1635-15

در بیست و دومین سالگرد Family Film Awards خبر پخش مراسم سال آینده

در چند شبکه بین المللی اعلام شد

این رویداد و المپیا اواردز، همه ساله درکشورهای مختلف برگزار شده و سرانجام برندگان

در گزینش بین المللی لس آنجلس به مرحله نهایی میرسند

گزارش از فرح  شکوهی

برگزاری بیست و دومین سالگرد شب اهدای جوایز Family Film Awards در هیلتون یونیورسال، آغاز دوره جدید این جشنواره سینمایی و تلویزیونی بود. چرا که المپیا اواردز جلینی و راجرمیشل مژده پخش برنامه های سال آینده را بروی شبکه های بین المللی دادند.
در اصل فامیلی فیلم اواردز بعد از 22 سال به شبکه های بزرگ تلویزیونی باز می گردد و این مسلما شروع پرشوری برای این رویداد بزرگ است و به روایتی بنیانگذار آن جلینی به آرزوی بزرگ خود میرسد و او نهال ارزشمند همکار از دست رفته خود دیک کلارک را به ثمری تازه میرساند.
همزمان المپیا اواردز Olympia Awards Seven Arts Of World که شامل سینما، تئاتر، موزیک، رقص، نقاشی، تلویزیون و فرهنگ و ادب و شعر و قلم میشود، از سال آینده رسما فعالیت خود را آغاز می کند.
«المپیا اواردزجلینی» می گوید این دو رخداد بزرگ هنری، به سراسر جهان سفر می کند، جالب است بدانید که هر کشوری جوایز فامیلی اواردز خود را ارائه میدهد و سپس برندگان به مرحله بین المللی آن در امریکا ختم میشوند.
امسال مراسم فامیلی فیلم اواردز درهیلتون با شکوه خاصی برپا شد و چهره های معروف تلویزیون و سینما برنده جوایزی شدند، از جمله جایزه افتخاری مادام العمر به مارگارت اوبراین تعلق گرفت، خواهران پوئیتز بانی و آنیتا برنده و کاندیدا 13 جایزه امی، از برندگان شب بودند، ستاره خردسال گریس مک کنا که همه او را از فیلم پرفروش Gifted می شناسند جایزه خود را دریافت کرد.
سریال Big Bang و دو بازیگر اصلی آن جانی کالسکی و ملیسا روچ جایزه بهترین بازیگران را بردند.
فیلم سینمایی Greatest Showman و بازیگر آن هیو جکمن جوایز اول را بردند.
سریال Royal Matchmaker و بازیگران آن ویل کمپ جایزه اول را بدست آوردند.
جلینی می گوید آن شب دهها ستاره زمان جوایز مختلف از جمله امی درمیان ما بودند و همه آمده بودند تا به شب فامیلی اواردز شکوه دیگری ببخشند و چند شبکه تلویزیونی از چین- انگلیس – استرالیا- ژاپن برای تهیه گزارش آمده بودند و انعکاس شب هیلتون خبرداد که این دو رویداد سالهای طلایی خود را در پیش دارند.

1635-16

1635-17

1635-18

1635-19

1635-20