1585-35

شب پرشور A MORE BALANCED WORLD
شب عشق، همبستگی قلب های طلایی و همت فرشته ها بود

1585-36

از ساعت 5 بعد از ظهر روز شنبه 7 اکتبر تا پاسی از شب سازمان غیرانتفاعی A More Balanced World مراسم پراحساس و پرشوری در Moss Theatre سانتامونیکا برگزار کرد که با حضور انسانهای خوب و هنرمندان محبوب، به یک روز و به روایتی شب بیادماندنی مبدل شد.
خانم مندی فاضلی، فرشته ای که در جمع ما زندگی می کند و قلبش برای نوجوانان و جوانان جستجوگر علم و دانش می تپد و همه نیروی خود را سالهاست بکار گرفته تا با کمک خیرخواهان هزینه تحصیل دانشجویانی را که به دلیلی از تحصیل بازمانده اند تامین کند درواقع به هر دو آینده سازان در نقاط مختلف جهان کمک می کند درجمع دانشجویانی که با کمک این سازمان و همت خانم فاضلی و یارانش چون منیژه تیموری خیاط معروف هالیوودیها، از نیمه راه مشکلات به دنیای روشن امید راه یافته اند، ایرانی، آسیایی، افریقایی، امریکایی، اروپائی دیده میشود.
برای این سازمان فقط انسانیت مهم است، رنگ و نژاد، مذهب و قوم تفاوتی ندارد و سابقه درخشان این سازمان نشان میدهد که چه استعدادهای جوان و شگفتی، پر پرواز گرفتند.
در شب عشق، انسانیت و مهر 7 اکتبر هنرمندان برجسته ای نیز روی صحنه آمدند.

1585-37

ران فینلی Ron Finley سخنان موثری گفت و با پیانوی ونداد مساح زاده و دیگر هنرمندان توانا، و خواننده فیلارمونیک تهران، محمد رضا صادقی زیباترین آهنگها را خواند و همه را مات کرد. دکتر فریماه شهراز با صدای زیبای خود تحسین همه را برانگیخت و زیبا شیرازی که فقط یک خواننده نیست، او یک پژوهشگر، شاعر و مدافع حقوق زنان است و مهماندار انسانهای قلب طلایی بود.
شب A More Balanced World، شب همبستگی قلب های مهربان با همت فرشته ای به نام مندی فاضلی بود.

1585-38

1585-39

1585-40

1585-41

1585-42

1585-43