1349-3

جامعه هنری همیشه تنوع و تفاوت و تازگی را دنبال می کند، وقتی یک چهره متفاوت، با استایل جدید وارد میدان می شود، توجه همگان را جلب می کند، بسیاری بخصوص نسل جوان با کنجکاوی آن چهره را پی می گیرند.
جسمین (جزمین) Jazmin یک پدیده تازه است، که از حدود دو سال پیش بمرور با آهنگهای کاملا مدرن، لباس ها و آرایش و موی متفاوت و مدرن، خود را معرفی کرده است، دوستدارانش او را گاگای ایران صدا میزنند، عده ای او را از نسل نو خوانندگان ایرانی به حساب می آورند، برخی او را بخاطر تفاوت هایش دوست دارند.
او که موهای رنگی میان طلایی و نقره ای دارد، چهره اش آرایشی مدرن دارد وخود با هیجان و شور خاصی حرف میزند و به هیچکس بجزخودش شباهت ندارد. میگوید ادعایی درمورد صدایم ندارم، چون من درواقع روی صحنه مجموعه ای از هنرها را ارائه میدهم من با اجرای آهنگها به گروه کر ورقص در نمایی تازه ومدرن، که به هیچکس شباهتی ندارد، اینترتیمنت روز را ارائه میدهم، چون معتقدم اینروزها با قدرت تکنولوژی می توانی صداهای معمولی را درخشان و پر قدرت به گوش ها رساند، تنها موردی که هنر خواننده امروزی را در صحنه برخ می کشد بقولی Production پروداکشن است، یعنی اجرای ترانه های دلخواه نسل امروز، اجرای رقص وحرکات هماهنگ با آهنگ، همراهی با گروه رقص و گروه کر، ارتباط تنگاتنگ با تماشاگر کنسرت ها و صحنه ها و بینندگان موزیک ویدیوهاست. دوستداران موزیک اینروزها از خواننده انتظار نوآوری، هیجان، حرکت وشور صحنه را دارند، آنها نمی آیند فقط به صدای خواننده گوش بدهند البته یادمان نرود که مسئله اسطوره ها و Legends موزیک، مسئله دیگری است، آنها با خود یک دنیا خاطره، با هر آهنگ می آورند،ولی خواننده امروز، کارش سخت تر و احساسی تر است، از او انتظار دیگری می رود.
من ارتباط با مردم و گرمی مهر و تشویق مردم را آن روزها که بعنوان مجری با شبکه های تلویزیونی همکاری داشتم، احساس  کردم و به آن دوره افتخار می کنم،  چون دوره ای پر از تجربه بود. عاشق خواندن بودم، ولی پشتیبانی نداشتم، تا دو سال پیش «شهرام هاشمی زاده» مدیر شبکه Melli TV و چهره معروف تلویزیونی که موزیک را خوب می شناسد زمانه ما را خوب درک می کند، مرا تشویق کرد تا ضمن گویندگی، به خوانندگی روی آورم، اوبودکه درواقع بزرگترین حامی من شد و من همه این موفقیت و آینده خود را مدیون او هستم. از دو سال پیش کمپانی
 MTC  Knock out به مدیریت شهرام هاشمی زاده و ری جی Ray J خواننده معروف رپ مرا یاری دادند تا اولین آلبوم خود را تهیه کنم آلبوم Love in white با 9 شعرو آهنگ که 4 آهنگ انگلیسی با ترجمه سروده ای از رومی همراه بود.
اینک دومین آلبوم بنام Jazmin با 10 شعر و آهنگ که ترانه ها و آهنگهائی از:جانا و مریم حیدرزاده و تنظیم  فرشید اوجی و پرینس در آن جای دارد وآهنگهایی به زبان انگلیسی با هارمونی دی جی و برندی دوخواننده معروف امریکایی، آنرا کامل کرده است.

1349-4

آلبوم دوم را هم کمپانی MTC Knock Out  و کمپانی MZM به مدیریت فرهاد زمانی تهیه و ارائه دادند.
من از همان روزهای نخست با راهنمایی درست مدیران با تجربه هنری، کوشیدم استایل کاملا مدرن داشته باشم، برای نسل جوان امروز و فردا بخوانم، بهمین جهت من در طی روز،حداقل چند ساعت وقت خود را برای دیدن موزیک ویدیوها و آهنگها و شوها،کنسرت های خوانندگان بین المللی می گذرانم، همه مراحل زندگی آنها را زیر نظر دارم، شیوه های مدرن وتازه را الگو قرار می دهم و بهمین جهت من در روز حداقل 2 ساعت ورزش میکنم. 2 ساعت معلم رقص و آواز دارم، با 4 رقصنده خود، مرتب تمرین می کنم، در پی تغییر و تحول در کارمان هستم، مرتب با گروه ارکستر خود تماس دارم با آنها تمرین می کنم.

1349-6

1349-5

وقتی برای اولین کنسرت بزرگ خود آماده شدم، پر از هیجان بودم، دلم میخواست عکس العمل مردم را ببینم، در کنسرت اوالون با «ری جی» روی صحنه رفتم، بااو خواندم واین برای مردم خوبی که آمده بودند تازگی داشت از اینکه می دیدند یک خواننده جوان شان با یک خواننده معروف و روز امریکایی روی صحنه می خواند خوشحال بودند و من برخود می بالیدم.
این شیوه کار را من همچنان دنبال می کنم، چون کمپانی MTC  Knock out امکانات را دراختیار من گذاشته است.
جزمین را ستاره بی قرار می نامند، خود می گوید هر لقبی که دوستداران پر از لطف و مهربان ام بمن بدهند، من به آن می بالم، مرا لیدی گاگای ایران صدا بزنند، صدای جوانی بنامند، هر چه بنامند، از ته دل شان است و من همین را می خواهم ضمن اینکه هیچگاه ادعائی ندارم، من با هدایت هنرمندان با تجربه پیش میروم با تشویق مردم جان می گیرم و خستگی را پس میزنم من بخت بلندی دارم ، چرا که بهترین موزیک ویدیوها با هر هزینه ای از آهنگهایم تهیه شده، کوجی زادرودی عزیز، با آن همه هنر و لطف خود، MTC باهمه توانایی های خود، این موزیک ویدیوها راکه کاملا با هر موزیک ویدیویی تفاوت دارد ساخته اند و من در قالب یک بازیگر و خواننده در آن ها ظاهر شده ام.
جزمین می گوید من صدای همه خوانندگان خوب و حرفه ای را گوش می دهم، از خوانندگان پیشگام هایده و داریوش را می ستایم از خوانندگان داخل ایران از صدای رضا اصحابی، شهرام شکوهی خوشم می آید، از شیوه خواندن کریستین آگولرا و از استایل رقص شکیرا خوشم می آید، از ویژگی های کارشان یاد می گیرم ولی می کوشم خودم باشم.
دست اندرکاران هنری درباره جزمین دیدگاه های جالبی دارند.
فرهاد زمانی میگوید من تا شبی که به دیدار اولین کنسرت جزمین  نرفتم او را نشناختم، من چند تا کنسرت داشته ام همه زوایای کار خوانندگان را روی صحنه می شناسم، من آن شب از اجرای مدرن و مسلط وزیبای جزمین شگفت زده شدم من باورم نمی شد یک خواننده جوان و تازه نفس اینگونه در صحنه بدرخشد.

www.Jazminmusic.us

1349-7