Javanan-cover1277-2

كامران  و هومن
با آلبوم موفق >شناسنامه< ركورد بزرگي برجاي گذاشتند
و در قلب سه نسل ديروز، امروز و فردا ماندگار شده اند

 

در پشت پرده كامران وهومن، در مسيري حركت مي‌كنند كه بزودي جامعه هنري را تكان ميدهند

>كامران و هومن< تنها دو خواننده جوان و محبوب نيستند، بلكه دو جوان اصيل ايراني هستند، ايندو در ايران بدنيا آمده ودركانادا  بزرگ شده و تحصيل كردند، به زبانهاي فارسي، فرانسه و انگليسي حرف ميزنند و سرانجام  در امريكا به خوانندگي روي آورده و خود را به جايگاه بالايي در موزيك مدرن رسانده اند.
>كامران و هومن< تنها دو خواننده پرطرفدار در سراسر جهان نيستند، بلكه ايندو چنان برخورد مي‌كنند كه انگار همين ديروز از تهران، شيراز، اصفهان و مشهد و يا هر شهرديگر ايران آمده‌اند، فروتن، مهربان، خوش برخورد و اينكه مي‌كوشند احترام بزرگترها، پيش كسوت ها و پيشگامان را نگه دارند. آرزوي بزرگشان، اجراي برنامه در داخل ايران، براي جوانها و پدر ومادرها و خلاصه همه سنين است.Javanan-cover1277-3
كامران و هومن تنها به اجراي برنامه در صحنه‌هاي مختلف كفايت نكرده اند، آنها در مسير جهاني شدن ميروند در پشت پرده خبرهايي است، با دو كمپاني بزرگ امريكايي درحال گفتگو هستند، برنامه هاي دور از انتظاري در پيش دارند، كه جامعه هنري را تكان ميدهد، ولي نمي‌خواهند تا آخرين مرحله انجام، درباره اش حرف بزنند.كامران و هومن كه بسيار بهم احترام مي‌گذارند، هواي هم را دارند، بيش از 10‌ سال است كنار هم با تفاهم فعاليت كرده اند، سمبل خوبي براي همه هنرمندان جوان، براي حتي غيرهنرمند  هستند، كه مي‌توان اين چنين رفيقانه با هم ماند و  پشت هم ايستاد.
مسلما ايندو كه از عشق مي‌خوانند. عاشق هم هستند ولي با زيركي خاصي، زندگي خصوصي خود را بر پرده اي از راز و رمز حفظ كرده اند، هر دو سالم، بدور از هر آلودگي، اهل ورزش و زندگي خانوادگي هستند.
بهانه مصاحبه مجله جوانان با اين دو چهره محبوب، موفقيت بزرگ آلبوم >شناسنامه< است كه اينك در سراسر جهان ورد زبان كوچك و بزرگ است.
اين مصاحبه در شيوه تازه اي تنظيم شده است. باهم مي‌خوانيم.

كمپاني آونگ آلبوم شناسنامه
را در سراسر جهان پخش كرده استJavanan-cover1277-4
كمپاني >آونگ< كه در طي سالها، همه آلبوم هاي كامران و هومن را ارائه داده ودر كارنامه خود آلبوم هاي پرفروش اين دو خواننده محبوب را چون 20، رميكس ، يادگاري از ابي و كامران و هومن، و اينك شناسنامه را در سراسر جهان پخش كرده است كمپاني با سابقه اي با مديريت مهين آباداني و آرمين هاشمي است كه خستگي ناپذير و نوگرا پيش ميرود.
كامران و هومن با مهر فراوان از مهين آباداني  وآرمين هاشمي حرف مي‌زنند،اينكه صميمانه و دلسوزانه آنها را ياري داده اند و به شيوه اي حرفه اي و گسترده اين آلبوم را بدست دوستداران شان رسانده اند و ما هميشه  مديون حمايت و لطف بي پايان شان هستيم.

