1506-18

انجمن غیرانتفاعی والدین ایرانی – امریکایی IAPA با پشتیبانی شهرداری، اداره آتش نشانی ومدارس بورلی هیلز سمینار آموزشی – نمایشی جالبی را در روز یکشنبه 17 آپریل برگزار کرد. جلسه با شرکت شهردار بورلی هیلز، رئیس اداره آتش نشانی بورلی هیلز، رئیس پلیس بورلی هیلز و روسا و مدیران آموزش و پرورش بورلی هیلز و با شرکت 300 نفر والدین و فرزندان 13 سال به بالا برگزار شد. هدف، نحوه جلوگیری از خطرات مطرح در اجتماع و پیشنهاد و راه حل های مهم برای کمک به فرزندان بود. دکتر مایکل کید، وکیل جنایی، دکتر اردشیر پیرنیا، وکیل خانواده و تصادفات، اشکان صبحه، متخصص اینترنت و تکنولوژی و دکتر ناناز پیرنیا، روان درمانگر و متخصص مغز درمان در این پانل شرکت داشتند. خانم سوزان خاتمی پانل را اداره کردند و آقای علی پیرنیا گرداننده برنامه بودند.
«تهران» وکیل وکمدین محبوب مسائل مهم و ضروری را با طنز جالب با نوجوانان و جوانان در میان گذاشت. متخصصین هرکدام در رابطه با مسائل مطرح در رابطه با تکنولوژی و اینترنت، مشکلات مربوط به الکل و مواد مخدر و سکس را در رابطه با قانون و نحوه پدر ومادری صحیح در این دنیای بسیار پیچیده صحبت کردند وبه سئوالات مدعوین پاسخ دادند. ویدیوی این برنامه در دسترس همگان قرار میگیرد. برای اطلاعات بیشتر و تهیه ویدیو با دکتر ناناز پیرنیا تماس بگیرید.
این انجمن از کلیه افرادی که با خرید غرفه و همکاری خود با ما همیاری کردند تشکر می کند. دکتر ایرج شمسیان، سیامک افشار، دکتر فرزاد فرهمند، هدی کرد، شهین دردشتی و ISCC

اسامی هیئت مدیره IAPA
فلوراسدی- دکترخسرو اسدی- پانته آ اسدی- آراکس گرگوریان – آزیتا حناساب- سیمین هلالی- مژگان کاریان- سوزی خاتمی – هدی کرد- نادیا نوریان – دکترناناز پیرنیا- علی پیرنیا- اردشیر پیرنیا- دیانا سرشار- شیدا شیرازی- دکترخسرو صبحه.

1506-19

 

1506-20

1506-21

1506-22

1506-23

1506-24

1506-25

1506-26