1362-25

1362-23

Photos: CPC Photography / News – Guilermo Proano Photography

بنیاد خیریه بین المللی GLOBAL OFFICIALS OF DIGNITY AWARDS که با نام G.O.Dمعروف است، اخیرا گروهی از چهره های فعال در زمینه خدمات انسانی و فرهنگی و رسانه ای و هنری و خیریه را برگزیده و به آنها جوایزی اهدا کرد، که در جمع این چهره ها، همکار عزیزمان فرح شکوهی که در بخش مصاحبه های هالیوودی و اسکار و نقد فیلم چه در مجله جوانان و چه در رادیو جوانان فعالیت دارد دیده میشود.
این مراسم در ACADEMY OF TELEVISION ART & SCIENCE که درواقع مرکز اهدای جوایز امی است برگزار شد و لی باکا رئیس شهربانی کل و آنتونیو ویاراگوسا شهردار سابق لس آنجلس، خدمات این سازمان را ستودند و چند نماینده کنگره و شخصیت های مهم دیگر سلطنتی و هنری در مراسم شرکت داشتند.
درجمع دریافت کنندگان جوایز و لوحه ها برای خدمات انسانی از کشورهای مختلف چون کانادا، امریکا، پرتغال، انگلستان، اندونزی، پاکستان، فرح شکوهی همکار عزیز مجله جوانان یک تروفی از دنیس زاین عضو انجمن شهر لوس آنجلس و یک تقدیرنامه از سوی جودی چو نماینده کنگره دریافت داشت که یک موفقیت بزرگ برای این همکارانساندوست ماست که سالها با بنیاد های خیریه همکاری دارد و این فعالیت ها از شمال کالیفرنیا شروع شد و همچنان در جنوب کالیفرنیا چه در بنیادهای ایرانی و چه امریکایی فعال بوده است.
مجله جوانان تبریکی صمیمانه دارد برای همکار عزیزمان، خانواده محترم اش که در این توفیق با او سهیم بودند و در اجرای شب کنارش نشسته و به وجودش می بالیدند. درجمع، دیگر دریافت کنندگان تروفی و تقدیرنامه، هنرمندانی از صحنه برادوی رابرت هانت بودند و همچنین گروهی که در زمینه فرهنگ و هنر فعال هستند.
ماریا آمور Maria Amor بنیانگذار و پرزیدنت این بنیاد خود سوابق طولانی در زمینه خدمات انسانی دارد و در معرفی چهره های جهانی در این زمینه می کوشد.
این مراسم را 3 چهره معروف تلویزیونی: ریتاگری بازیگر و همکار بتی وایت در شوی معروفBETTY WHITE’S   OFF THEIR ROCKERSو جسی جیمز میرندا بازیگر و تهیه کننده و کریس لاورا چهره شوی محبوب
AMERICA GOT TALENT اجرا می کردند. نادر رفیعی مدیر شبکه امید ایران از اهدا کنندگان جوایز این شب بود. این سازمان غیر انتفاعی می کوشد تا در میان ملت ها و سرزمین های مختلف پیوند دوستی و صلح برقرار کند و از آزادی وعدالت و صلح در جهان حمایت نماید و مراکزی در هند، افریقا، فیلیپین و لس آنجلس برای یاری رساندن به بیماران و گرسنگان دایر کرده است.
درجمع مهمانان افتخاری نماینده کنگره دایان واتسن Diane Watson، عضو انجمن شهر دنیس زاین، پرنس فردریک وان آن هالت Prince fredric Von Anhalt از آلمان، پرنسس النورا کانتیمیر Princess Elenora Kantemir، پرنسس هاراکاوا Princess Harakawa، جرالدین ساندرزGeraldine Saunders، فشن دیزاینر سووانگ و شهردار کارسون جیم دیر Jim Dear ، سمی اوریتی Sammy Oriti کارگردان و تهیه کننده و نامزد دریافت دو جایزه امی،  و رییس جمهور سابق ویتنام ازاد و ننسی ریوارد Nancy Rivard سفیر خطوط هوایی بین المللی  و بسیاری دیگر دیده می شدند.

1362-24