>شناسنامه<
 آلبومي كه تهيه اش 4‌ سال طول كشيد
كامران و هومن مي‌گويند ما حدود 4‌ سال پيش تهيه آلبوم >شناسنامه< را آغاز كرديم، ولي بدليل سفرهاي پياپي براي كنسرت هايمان در سراسر جهان مدتي وقفه افتاد، ضمن اينكه ما دراين مسير، آلبوم يادگاري  ازابي و كامران و هومن را تهيه كرديم وبدست طرفداران مهربان مان رسانديم. در آن  مدت در حال ساخت موزيك ويديوهاي پرخرجي بوديم، ضمن اينكه 15‌ شعر و آهنگ با كمك رامين زماني آماده ساختيم و سرانجام به اين نتيجه رسيديم كه 12 ‌آهنگ را دستچين كنيم بعد 4‌ آهنگ و شعر در آخرين لحظات به اين آلبوم اضافه شد.Javanan-cover1277-5
كه شامل : >بهتريني< باآهنگ كامران و هومن، تنظيم  پيام شمسي و شعر مريم حيدرزاده
>اگه دنيا دست من بود:< آهنگ كامران و هومن، شعر: مريم حيدرزاده،تنظيم: پيام شمس
>مال تو:< آهنگ پيام شمس و كامران و هومن، تنظيم  پيام شمس و شعر:مريم حيدرزاده
>فرشته نجات:< آهنگ: رامين زماني، شعر: مريم حيدرزاده ،تنظيم: روما كانيان
كامران و هومن مي‌گويند: هميشه پيام ما، عشق، صلح ودوستي بوده است، پيامي  براي نسل جوان و نسلي كه با ما همراه بوده است، نسل پدر  و مادرها،نسلي كه شاهد بزرگ شدن  ما بوده،نسلي كه از دور ونزديك نسل ما را مراقبت كرده و امروز با ما همصدا شده است.
>شناسنامه< مجموعه اي است كه با چند نسل رابطه برقرار مي‌كند،چون پر از پيام هاي انساني و پر از پيام هاي عاشقانه است. پر از پيام هاي  اجتماعي است،همين سبب شده در سالن كنسرت هايمان شاهد باشيم از كودك هفت ساله، تا نوجوان، تا ميانسال و حتي بزرگسال با آهنگهاي ما مي‌خوانند، به هيجان مي‌آيند، با ما مي‌خندند و  با ما اشك مي‌ريزند. اين همان هدفي است كه ما سالهاست دنبال ميكنيم. اينكه مرز سن و سال،عقيده و مرام و مسلك در آنها كه به ماگوش ميدهند، به تماشاي كنسرت هاي ما مي‌آيند وجود نداشته باشد.
ما در آلبوم شناسنامه حتي  آهنگ ها و  ريتم هاي متفاوت گنجانده ايم، از موسيقي كلاسيك تا الكترونيك و پاپ. يعني همان كه نسل هاي مختلف مي‌طلبند، از سازهاي زهي و قانون با همكاري دو نوازنده توانا و هنرمند، عارف شكوري ساز زهي و عماد شكوري قانون را نواخته اند.
كمپاني آونگ درضمن در تدارك يك شب بزرگ به شيوه ردكارپت دراواخر ژانويه بخاطر موفقيت جهاني آلبوم شناسنامه است كه جزئيات آنرا را در مجله جوانان به اطلاع ميرسانيم

