1518-33

پنجشنبه شب 7 جولای، در شب پر از عشق و انسانیت و یاری
بنیاد خیریه فریبرز (فرد) مطلوب
شهرداد روحانی موزیسین برجسته بین المللی زیباترین اجرای خود را داشت

شهرداد روحانی موزیسین، رهبر ارکسترهای بزرگ بین المللی و آهنگساز برجسته، پنجشنبه شب 7 جولای 2016 در محلWallis Annenberg Center For Performing Arts که از سوی بنیاد خیریه فریبرز مطلوب برپا شده بود، با اجرای آهنگهای خاطره انگیز، حاضرین را با خود به سالهای دور برد و با اجرای جدیدترین آهنگهایش برای نخستین بار، پراحساس ترین لحظات را برای حاضرین ساخت.
بنیاد خیریه فریبرز مطلوب که نزدیک به 30 سال است در خدمت کودکان در سراسر جهان است، فریادرس آنها و خانواده هایشان است، مرز و رنگ، نژاد و مذهب نمی شناسد، بنیادی است که با همت شبانه روزی سعید مطلوب و یارانش، تکیه گاه و نقطه امید هزاران کودک در طی 30 سال گذشته بوده است.
شهرداد روحانی که همیشه در امورخیریه پیشگام است، چه درخارج و چه در داخل ایران با هنر ارزشمند خود به یاری انسانهای نیازمند، بیمار رفته است، در پنجشنبه شب 7 جولای، براستی شگفت آفرید و درحالیکه با ارکستر حرفه ای و هنرمند خود آثار جدیدی را اجرا کرد، با چند اثر قدیمی و پر از خاطره اشک به چشمان مردم آورد.
نکته جالب اینکه شهرداد بعد از دو دهه برای نخستین بار ویلن به دست گرفت و با توانایی خاص، چنان نواخت که همه را به تحسین وا داشت، گرچه از شهرداد روحانی که یک نابغه موسیقی است انتظاری جز این نمی رفت.

1518-34

1518-35

1518-36

1518-37