1436-4

Cover Photo: Alirez- HPF
Design: Farhad Manushan
——————————–
در طی یکسال گذشته همه کنسرت های گوگوش و ابی، در هر نقطه دنیا که برگزار شده نه تنها، سولداوت شده بلکه از جهت زیبایی اجرا، هیجان و شور مردم، همصدایی آنها، بی نظیر بوده است.
گزینش آهنگها و ترانه ها از سوی گوگوش و ابی، اجرای مسلط و زنده آنها، همصدایی در اجرای چند اثر چنان مردم را به هیجان می آورد، چنان سالن کنسرت ها از شور و احساس و گریه پر میشود، چنان خاطره ها برای مردم زنده میشود که حتی غیر ایرانیان با حیرت به تماشا می نشینند.
گوگوش چون همیشه پر انرژی روی صحنه می آید، با اجرای ترانه های خاطره انگیز، شوخی های دلپذیر و شیرین با مردم، چنان میکند، که اگر سکیوریتی گاردها غافل شوند، هزاران نفر به سوی صحنه هجوم می آورند تا خواننده محبوب همه نسل ها را به آغوش بکشند.

1436-5

وقتی ابی روی صحنه ظاهر میشود، با آن فروتنی خاص، با احترام ویژه ای که برای پیشگام خود گوگوش، قائل است همه حاضرین را به تحسین وا می دارد و سپس با اجرای آهنگهای ماندنی خود، به این شور واحساس، رنگ دیگری میزند.
در لحظاتی که گوگوش و ابی آهنگهای دو صدایی اجرا می کنند، دیدن مردم حاضر در سالن های کنسرت دیدنی است، بروی صورت بیشترشان اشک نشسته، با همان حال نیز با دو خواننده محبوب خود همصدا می خوانند.
درلحظاتی که مردم حاضر در سالن، آهنگها را زیبا، مرتب بدون هیچ اشتباهی می خوانند، بارها دیده ایم که مسئولان سالن ها شگفت زده و مات شده برپای می ایستند.
همه رویدادهای کنسرت های گذشته این دو محبوب موزیک را، امسال در 27 دسامبر در مندلی بی Mandaly Bay لاس وگاس پرشورتر شاهد خواهید بود. چون امسال ارکستر بزرگ با نوازندگان ایرانی و بین المللی، از هفته ها قبل درحال تمرین هستند، تا پرشورترین شب را بمناسبت کریسمس برای ایرانیان خلق کنند. همه آنها که گوگوش را سالهاست می شناسند و با ابی آشنا هستند، می دانند، آنها هر بار برای دوستداران خود، تدارک ویژه ای می بینند و برگزارکنندگان کنسرت، از هم اکنون تدارک سورپرایزهایی را برای شب 27 دسامبر دیده اند.

1436-6