آلبوم شناسنامه پر از آهنگهاJavanan-cover1277-6
 و ترانه هاي جالب وشنيدني است
رامين زماني آهنگساز و ترانه سرا و تنظيم كننده توانا، 9‌ اثر دلخواه خود را درآن جاي داده است. ا‌ز جمله:
فرشته نجات: آهنگ: رامين زماني- شعر: مريم حيدرزاده ، تنظيم ار روما كانيان و اضافه هايي از رامين زماني
نميدونم چرا: شاعر و آهنگساز رامين زماني
مثل خودت: شاعر و آهنگساز رامين زماني، تنظيم: پيام شمس، شايان اميري، اريژينال تنظيم: روما كانيان
من اگه نباشم: آهنگ: رامين زماني، شعر: مريم حيدر زاده، تنظيم ريميكس: پيام شمس
خالي:شعر و آهنگ : رامين زماني، تنظيم: روما كانيان
حسودي: آهنگ: رامين، شعر، مريم حيدر زاده: تنظيم  فرهادزند
تو بمن نشون دادي: شعر و آهنگ: رامين زماني، با اضافه هايي از مهيار كاظم زاده و تنظيم پيام شمس
وقتي كسي رو دوست داري: آهنگ: رامين زماني، شعر: مريم حيدر زاده، تنظيم: پيام شمس
شناسنامه: آهنگ و شعر و تنظيم: رامين زماني
اين آلبوم در 31‌ جولاي در تركيه از سوي كمپاني آونگ به بازار آمد، در آگوست در سراسرجهان پخش شد بدنبال ارائه آلبوم و موفقيت بزرگي كه در سراسر جهان بدست آورد، ما از همان هفته اول كنسرت هايمان را شروع كرديم و جالب اينكه همان هفته اول وقتي در تركيه روي صحنه رفتيم و با حيرت و خوشحالي ديديم كه مردم  حاضر در سالن، ترانه ها را با ما مي‌خوانند و اين قوت قلب بزرگي بود و يك تشويق جانانه از سوي مردم.

كنسرت هاي سراسري آغاز شد
كامران و هومن ميگويند:
با ارائه آلبوم و استقبال پرشور مردم از همه طبقات سني ، ما راهي كنسرت هاي سراسري شديم و جالب است  بدانيد كه ما در طي كمتر از يكسال در چند كشور،چند بار روي صحنه رفتيم.
در تركيه دوبار، در دبي 2‌ بار، ارمنستان، و مسكو براي اولين بار ما روي صحنه رفتيم و درحاليكه هنوز باورمان نمي‌شد ايرانيان زيادي در مسكو باشند. بعد به مالزي رفتيم تا دركنسرت هاي 5 ‌هزار نفره شركت كنيم.
دست اندركاران موسيقي در داخل ايران كه به ديدن كنسرت هاي ما آمده بودند مي‌گفتند آهنگ زيباي >بهتريني< همان هفته اول در سراسر ايران درون تاكسي ها و اتوبوس ها و اتومبيل هاي مردم شنيده مي‌شد.
ما در آن كنسرت ها به واقعيت هاي شيرين و دور از انتظاري برخورديم، چون ما يك زماني خود نوجوان بوديم و طرفداران مان نيز در همان سن و سال ها بودند ولي امروز آلبوم شناسنامه به ما نشان ميدهدكه برادران و خواهران بزرگتر، پدر و مادرها به دوستداران موسيقي ما اضافه شده اند، وقتي در سالن ها ديديم كه پدر و مادرها ،آنهايي كه حتي 20‌ تا 35‌ سال بزرگتر از ما هستند زمان اجراي آهنگ ها، با ما همصدا مي‌شوند، رگ گردن شان بيرون ميزند، دست ها  را بالا مي‌كنند و اين براي ما افتخار بزرگي است كه ما با اين نسل بزرگ شده ايم از آنها آموخته‌ايم، شعر و ترانه هايمان به دل شان مي‌نشيند. چه لذتي بالاتر از اين براي ما.

