1515-51

1515-52

1515-53

1515-54

شیرزاد خواننده جوانی که برای اولین بار با سیاوش و همچنین برای اولین بار در سن دیه گو روی صحنه میرود می گوید برای شب 9 جولای تدارک خوبی دیده ایم من همه آهنگهایی که برای این کنسرت آماده کردم، تا بحال هیچ جا اجرا نکردم، 12 ترانه و آهنگ که همه شان از جمله لیلی و چشمای ناز تو که از رادیو جوان با استقبال پرشوری روبرو شد از تلویزیون های بسیاری پخش شد من قبلا آلبوم موفق «چرا» را به بازار دادم، خیلی ها دوست داشتند، در نقاط مختلف با خوانندگان روز روی صحنه رفتم، از جمله با شهره شب عید در تورنتو یک کنسرت سولداوت داشتم برنامه هایی در ایالات مختلف امریکا داشتم، برای یک سری کنسرت در نیویورک و واشنگتن، تورنتو آماده میشوم.
همکاری با «اندی جی» یک باب تازه در فعالیت های هنری من است، هنرمند مدرن و آگاهی که درکارش وسواس خاصی دارد من همکارانم فریدون پرکاشن، ادلف و آرش و همه حرفه ای و هنرمند هستند، برای شب 9 جولای من با دست پر روی صحنه میروم.
من خود شخصا کنسرت هایی را با خوانندگان روز ارائه کرده ام، سالها در مکتب پدرم اقای رفیعی آموختم، با زیر و بم کار آشنا شدم و دیدم که اجرا و ارائه یک کنسرت چه زحماتی دارد، من برای همه آنها در کار کنسرت سرمایه گذاری می کنند، در اجرای آن زحمت می کشند احترام قائل هستم. من در سال 2004 در تورنتو یک نایت کلاب داشتم که بیشتر هنرمندان در آنجا روی صحنه آمدند، خود نیز با آنها همراه شدم. شخصا برای دست اندرکاران موزیک، نوازندگان اهمیت ویژه ای دارم، به همین جهت همیشه می کوشم حقوق آنها پایمال نشود، بارها پیش آمده که من درکنسرتی شرکت کردم، بدلیلی دستمزدها پرداخت نشده، ولی من به سهم خودم حقوق نوازندگان را پرداختم، چون عقیده دارم آنها زحمت کشیده اند، آنها نباید در این درگیریها ضرری ببینند، آنها همیشه باید از سوی خوانندگان و برگزارکنندگان کنسرت ها حمایت شوند.
شیرزاد ضمن سپاس از حمایت سیاوش به عنوان یک خواننده پیشگام، می گوید همه این پیشگامان از سالها پیش راه ها را برای ما هموار کردند، باید بر زحمات آنها، ارج بگذاریم من در طی این سالها تلاش و راهگشائی چهره هایی چون گوگوش، داریوش و ابی، منصور و آرش را شاهد هستم. آنها را بخاطرهنرشان و بخاطر کوشش هایشان و استقامت شان می ستایم.
من پیشاپیش برای کنسرت 9 جولای پر از هیجان وشور هستم، خوشحالم که یک بغل آهنگ و ترانه جدید و ناب برای دوستداران موزیک در آن شب آماده کردم و امید دارم بهترین شب را برای آنها بسازیم.

1515-55

1515-56