1385-25

 

1385-22

هفته قبل در یکی از سالن های مرکز فرهنگی و هنری شعله در سانتامونیکا، فیلم مستند و تاثیرگذار Homeless To Homeowner تازه ترین ساخته جهانگیر گلستان به نمایش در آمد.
این فیلم که در واقع قصه واقعی مردی خیرخواه  با قلبی طلایی بنام محمد مهنا MOE MOHANNA است که به زندگی گروه زیادی از مردان و زنان و خانواده های بی خانمان در شمال کالیفرنیا می پردازد که با دستهای مهربان و توانای «مومهنا» به زندگی بازگشته اند، زیر یک سقف غذا میخورند، کلاس های آموزش را می گذرانند و سرکار میروند، حتی یکی دو نفرشان اخیرا خود صاحب خانه شده اند.
این فیلم هر انسانی را بر می انگیزد تا به یاری خیابان نشینان، آواره ها وبی خانمان ها بشتابیم، این فیلم که با هنر و توانایی جهانگیر گلستان ساخته شده، هر انسانی را بر می انگیزد که یک لحظه به دیگران هم بیاندیشید.
در 11دسامبر با یاری محمد و زری مستشاری، سالنی در اختیار این گروه گذاشته شده بود، تا ضمن نمایش فیلم، از آنها به خوبی پذیرایی نیز بشود، گروهی از دست  اندرکاران رسانه های عمومی و هنرمندان و چهره های آشنای شهر در مراسم نمایش فیلم حضور داشتند که در میان آنها  جیمی دلشاد شهردار سابق بورلی هیلز، هوشنگ توزیع هنرمند تاتر و سینما، خود قهرمان واقعی فیلم مو مهنا، مکسی میلیان خطیبی ، پدیده فریور، حمید عمرانی، بهروز مهرگانی، مهمانداران این برنامه حضور داشتند.
جهانگیر گلستان قبلا فیلم مستند تکان دهنده بم را ساخته که درجامعه امریکایی نیز با اقبال روبرو شده است. اصولا جانگیر گلستان خط ساختار فیلم هایش از انسانیت و مهربانی و گذشت و یاری نشئت می گیرد.

1385-23

1385-24