1458-3

1458-14

1458-5

1458-6

1458-7

«بهارک» خواننده سرشناس که برای کنسرت بزرگ خود در 6 جون در سابان تیاتر آماده میشود، از شوق دیدار مردم وهمصدا خواندن با آنها خوشحال و پرانرژی است.
بهارک درباره فعالیت دوباره خود و موفقیت آلبوم جدیدش می گوید این تصمیم و تشویق وارطان آوانسیان در شرکت ترانه بود که مرا به تهیه آلبوم تازه کشاند، من می گفتم همه نوع آهنگ و ترانه خوانده ام. اینروزها هم بجز آلبوم های دو سه خواننده نامدار، آثار ارائه شده مرا راضی نمی کند، من فکر میکنم دیگر خواندن درباره چشم و ابرو وگیسو تکراری است.
آقای وارطان گفت باید اینبار به سراغ بابک رادمنش بروی که همیشه مبتکر و نوگراست. من بلافاصله با رادمنش تماس گرفتم و با دریافت شعر وآهنگ هایی زیبا، دوباره در خود شوق خواندن دیدم، برای اجرا و ضبط به لندن رفتم آقای وارطان در همان مراحل اولیه، در جریان همه شعر وآهنگها بود، دیدار با رادمنش خود یک انرژی تازه بود، چون او جانانه مرا تشویق کرد و در اجرای آهنگها هدایت نمود. با تشویق آقایان وارطان و طبریایی، بابک رادمنش، من اعتماد به نفس تازه ای برای صحنه پیدا کردم، گرچه مدتها طول کشید تا همه چیز آماده شد، ولی این 2 سال پر از تجربه بود، پر از تشویق بود، چون می دیدم ملودیها جدید، کلمات جدید، همه آثار تهیه شده دلنشین و متفاوت است. خصوصا رادمنش وسواس خاصی داشت، حساس بود، نحوه اجرای آهنگها و ترانه ها را از همان لحظات اول دنبال می کرد وهمین سبب شد تا من دراین مدت با شعر وآهنگها شب و روز زندگی کنم.
بعد از تهیه آلبوم و ارائه آن، وقتی استقبال پرشور مردم را دیدم، استقبالی که مرا پر از انرژی و امید کرد، از بازگشت به صحنه موزیک و روبرو شدن با مردم، سر از پا نمی شناختم و این شوق وقتی تکمیل شد، که وارطان آوانسیان و جهانگیر طبریایی تدارک کنسرت بزرگ سابان تیاتر را دیدند وقتی فهمیدم کارگردان برنامه بهزاد مسرور با آن سابقه طولانی و تجربه فراوان است خیالم راحت شد وقتی فهمیدم استاد کاظم عالمی آن شب رهبری ارکستر را دارد پیشاپیش صحنه را زیبا و همصدایی با مردم را احساس کردم چون افتخاری بزرگ برای من بود که با این موزیسین برجسته کار کنم.
شب 6 جون، شب دیدار من با مردم خوب و مهربانی است که سالهاست مهربانانه مرا حمایت می کنند بهترین ها را برای آن شب آماده ساختم، چه آهنگهای جدید و مورد علاقه مردم و چه آهنگهای خاطره انگیز قدیمی را.
خوشحالم که با یک خواننده خوش صدا و هنرمند مسعود درویش روی صحنه میروم، درویش صدای بسیار دلنشین و گرمی دارد.
• از بهارک درباره نگاهش به کنسرت ها وخوانندگان و آلبوم ها و جامعه هنری می پرسیم.
می گوید: من گرچه سالها فعالیت نداشتم، ولی مرتب به دیدار کنسرت ها میرفتم، به آلبوم خوانندگان محبوب خود، چون گوگوش، ابی، شادمهر عقیلی گوش می دهم، از صدای حمیرا لذت می برم و یکی از دلایل همکاری با رادمنش، آهنگهای زیبایی بود که برای حمیرا ساخته بود من برای همه دست اندرکاران هنر بویژه موزیک احترام دارم، همه زحمت می کشند.

***

1458-8

1458-9

1458-10

مسعود درویش
در مورد کنسرت ششم جون در SABAN تیاتر در وهله اول باید از شرکت ترانه که سبب گردیدند تا این کنسرت در این سالن زیبا به کارگردانی بهزاد مسرور که نامی آشنا در صحنه های کنسرت وجشن ها می باشد برگزار شود تشکر کنم، از مردم خوب لس آنجلس که همیشه مشوق من بوده اند کمال سپاس را دارم، امیدوارم که با حمایت خود و گردهمائی در این سالن با شکوه که روز ششم جون من وخانم بهارک را که صدای بسیار گیرایی دارند با ارائه کارهای زیباتر تشویق نموده و مطمئن باشید که با یاری خداوند بزرگ درصددیم که یک کنسرت بی نظیر ودر خور ستایش را به دوستان وهموطنان ایران لس آنجلس تقدیم کنیم، من ترانه های جدید و همچنین ترانه هایی از سه آلبوم خود انتخاب کردم که این ترانه ها با ارکستر بزرگ به رهبری کاظم عالمی، اجرا خواهم کرد. باید متذکر شوم که در طول 38 سال گذشته این مردم خوب و هنردوست خارج از کشور بودند که موزیک ایران را زنده نگاهداشتند، من به نوبه خودم از همه ایرانیان خارج از کشور نهایت تشکر را دارم محبتتان را همیشه در دل دارم و برایشان عاشقانه خواهم خواند و بامید دیدار در ششم جون در سالن زیبای Saban Theatre.

***

1458-11

1458-12

1458-13

بهزاد مسرور
• از بهزاد مسرور مدیریت کنسرت بهارک و مسعود درویش می پرسم چه شد بعد از سالها دوباره به صحنه بازگشتی؟
می گوید: 32 سال است که جهانگیر طبریایی ووارطان آوانسیان مدیران شرکت ترانه را می شناسم دو چهره زحمتکش که خوانندگان بسیاری را به جامعه ایرانی معرفی کردند وهمزمان من هم در حد توان خود، در معرفی چندین خواننده، موزیسین سهم داشتم.
وقتی این دو دوست قدیمی از من خواستند تا در اجرای کنسرت دو خواننده خوب و خوش صدا بهارک و مسعود درویش قدم پیش بگذارم کمی تردید داشتم، چون بعضی رویدادها در سالهای گذشته مرا بکلی از صحنه کنسرت ها دور کرده بود، ولی احساس کردم دوستان خوبم نیاز به کمک دارند، به احترام این رفاقت با همه وجود همکاری آغاز کردم، من بهارک را از همان سالهای اولیه غربت می شناسم مسعود درویش را در سالهای اخیر شناختم، هر دو با وجود صدای دلنشین، اهل کنسرت نبودند. من با هر دو حرف زدم، و گفتم با توجه به برنامه ریزی های شرکت ترانه یک کنسرت استثنایی و بیادماندنی در پیش است.
خوشحالم که وارطان و جهانگیر طبریایی از هیچ چیز دریغ نکردند واینکه همه ما با تدارک خوب، در بهترین سالن کنسرت لس آنجلس بدیدار مردم میرویم مردمی که با مهر و حمایت شان، سالها خستگی شبانه روزی ام را از تنم بدر کردند.