1592-26

چند هفته ای بود که خبرها و اطلاعیه های Beyond Vision Music Foundation را از طریق این مجله به اطلاع شما رسانیدیم.
Beyond Vision Music Foundation یک سازمان غیرانتفاعی می باشد که سه سال پیش توسط سعید دیهیمی این هنرمند ارزنده به ثبت رسیده است.
هدف این سازمان آموزش هر نوع ساز و آواز به طور خصوصی و گروهی به طور رایگان به افراد کم بینا و روشندل می باشد، به همین مناسبت در سوم دسامبر 2017 جشن نور و موسیقی در تالار زیبای Aratani برگزار شد به همین منظور ما گزارشگر خود را در این جشن حاضر داشتیم تا گزارشی را تهیه کند.
در ساعت 6 بعد از ظهر یکشنبه جمعیت بسیار زیادی که از این کار پر ارزش حمایت کردند در سالن زیبای Aratani حضور یافتند.
این جشن با سرود ملی امریکا آغاز شد که توسط Devin Maghen یکی از هنرجویان این سازمان به زیبایی اجرا گردید و پوریا عباسی یکی از افراد سرشناس و خوش نام جامعه ایرانی که یکی از افراد هیئت مدیره این سازمان می باشد راجع به سازمان توضیحاتی را به اطلاع تماشاچیان رساند.
گرداننده این برنامه حسین مجید با مهارت کامل این برنامه را به جلو برد.
برادران دیهیمی با پنجه های سحرآمیز خودشان به این جشن جلوه بسیار تماشایی دادند که به همراه «یارا» نوازنده ی چیره دست و محبوب شب پرشوری را آغاز کردند.
هنرمند خوب مان شهرام شب پره که بطور افتخاری در این جشن ماورای تاریکی چراغ دیگری برای این سازمان با همراهی هنرجویان روشندل که از سن 7 سال تا بالای 80 سال از دیدن محروم می باشند برنامه بسیار استثنایی را اجرا کردند.
سینا بیات با ارکستر خود، برنامه جالبی اجرا کرد. نوازنده های بسیار خوبی در این جشن شرکت داشتند. و یکی از آنها حامد پورسایی نوازنده گیتار و پیانو، رهبری ارکستر را در آن شب در دست داشت.
یکی از قسمت های زیبای این شب که تمام تماشاچیان را تحت تاثیر قرار داد، یک فیلم کوتاه از زندگی سه نفر از هنرجویان این سازمان Beyond Vision Music Foundation بود که بسیار زیبا و حرفه ای تهیه شده بود توسط Bill Boyd یک فیلم ساز و کارگردان امریکایی که به طور افتخاری این فیلم را تهیه کرده بود، بعد از پخش این فیلم سالن به طور کامل تاریک شد که افرادی که در این سالن بودند کاملا بتوانند احساس این روشندلان را حس کنند.
خانم شهلا ماقن مادر Devin Maghen که عضو هیئت مدیره این سازمان نیز می باشد تمام وقت خود را برای پیشرفت این سازمان چه از نظر مالی و چه ازنظر معنوی در اختیار Beyond Vision Music Foundation گذاشتند و بروی صحنه آمد و راجع به اتفاق ناگواری که در سن 16 سالگی برای پسرش Devin در یک تصادف رانندگی پیش آمده توضیحاتی دادند که این واقعه باعث از دست دادن مقدار زیادی از دید Devin شد.
هدف این سازمان برای یادگیری موسیقی و مهمتر از آن که این هنرجویان روشندل و کم بینا بتوانند مربیانی لایق چون برادران دیهیمی در آینده باشند. این برنامه با سرود ای ایران که توسط روشندلان و صدای گرم امیر صفایی به پایان رسید.
تشکری داریم از تمام افرادی که این سازمان و این جشن را در آن شب حمایت مالی کرده اند که این سازمان بتواند به روی پای خود باقی بماند.
آقایان دکتر ابی سرودی، نظر اینترپرایز، دکتر جکوب عمرانی ، دکتر کامران یدیدی Azimi Law Group و آقا وخانم دژبان، آقا وخانم شاهری و آقا و خانم حسینی و پدرام، آقا و خانم دلرحیم. و با تشکر از BEL Events برای تمام دکوراسیون داخل سالن.
برای حمایت از این سازمان غیر انتفاعی می توانید به Beyond Vision Music Foundation.org و یا BVMF4All.org مراجعه فرمائید.
تمام اهدایی های شما Tax Deductible می باشد.

1592-27

1592-28

1592-29