1664-43

یکشنبه 6 می 2019 در سالن زیبای Royce Hall در UCLA جشن پنجمین سالBeyond Vision Music Foundation سازمان غیرانتفاعی که به افراد نابینا و کم بینا به طور رایگان آموزش موسیقی داده میشود. در این سازمان که به همت سعید دیهیمی به ثبت رسیده است هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد.
این شب زیبا و استثنایی با استقبال هموطنان هنردوست و خیرخواه مواجه شد و بسیار موفق بود.
درتاریخ 5 می دهها برنامه های هنری به روی صحنه زیبای این سا لن به اجرا در آمد، مثل دو برادر هنرمند سعید دیهیمی و حمید دیهیمی که به همراه یارا با ویلون و پنجه های شیرین او سالن به رقص و شادی در آورد. ناگفته نماند که حامد پورساعی با رهبری پر قدرت خود این ارکستر را به روی صحنه برد که آهنگهای قدیمی و جدید را هرکدام پرخاطره میباشند اجرا کردند.

1664-23

1664-24

تعدادی از هنرجویان این سازمان نیز با اجرای زیبایشان، موج شوق و احساس در بین تماشاچیان ایجاد کردند.
در این شب باشکوه آهنگساز و پیانیست نامدار استاد انوشیروان روحانی، برای اولین بار و پس از مدتها برای حمایت از این سازمان، همراه فرزندش رضا روحانی آهنگساز و نوازنده توانای پیانو به روی صحنه آمدند. انوشیروان و رضا با اجرای چندین آهنگ زیبا و خاطره انگیز مردم را به اوج پرواز رساند.
در بخش بعدی با نواختن آهنگ زیبای «عاشق شدم من» توسط انوشیروان روحانی و صدای سحرآمیز لیلا فروهر از پشت صحنه که برای همه غیرمنتظره بود به روی صحنه آمد.
این سوپراستار هنر ایران از زمان کودکی و از گذشته تا به امروز چه در عرصه بازیگری تا خوانندگی و فعالیت های انساندوستانه توانسته در قلب مردم ایران بدرخشد.
در آن شب، لیلا فروهر درکنار انوشیروان روحانی که آهنگهای زیادی برای این هنرمند ساخته است را با هم اجرا کردند. یک هنرمند مثل لیلا فروهر در اوج موفقیت خود هیچگاه از کمک به هموطنان خود چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور دریغ ندارد و با سازمان غیرانتفاعی Beyond Vision دست همیاری داده است.

1664-25

سازمان غیرانتفاعی Beyond Vision Music Foundation این افتخار را داشته که برای دومین بار به درخواست سعید دیهیمی این بانوی هنرایران را در کنار خود بروی صحنه داشته باشد. ناگفته نماند بجز اجرای زیبای لیلا فروهر او مثل همیشه با لباس زیبایی از طراح معروف خانم سیمین جلوه دیگر به صحنه می داد. تشکر مخصوص از این هنرمند برجسته و خواهر گرامی ایشان فریبا فروهر و تشکر از حضور صادق نوجوکی، هما میرافشار و همایون هنرپیشه پیشکسوت و هنرمندان دیگر از طرف این سازمان و خانواده دیهیمی که همیشه پشتیبان Music Foundation Beyond Vision بوده اند و با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای این هنرمندان ارزنده.
Beyond Vision Music Foundation.Org

1664-27

1664-26

1664-28

1664-29