1536-74

Farsi Dj, Very First Farsi Dj APP for android and Apple
Farsi DJ نامی است که باید به خاطر بسپارید

اینروزها یکی از پیشروترین و کامل ترین مرکز پخش موزیک اینترتیمنت ایرانی، گستره خود را به سراسر جهان رسانده است. فارسی نوا Farsinava.com، درهای تازه ای بروی علاقمندان به موسیقی گشوده و نام فارسی دی جی میرود تا ورد زبان همه نوجوانان و جوانان در سراسرگیتی بشود.
اولین و پرقدرت ترین فارسی دی جی اپ Farsi DJ App برویApple/ Android/ Samsung TV که بیش از 20 هزار آهنگ از محبوب ترین و سرشناس ترین خوانندگان ایرانی داخل و خارج کشور را در خود جای داده است و جریان پخش موزیک دینامیک به شیوه ای که حتی شما یک آهنگ را بدون احساس تکرار و کسالت می شنوید، همه استانداردهای سایت ها و شبکه های موزیک را شکسته است، چون مدیران آن با بهره از تکنولوژی جدید، تیمی بسیار حرفه ای وورزیده وبکارگیری همه سیستم های فردای این صنعت، می کوشند تا پیشگام باشند.

Extreme, Easy and Modern Design, Available For Sumsung Smart TV Under Farsi Music

نکات مهمی در این سایت، آنرا از دیگر سایت ها و شبکه ها متمایز می کند، از جمله اینکه شما وقتی به آهنگی گوش می کنید، می توانید به راحتی آنرا رد کنید و یا بروی آهنگ بعدی بروید و نیاز به صبر کردن برای پایان یک آهنگ ندارید.
Skip The Tracks You don’t Like
همه آنها که با این سایت ارتباط برقرار می کنند و آهنگهای آنرا دان لود می کنند، از تکنیک های آن استفاده کرده. الگوی تازه ای بر می دارند و خود دست به خلق می زنند و

Utilizing IBM Watson Analytics For Learning User Streaming Pattern and Real Time Playlist Creation

و تائید شده از سوی آمازون AWS
Certified by Amazon AWS
نکته جالب تر اینکه با سیستم بلوتوث نیز قابل استفاده می باشد و در اتومبیلهایتان گوش کنید.
مسئولان این سایت و با توجه به سلیقه نسل های مختلف، چنان آهنگها را تنظیم کرده و به گوش ها میرسانند که بدلیل بکارگیری تکنولوژی جدید، در هیچ شرایطی احساس تکرار به شنونده دست نمیدهد و هر لحظه که اراده کنند می توانند بی درنگ مسیر آهنگها را عوض کنند.
این شیوه بکارگیری، مموری تلفن شما را پر نمی کند.

Does Not Use Any Of Your Phones Memory Or Storage

نکته مهم تر اینکه تازه ترین و مدرن ترین آهنگهای ایرانی برای هر 24 ساعت 7 روز هفته در سراسر جهان شنیده میشود.

Most Advance Persian Music APP Available 24/7 Worldwide

1536-75

1536-76