1493-1

1493-4

1493-5

1493-6

آرش خواننده محبوب مردم، خواننده ای که برای جامعه هنر ایرانی، در صحنه های جهانی افتخارآفریده، در سرزمین هایی چون هندوستان، روسیه، آذربایجان، ترکیه، اندونزی، ژاپن و چین بروی صحنه ها رفته با بزرگترین خوانندگان خوانده و با بزرگترین ستارگان همبازی شده است، اینک بعد از 7 سال دوری از دوستداران خود در لس آنجلس، در شهر فرشته ها می خواند.
آرش خواننده ای است که اولین تصاویر واولین مصاحبه هایش در مجله جوانان چاپ شد و همیشه نیز حق شناسی خود را نسبت به این نشریه مسئول بین المللی نشان داده است.
آرش در مصاحبه ای تازه با مجله جوانان درباره بازگشت خود به شهر فرشته ها می گوید:
خوشحالم زمانی در لس آنجلس بروی صحنه میروم، که هنرم، شخصیت خودم، رفتارم، کردارم، اندیشه هایم بکلی عوض شده است. من با مردم خوب در سراسر جهان به چنین تکامل و تعالی رسیدم، با آشنایی با فرهنگ های مختلف، با عقاید متفاوت، با عشق و مهر مردم دچار این تحول شدم، من اینک یک پدر هم هستم، خود را مسئول هم می دانم، من به همه هیجانات صحنه ای خود، به همه جذابیت های هنری، تجربه های گرانقدری افزوده ام، که مرا با ارکستر کامل تر، با آهنگهای زیباتر، با تجهیزات بهتر، با فکر و ایده های روشن تر روی صحنه می برد.
من همیشه در طی سالها، چنان روی صحنه برنامه اجرا کردم، که کوچک و بزرگ را به شور و هیجان آوردم، ولی اینک بعد از 7 سال، من می کوشم حتی 10 دقیقه هم به دوستدارانم در سالن کنسرت ها، فرصت توقف و فکر کردن ندهم، من می خواهم در کنسرت بزرگ خودم در لس آنجلس، چنان کنم که مردم حاضر در سالن حتی نفهمند در کنارشان چه کسانی بودند، بجز صحنه، در اطراف شان چه گذشت.
من خودم را جای مردم می گذارم. من مطالبی که در جوانان چاپ کرده بودید و توصیه میکردید همه خوانندگان و دست اندرکاران هنر باید در پی تحول و تغییر باشند، باید در شیوه اجرای خود، آهنگها و ترانه ها، ارکستر، لباس وآرایش و نوع برخورد با مردم را بکلی تغییر بدهند، مردم در پی تنوع هستند، مردم گاه ازهنرمندان شان سریع تر حرکت می کنند، مردم ما، که مردم هشیاری هستند، با پیگیری و تماشای برنامه سوپراستارهای بین المللی، بدلیل عشق به ما، بدلیل احساس مسئولیت نسبت به ما، از ما توقع دارند، هیچ کم وکسری از آنها نداشته باشیم، مردم حرکت و جنبش در صحنه طلب میکنند و من خود را در برابر آنها موظف می دانم که بهترین اجراها را داشته باشم.
حقیقت را بخواهید لس آنجلس برای همه هنرمندان، یک میدان آزمایش است، لس آنجلس بعد از ایران، بزرگترین مارکت برای هنرمندان است و من خود را با همه نیرو، با همه توانایی، با همه آموخته هایم، با بزرگترین ارکستر، با زیباترین آهنگها برای لس آنجلس و بعد دیگر نقاط آماده کرده ام.
من مرتب موزیک ویدیوها، برنامه های زنده، برگزاری مراسم مختلف هنرمندان جهان را تماشا می کنم، روی اینترنت میروم، یادداشت می کنم، یاد می گیرم، خود را هماهنگ می سازم، این مردم ارزش بالایی دارند، هنرمندان باید با ارزش های آنها حرکت کنند من از انتقاد نمی هراسم، من از نقد و بررسی یاد می گیرم، همین ها مرا ساخته است.

