1481-25

شهرام بروخیم نویسنده و کارگردان سینما و تئاتر هم به جمع برنامه گزاران رادیو 670 AM پیوست.

برنامه «یواشکی» که با سر و صدای زیادی شنبه شب ها در رادیو 670 AM آغاز بکار کرده ابتکار تازه ای از شهرام بروخیم است که همراه با رکسانا رستگار توجه زیادی را به خود جلب کرده.
در برنامه یواشکی علاوه بر گفتگوهای اینترنتی نمایش رادیویی دو صفر الکس نوشته و کارگردانی شده که برای اولین بار یک نمایش رادیوئی بصورت سریالی پخش میشود. در «یواشکی» صمد جاوید، دنا پانوسی، شهره مودت، علی عزیزیان، رکسانا رستگار، آناهیتا خوشبخت، شیلا صبحی، رضا مودت و شهرام بروخیم بازی رادیویی دارند.
دراولین برنامه یواشکی کمدین محبوب ماز جبرانی همکاری داشت که برنامه ای گرم و شاد را به شنوندگان رادیو 670 AM تقدیم کردند.
قصه دو صفر الکس را شهرام بروخیم براساس خانه های کرایه ای نوشته که در آن هر هفته یکی از شخصیت های رادیوئی قصه خود را بیان می کنند. علیرضا حکمت شعار مدیر برنامه های رادیو برای تهیه برنامه «یواشکی» بسیار فعالانه همکاری می کند.
شهرام بروخیم میگوید که امیدوارم این نوع کار در میان شنوندگان مورد توجه قرارگیرد و دوستان دیگر هنرمند به این شیوه کار رادیویی روی آورند و بازار این کار را گرم کنند. و از همه مهمتر شنوندگان رادیو از این نوع کار خشنود باشند.

1481-26