1342-26

1342-24

جری خاچاتوریان و ربرت دهنوشی مدیران  «Stage 1» همه نیروی خود را بکار گرفته اند، تا نمایش کاملا جنجالی و متفاوت، کار جدید ایرج جنتی عطایی، کارگردان تئاتر وسینما و ترانه سرا وشاعر نامدار را از مارچ امسال بروی صحنه های مختلف در سراسر امریکا ببرند و بدنبال آن تور جهانی آنرا آغاز کنند.
برای نخستین بار بهروز وثوقی چهره برجسته سینما و تاتر، همراه با گلشیفته فراهانی، ستاره بحث انگیز سینما در عرصه جهان، سوسن فرخ نیا ستاره هنرمند و با تجربه تئاتر، در یک نمایش بسیار متفاوت در«یک رویای خصوصی» بروی صحنه میروند که درواقع نمایندگان دو نسل از هنرمندان ایرانی هستند.
تا این لحظه بجزکادر سازنده این نمایش، درباره محتوای آن، قصه نمایش و رویدادهای غیرمنتظره ای که روی صحنه می آید هیچکس خبری ندارد و گروه «یک رویای خصوصی» بیش از دو ماه است در پشت درهای بسته، به تمرین مشغولند و لب بروی کسی نگشوده اند. راز ورمز این نمایش، که شیوه کار ایرج جنتی عطایی است، چنان همه را کنجکاو کرده که  مرتب از مجله جوانان می پرسند قصه نمایش چیست؟ این چهره ها، چه نقش هایی را ایفا می کنند؟
از سویی دوستداران بهروز وثوقی و گلشیفته فراهانی و سوسن فرخ نیا، با هیجان و شور در انتظار شب نمایش هستند تا ببینند براستی این نامداران سینما و تئاتر چگونه در این کار تازه و رازآمیز بهم می آمیزند.
مدیران کمپانی معتبر «Stage 1» «اسیتج وان» می گویند اولین اجرای نمایش در تاریخ 3 مارچ در سانفرانسیسکو، جمعه 8 مارچ درارواین، شنبه 9مارچ در لس آنجلس، همه سولداوت شده است. بهمین جهت در اندیشه یافتن سانس های نمایش تازه ای هستیم تا اجراهای دیگر را هرچه زودتر بعد از تور امریکا شروع کنیم و به خواست دوستداران این چهره های محبوب جواب بدهیم که خوشبختانه شانس پیدا کردن یک سالن را در تاریخ 23 مارچ در لس آنجلس پیدا کردیم.
در این میان شب 6 مارچ نیز یک اجرای ویژه خصوصی برای گروهی از مسئولان و گزارشگران رسانه های عمومی، و گروهی از هنرمندان تئاتر، سینما،موزیک و صاحبنظران داریم که در شهر گلندل در یک سالن زیبا خواهد بود.
مدیران «اسیتج وان» ادامه میدهند اجراهای  دیگر نمایش در 15 مارچ در هیوستن، 16 مارچ در دالاس، 17 مارچ در آتلانتا، 23 مارچ در لس آنجلس ، 24 مارچ در گلندل، 29 مارچ در سن حوزه، 31 مارچ در ونکوور، 5 اپریل درمونترال، 7 اپریل در تورنتو، 16 اپریل در ارواین، خواهد بود.

1342-25