1493-7

1493-8

1493-9

1493-10

• آرش درباره اجرای برنامه درسرزمین های مختلف از جمله هند و روسیه می گوید:
– من چندین بار به هند و روسیه رفتم، سال پیش چند کنسرت در روسیه داشتم، با بالاترین جمعیت روبرو بود از همه سنین و قشر مردم آمده بودند، ولی در ماه های اخیر، اوضاع روسیه بهم ریخته، اوضاع سیاسی آشفته است. درهند هم برنامه داشتم، در سال 2015 با من یک قرارداد برای بازی و اجرای آهنگهایی در یک فیلم بسیار پرخرج هندی بسته شد، که قرارمان اجرای آهنگهایی به زبان هندی بود، که من 3 ماه پیش این آهنگها را آماده کردم و بزودی فیلمبرداری آن آغاز میشود.
حقیقت را بخواهید از بازیگری لذت می برم، من یک تجربه بسیار زیبا در فیلم اخیر بهمن قبادی در کنار بهروز وثوقی، ماریا بلوچی و علی پورتاش داشتم، که یک تجربه بسیار ارزشمند و زیبا بود، بعد از موزیک، سینما برای من جذابیت خاص خود را دارد.
• از زمانی که ازدواج کردی و پدر شدی، چه تغییر و تحولی در زندگیت بوجود آمد؟
– ازدواج یک رویداد شیرین و متعالی در زندگی هر زوجی است و این شیرینی با تولد بچه ها به اوج می رسد. من از حدود 10 سال پیش با همسرم آشنا شدم، زن فهمیده و عاقل و آگاهی است، کار مرا می فهمد، با من همراهی می کند، مشاور خوبی است، مادر دلسوزی است. جالب اینکه در آخرین کنسرت بزرگ خودم که در سوئد 10 هزار نفر آمده بودند، من بچه ها را بردم توی سالن، آنها قبلا مرا روی یوتیوب دیده بودند، ولی وقتی روی صحنه آمدند وبا ده هزار نفر روبرو شدند شوکه بودند، همه وجودشان پر از هیجان بود، از آن روز ببعد بکلی دیدگاه شان نسبت به کار من عوض شد من خوشحالم که بچه هایم کار مرا می فهمند، دلم می خواهد روزی آنها هم در صحنه ها با من همراه باشند.
سال پیش برای من سال پربار و شلوغی بود، ماه آخر به اتفاق همسر و بچه هایم به دبی رفتیم، دو سه هفته ای استراحت کردیم، با بچه ها بودیم. من بسیاری از اوقات خود را با بچه ها می گذرانم، آنها را به اماکن دیدنی می برم و پا به پای آنها هستم، روزها آنها را به کودکستان می برم، برای خرید می برم، از بودن با آنها لذت می برم.
سال پیش با آلبوم «با من سوت بزن» من خوشبختانه رکورد تازه ای برجای گذاشتم، همکاریم با هنرمندان بین المللی هم ادامه یافت.
• شنیدیم با اسنوپ داگ یک موزیک ویدیوی تازه و مشترک داری؟
– بله یک موزیک ویدیو بنام Oh My God که من برای اجرای آن به لس آنجلس آمدم و با اسنوپ داگ آنرا اجرا کردیم.
یک موزیک ویدیوی بسیار دیدنی و زیباست، که در کارنامه هنری من، یک قدم بزرگ به حساب می آید همین آهنگ و دهها آهنگ زیبای جدید را برای کنسرت های امریکا بخصوص لس آنجلس آماده کرده ام.
من درواقع با استایل جدید، آهنگهای جدید، صحنه آرایی جدید، ارکستری با فرم جدید و بسیاری سورپرایز روی صحنه خواهم آمد. کنسرت لس آنجلس من و بعد دیگر شهرها، همه را سورپرایز خواهد کرد، حتی همکارانم را.