1336-52

دوشنبه شب همین هفته اندی خواننده محبوب مردم یک بار دیگر طرفداران خود را با پخش آهنگ جدیدی به اوج احساس  رساند.
آهنگ خداحافظ به جرات یکی از عاشقانه ترین 1336-53آهنگهای اندی تا به امروز است.آهنگساز و ترانه سرای این آهنگ پاکسیماست که سالهای سال با اندی همکاری دارد.
در چند روز گذشته طرفداران اندی تارنماهای ایرانی را با ایمیل های خود پر کرده اند. باید گفت که اندی  از معدود هنرمندان ایرا نی است که طرفدارانش سالهای سال به او وفادار مانده اند و امروز با پخش این آهنگ، یک اتحاد و همبستگی بسیار لطیفی بین آنها از تهران تا لوس آنجلس به وجود آمده که در نوع خود بی نظیر است.
مدتها بود که طرفداران اندی در انتظار این آهنگ بودند و در کمتر از 24 ساعت صدها هزار نفر از این آهنگ بر روی سایت های اینترنتی  دیدن کردند.
آهنگ خداحافظ که به سمفونی اندی معروف شده است از تنظیم های خود اندی و اندی G می باشد که سالهای سال این دو همکاری بسیار نزدیکی داشته اند و به جرات می توان گفت که این یکی از بهترین تنظیم های این دو هنرمند است. در این آهنگ اندی و اندی G از ارکستر بزرگ استفاده کرده و از هنرمندان معروف امریکایی در نواختن سازها استفاده کرده اند.
موزیک ویدیوی این آهنگ مثل همیشه از ساخته های کوجی می باشد و این بار کوجی بهترین آس برنده خود را رو کرده است.
اندی می گوید این یکی از بهترین کارهای کوجی است، اشتیاق بی نظیر طرفداران اندی برای دیدن موزیک ویدیوی خداحافظ بی نظیر بوده است و از همین امروز می توان گفت که این آهنگ از بزرگترین هیت های اندی خواهد شد.
اندی گفت اخیرا صاحبان مشاغل و بیزینس های موفق ایرانی به یاری هنرمندان آمده اند و سبب دلگرمی شده اند. در جمع این چهره های موفق وهنردوست دکتر پیام شایانی وکیل سرشناس ایرانی است که در تهیه این موزیک ویدیو ما را یاری داد، انرژی وامید بسیار داد و من براستی از او بعنوان یک ایرانی موفق و علاقمند 1336-54به هنر و هنرمند ایرانی سپاس فراوان دارم.
اندی که عازم استرالیا برای تور بزرگ است از موفقیت آن بسیار خوشحال است و از یک یک طرفداران وفادارش تشکر میکند.