موزيك ويديوهاي پرخرج
 در استوديو وارنربرادرز
كامران و هومن مي‌گويند ما براي تهيه موزيك ويديوها، هيچ كم وكسري نمي‌گذاريم، هميشه از حرفه اي ترين كارگردانان، فيلمبرداران و افراد فني برجسته كمك مي‌گيريم.
موزيك ويديوي زيباي >بهتريني< را سيروس كردوني كارگرداني و الكس فرا اديت كرده كه ديدني است .
سيروس كردوني، موزيك ويديوي من اگه نباشم را به شيوه اي نو ساخته است.
راوي موزيك ويديوي مثل خودت را در استوديوي بزرگ كمپاني وارنر برادرز جلوي دوربين برد كه از پر هزينه ترين موزيك ويديوهاي ايراني است.
كوجي زادوري و رامين زماني موزيك ويديوي >خالي< را با ذوق وسليقه خود، به شكل وشمايل زيبايي ساختند. ما همچنان در حال ساختن موزيك ويديوهاي ديگر اين آلبوم هستيم،نيت ما گنجاندن پيام هاي ويژه، بهره از تكنولوژي جديد با مايه اي از احساس و انديشه ايراني است، بهمين جهت اين موزيك ويديوها وقت مي‌برد و هزينه زيادي بر ميدارد، ولي به دل همه مي‌نشيند.
در عين حال مي‌خواهيم اين موزيك ويديوها در حد بين المللي و قابل مقايسه با موزيك ويديوهاي MTV ‌باشد، خوشبختانه  همين ها مورد توجه قرار گرفته و خبرهاي خوشي در راه است.

‌كنسرت هاي تازه در راه است
كامران و هومن كه هميشه كنسرت هايشان متفاوت و پر از نور وصدا، هيجان، ابتكارات ديدني، رقصنده ها و گروه بزرگ كر و اركستر بزرگ بوده، همه اين كنسرت ها را با كنسرت هاي امريكايي مقايسه مي‌كنند، كامران و هومن ميگويند: ما براي كنسرت بزرگ مان در لس آنجلس تدارك وسيعي ديده ايم. مي‌خواهيم همه ايرانياني كه به سالن كنسرت مي‌آيند، با خود مهمانان امريكايي را هم بياورند، تا ببينند ما با همه وجود براي ساختن اعتبار و آبروي هنرمندان ايراني تلاش كرده ايم و اينك قابل مقايسه با برنامه هاي امريكايي هستيم ما مي‌كوشيم موسيقي پاپ ايراني را تا آنجا ببريم كه كنار چهره هاي جهاني روي صحنه برويم. كنسرت هايي بمناسبت كريسمس، سال نو، نوروز در پيش داريم، اولين كنسرت بزرگ را در 23‌ دسامبر در لاس وگاس در پلنت هاليوود داريم از همان جا راهي اروپا ميشويم به لندن، منچستر، آمستردام، بن، كپنهاگ ميرويم بعد به كانادا مي‌آئيم و سپس راهي خاورميانه و خاوردور مي‌شويم.

وب سايت اصلي كامران وهومن
كامران و هومن از طرفداران مهربان و مبتكرشان، كه وقت گذاشته و بنام آنها وب سايت ها، فيس بوك و مجموعه هايي از تصاوير و شهاب آن را تهيه ديده واز نظر مردم مي‌گذرانند و اين زحمت را بخود ميدهند تشكر فراوان كردند و درضمن وب سايت اصلي خود را هم اعلام نمودند تا طرفداران شان در سراسر جهان باآنها ارتباط مستقيم داشته باشند.
KAMRANHOOMAN.COM‌
kanranhooman/Facebook.com

سپاس فراوان
فرصتي است تا از رامين زماني عزيز بخاطر سالها همكاري صميمانه، راهنمايي ها و مهرباني هايش سپاسگزاري كنيم.
از مريم حيدرزاده عزيزمان كه هميشه با احساس  خاص خود، بهترين ترانه هايش را به ما مي‌سپارد ممنونيم.
از پيام شمس دوست هنرمند عزيزي كه يكسال است با او آشنا شديم و در زمينه آهنگ ها،تنظيم ها با او همكاريم  تشكرفراوان داريم.
و بسيار ممنون پدرام دولت آبادي مديريت برنامه هايمان هستيم كه دوستي مان از ونكوور سالهاي گذشته آغاز شده و تا امروز ريشه دوانده. پدرام جانانه وصميمانه، زحمت مي‌كشد و خيال ما را از هر جهت راحت كرده است.
براي تهيه آلبوم شناسنامه به وب سايت:
AVANG.COM‌و iTunes مراجعه نماييد.

.