها و چه حرکت های فرهنگی و هنریش در مجله جوانان انعکاس می یافت، برای مشورت می آمد، دیدگاه های درست را می پذیرفت، آگاهانه عمل می کرد تا سرانجام با یاری دیک کلارک جشنواره فامیلی فیلم اواردز Family Film Awards را راه انداخت. اولین اجرای آن با شکوه خاص با حضور برجسته ترین هنرمندان برگزار شد و سرشناس ترین هنرمندان جوایزی دریافت داشتند و بهروز جلیلی بعنوان آنتونیو جلینی فاندر آن روی صحنه آمد و از حاضرین تشکر کرد.

1456-6

6 جون درهتل هیلتون یونیورسال

حالا در تاریخ 6 جون در هیلتون یونیورسال در لس آنجلس، بعد از سالها سکوت، فامیلی فیلم اواردز و المپیا اواردز، وارد میدان میشوند واولین فیلم های کاندیدا را می پذیرند.
از سالهای آغازین 1980، تا 2015، 36 سال می گذرد، از سالهایی که دنیای دیروز به جلیلی در خیابان وست وود خلاصه شده بود تا امروز که به صحنه های بین المللی چشم دوخته و 170 کشور را علاقمند به نوعی حضور در این دو بنیاد هنری و اهدای جوایز جلب کرده است 36 سال می گذرد، ولی از انرژی، خستگی ناپذیری اش کم نشده است.
همین هفته قبل با یکی از یاران خود Munni Irone به رادیو جوانان آمده بود، مونی را بعنوان وایز پرزیدنت فامیلی فیلم اواردز برگزیده تا راهها را با هم هموار کنند، از سویی Allen J. Freedman در پشت پرده همچنان راهنما و یاورش مانده و دروازه های تازه ای را برویش می گشاید.
مونی Munni Irone ، یک نیکوکار بشردوست، یک مربی و راهنمای ویژه چهره های معروف هالیوود، یک سخنران بین المللی، نویسنده کتاب، تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی، یک مربی و معلم گروهی است، که پل های تازه ای را برای انتونیو جلینی و در بنیاد هنری و فرهنگی اش Family Film Awards/ Olympia Awards گشوده است.

1456-7

مونی در مصاحبه رادیویی گفت: من به زبانهای انگلیسی، اسپانیش و فرانسه تکلم می کنم، کتاب می نویسم، برنامه تهیه می کنم و بعنوان مربی و بقولی کوچ Coach برای چهره های معروف هالیوود و نیز صاحبان برجسته بیزنس ها کار می کنم، بروی پوست شان، انرژی شان، سلامت جسم و روح شان، مدیتیشن، غذاهایشان، ورزش هایشان کار می کنم. ارتباط من با هالیوودیها و سرمایه گذاران بمن امکان میدهد تا انتونیو جلینی را در هدف های بزرگی که در پیش دارد کمک کنم، من به دو بنیاد فامیلی فیلم اواردز و المپیا باور دارم، چون هدف های انسانی در آنها نهفته است.
من با دهها بنیاد خیریه کار می کنم، خود چند بنیاد خیریه را اداره می کنم، اگر من می خواستم اسرار چهره های معروف را فاش کنم، اینک چهره بیش از صدها چهره جهانی و هالیوودی را رو می کردم، ولی من به خلوت واسرار مشتریان خود اهمیت می دهم. من افتخار می کنم که همکاری با انتونیو جلینی را آغاز کردم، چون او را انسانی خالص می بینم که بدنبال هدف های انسانی است یعنی همان که من در پی اش هستم. من 39 سال است مدیتیشن می کنم، من دهها سال است در کار هماهنگی میان جسم و روح انسان ها هستم، من با باور عشق و محبت، انسانیت، گذشت و بخشش زندگی کرده ام و به مردم آموخته ام چگونه در آسودگی خیال زندگی کنند.
آنتونیو جلینی می گوید: من شأن و اعتباری که در شخصیت مونی دیدم، شگفت زده شدم، اگر من امروز پر از انرژی مثبت هستم، چهره من از طراوتی خاص برخوردار است، از چشمه های جوشان معرفت این زن بهره می گیرم.

1456-8

من از اولین روزی که مونی را دیدم، احساس کردم با همه قلبم او را باور دارم. او را به هیئت امنای این بنیادها دعوت کردم، او خیلی زود ارتباطات خود را با سران کشورها، از جمله 175 کشور آغاز کرد و جواب های شگفت انگیزی دریافت کرد. مونی خوب می داند که من بعنوان یک ایرانی در میدان هستم، افتخار می کنم به سرزمینم، به فرهنگ و تاریخ و اینکه می کوشم با این بنیادها، فرهنگ ها را بهم بیامیزم به همین جهت در بنیادها و حرکت های هنری و فرهنگی ما، مذهب و ملیت و نژاد سهمی ندارند
• از مونی درباره خدمات انسانی اش می پرسم؟
می گوید: من بدنبال گشایش مدرسه برای بچه های فقیر و ناتوان و معلول هستم. من پناهگاه برای زنان بی پناه تهیه می کنم، من برای انجام خدمات خود به سراسر جهان سفر میکنم. من در این راه همه سرمایه ام را از دست دادم، ولی با تکیه به خدایم دوباره همه چیز بمن بازگشت، من با برگزاری ورک شاپ ها در ایالات مختلف با حضور صدها نفر، راه خود را هموار کرده ام با نوشتن کتاب در آگاهی مردم، از دورساختن آنها از دنیای مادی و جنگ وجدل های معمول باز داشته ام در برنامه تلویزیونی خود، نیز در اشاعه انسانیت، عشق و بخشش قدم بر میدارم.
• جلینی می گوید:
– مونی یک سخنران بین المللی است خوشحالم که او بخشی مهم از این حرکت جهانی است، وقتی فهمید که در المپیا ما 7 هنر جهان را پذیرا هستیم، وقتی فهمید امکانات زیادی دراختیار زنان و دختران و پسران جوان می گذاریم، وقتی فهمید من به ایرانی بودن خود افتخار می کنم، با من همراه شد و می بینیم که حضورش خیلی درها را باز می کند.
ما اینک در دفتر مرکزی بورلی هیلز، یاران پرتلاش وخستگی ناپذیری چون اشکان طبیب نیا نیاز داریم که با همت خود، درهای تازه ای را بروی ما گشوده و دورنمای زیبایی را جلوی چشمان مان آورده است. ما 6 جون در هیلتون یونیورسال، با این یاران قدم بلند و یا بقولی پرواز بلندمان را آغاز می کنیم.