1688-2

1688-3

1688-4

هاندا سنتر آناهایم در انتظار لجند موزیک مدرن ایران گوگوش و همکار قدیمی اش مارتیک خواننده نامدار است.

گوگوش بنا به گفته دوستداران میلیونی اش، هر بار که بروی صحنه می آید، با خود سورپرایزهایی دارد، شیوه اجرای برنامه هایش در تمام 5 دهه گذشته، در صحنه های بزرگ، با هم تفاوت داشته است.
به یاد می آوریم روزی که گوگوش سکوت 20 ساله خود را در تورنتو شکست و بسیاری با کنجکاوی به تماشا نشسته بودند تا بدانند این ستاره ماندنی موزیک بعد از دو دهه سکوت و رهایی از قفس محدودیت ها و فشارها، با خود چه جلوه ای روی صحنه می آورد و همه شگفت زده ماندند که انگار گوگوش همه این سالها را در قلب موزیک ایرانی و بین المللی زندگی کرده است اجرای حیرت آور و تحسین برانگیز او در اولین صحنه بعد از سکوت همه را برجای خود میخکوب کرد.
وقتی به امریکا هم آمد، همه صحنه های بزرگ بین المللی را یکی بعد از دیگری فتح کرد و در سالن ماکروسافت دان تاون، بدلیل برجای گذاردن رکوردهای بیسابقه به دریافت جایزه و تقدیرنامه نائل آمد و فروتنانه آنها را به مردم، به آنهایی که از کودکی تا امروز با او بوده اند تقدیم کرد.
شبی که در هالیوود بال بروی صحنه رفت، قلب ها در سینه به تپش درآمده بود آبروی موزیک ایران در گرو اجرای گوگوش بود و همه دیدند و برخود بالیدند که گوگوش فقط یک خواننده نیست، او یک آرتیست تمام عیار بین المللی است و دیدیم که آبروی تازه ای برای جامعه ایرانی ببار آورد.
برای گوگوش صحنه هاندا سنتر آناهایم که جایگاه خوانندگان بین المللی است، صحنه تازه ای نیست، او وقتی استیپل سنتر وهالیوود بال را فتح کرده، این صحنه ها زیر پاهای او خواهد لرزید.

1688-5

گوگوش در شب 9 نوامبر 2019، درهانداسنتر، با آهنگهای خاطره انگیزخود، آهنگهای تازه و ارکستر بزرگ و اجراهای مشترک با همکار قدیمی خود مارتیک، همچنان دل دوستداران خود را می لرزاند و اشک شوق و غرور او را از چشمان شان سرازیر می کند. مارتیک که به صدا مخملی شهرت دارد، از حدود چهل و چند سال پیش با گوگوش همکاری داشته، چه در صحنه کنسرت ها و چه کاباره ها و چه اجرای آهنگها، بارها و بارها کنارش بوده است.
مارتیک خواننده برگزیده گوگوش برای اجراهای تازه اش به حساب می آید و این همکاری از چند سال پیش شروع شده و همچنان ادامه دارد و به یاد می آوریم وقتی گوگوش وارد کانادا شد، مارتیک بیش از هر کسی هیجان زده بود می گفت دلم برای گوگوش و برای اجراهایش، برای حضور مهربان و پرانرژی اش تنگ شده است.
مارتیک در تمام این 20 سال گذشته با وسواس کارنامه گوگوش را دنبال می کرد. برایش هورا می کشید و می گفت گوگوش روی صحنه را انرژی یک تین ایجر و تجربه یک خواننده با 5 دهه فعالیت را با هم دارد و دیدیم که اجراهای مشترک و هم صحنه شدن شان، چه نیروی تازه ای به مارتیک بخشید.
مارتیک هم برای شب 9 نوامبر در آناهایم با دست پر بروی صحنه میرود همه چشم به صحنه داریم تا شاهد یکی از زیباترین برنامه های آخرین فصل سال 2019 باشیم.

1688-6