1369-2

1369-3

«گورگن زرگریان» یک انسان ساده یک خواننده بی ادعا، یک کارگر سرافراز، یک مرد خانواده و یک رفیق دوست تمام عیار است.
معنای غرور و تکبر را نمی فهمد، اهل پز دادن و فخر فروختن نیست، موفقیت وهیاهو، عوض اش نمی کند، در آن روزها که درون کارگاه مکانیکی اش، اولین آلبوم اش را به نام «گفتگو» به بازار داد تا دیروز که با آهنگ معروف اش Shift it- Shift it میلیونها هیت در سایت های بین المللی گرفت تا امروز که به اتفاق همکاران امریکایی اش، جایزه ای از LA Weekly Awards دریافت کرد، همان گورگن ساده و بیریاست، که همه جا فریاد میزند من ایرانی هستم.

جایزه ارزشمند
می گوید: همه ساله از طریق LA Weekly طی مراسمی با شکوه در هالیوود، به بهترین موزیک ویدیوها، کلیپ های تجارتی، بهترین کارگردان، سازندگان و خوانندگان و رقصندگان شان جایزه می دهند به آنها که بیشترین هیت را برای سایت های بزرگ گرفته اند.
روزی که بمن ایمیل کردند که در شب اهدای جوایز شرکت کنم، چون درواقع ویدیوکلیپ ها، در جمع برگزیدگان است من با ناباوری به آن مراسم رفتم، من حتی خانواده ام را خبر نکردم، باخودم فیلمبردار و عکاس هم نبردم، ولی وقتی وارد این جشنواره شدم دیدم از میان هزاران کاندیدا، در نهایت 15 کاندید درانتظار هستند، تا کلیپ های مورد توجه و متفاوت را داوری کنند و از میان آنها Funny ترین وساده ترین و متفاوت ترین، یعنی همین       Shift it- Shift it برگزیده شد.

1369-4

شب پنجشنبه 29 اگوست ناگهان برای من بهترین  شب زندگیم شد. در قلب هالیوود،  در یک سالن با شکوه من گورگن زرگریان، یک کارگر ساده به بالای صحنه ای دعوت شدم که چهره های نامداری دعوت می شوند دو همکار عزیزی که این کلیپ را ساخته بودند، با من روی صحنه بودند، من در آن لحظه دلم میخواست خانواده ام، دوستانم، هنرمندان  نازنین، رسانه های  ایرانی حضور داشتند، باور کنید در یک لحظه احساس تنهایی عمیقی کردم، بغض گلویم را گرفت به یاد دوست خوبم مرتضی قمصری افتادم، که در این مواقع همیشه بمن یاری می داد.
درهمان لحظه صدای کف زدن و هوراکشیدن مردم حاضر در سالن، مرا بخود آورد، برای آنها  مهم نبود من از کجا آمده ام. آنها این کار ساده را دیده بودند لذت برده بودند، شاد شده بودند، برای آنها یک کار متفاوت بود.
در آن لحظه انگار من روی ابرها پرواز می کردم،  از خدایم سپاسگزاری کردم و با یک بغل افتخار به خانه برگشتم و آن موفقیت را با همسر و بچه هایم قسمت کردم.
فردا صبح سیل تلفن ها از رادیو تلویزیون های امریکایی آغاز شد، شبکه CBS با تشکیلات سیار خود به سراغم آمد، با من مصاحبه جالبی کردند، از خانواده ام، از سابقه خوانندگی ام، از رویداد اخیر پرسیدند، مصاحبه خوبی بود من بدون رتوش و نقاب ساده و بیریا با آنها حرف زدم.
برایشان گفتم که من از ایران تنها تفریح وسرگرمی ام موزیک و خواندن بود ابتدا آهنگ خوانندگان معروف را می خواندم احساس می کردم با توجه به کار سخت وکمرشکنی که دارم، باید یک وسیله ای مرا به آرامش برساند، آن وسیله موزیک بود، خواندن بود. در امریکا موقعیت خوبی بدست آمد و من بعد از 8 ساعت کار مشکل در روز، حداقل دو ساعت هم به موزیک می پرداختم، بمرور آهنگها و ترانه هایی را خریدم وخواندم، در رادیو تلویزیون ها پخش شد، در مجله جوانان معرفی شدم، دیدم که مردم نیز کار مرا دوست دارند.
تا سرانجام Shift -it را اجرا کردم و مسیر زندگیم عوض شد. در طی چند ماه گذشته طعم شیرین موفقیت را چشیدم ولی همچنان همان گورگن باقی ماندم. من هنوز یک کارگر هستم که به کار پر زحمت خود افتخار می کنم. من یک ایرانی  ارمنی هستم و به آن افتخار می کنم. من همه این موفقیت ها را همه این جوایز را به کارگران زحمتکش سرزمینم تقدیم میکنم، به آنها که در دل هزاران آرزوی دست نیافتنی دارند، ولی من می خواهم به آنها بگویم خواستن توانستن است، اگر تصمیم بگیرید، پیگیر باشید، به همه هدف هایتان میرسید.
من 5 آلبوم در طی سالهای گذشته تهیه کردم، که بسیارش فروش رفت. خیلی ها را هدیه دادم. هنوز هم این آلبوم ها را دارم. هرکسی علاقمند به آنها باشد، می تواند شخصا بمن مراجعه کند من با افتخار امضا می کنم و تقدیم شان می دارم. شانس بزرگ من در زندگی همسر مهربان، فداکار و مشوق است، او درتمام این سالها بیدریغ حامی و مشوق من بود، بعد بچه هایم که بسیار مهربان و فهمیده و تشویق کننده هستند.  سپس دوستان نازنینم. رسانه های مسئولی چون مجله جوانان و رادیو جوانان که هیچگاه تبعیض را نمی شناسند.  قبل از این موفقیت ها هم مجله جوانان حامی من بود، مرا درحد بالایی معرفی میکرد، بمن احساس خوبی می داد.
موفقیت آهنگ جنجالی Shift -it به توجه و علاقه ارتباط دارد که با هر بار مراجعه خود بروی سایت ها، شماره این هیت ها را بالا می برند و اینک به نزدیک 4 میلیون رسانیده است.

1369-5

1369-6