1532-41

در طی روزهای گذشته در رابطه با Measure HH مطالب مختلفی شنیدیم که ساکنن شهر بورلی هیلز را تشویق به دادن رأی مثبت یا منفی با این لایحه می کنند.
Measure HH لایحه ای است که هتل هیلتون بورلی هیلز برای ساختن کاندومینیوم (آپارتمان) در فضای خود ارائه داده است.
هیلتون برای کسب اجازه این پروژه در سال 2008 از شهرداری بورلی هیلز اجازه ساختن 2 ساختمان آپارتمانی در محوطه خود نموده که این طرح شامل یک ساختمان 18 طبقه و یک ساختمان 8 طبقه بوده که با رأی شورای شهر پس از 3 سال و 19 مجمع عمومی توسط شورای شهر تصویب گردید. بعد از آن گروهی از ساکنین شهر مخالفت خود را اعلام کردند و قرار بر این شد ساکنین برای تصویب این پروژه رأی گیری نمایند. و با گرفتن آراء این پروژه رأی مثبت خود را به دست آورد، پس آن پروژه هم از طرف شهرداری و هم از طرف شهروندان شهر بورلی هیلز تائید و تصویب گردید.
امسال به پیشنهاد بعضی از شهروندان و با در نظر گرفتن بهبودی هتل و شهروندان هیلتون درخواست تغییر در پروژه تصویب شده را دارد. Measure HH همین تغییراست که بجای ساختن 2 ساختمان 18و 8 طبقه تصویبی سال 2008 یک ساختمان 26 طبقه به همراه یک پارک عمومی ساخته شود. یک بار دیگر هیلتون این لایحه را به رای ساکنین بورلی هیلز برای تصویب گذاشته که در روز 8 نوامبر که انتخابات ریاست جمهوری است در آخرین صفحه کتابچه رای خود را خواهند داد.
این طرح پیشنهادی جدید که به رای گذاشته شده مخالفینی نیز دارد که شرکت (وانداگروپ) که درواقع رقیب هیلتون میباشد خود نیز درکنار هیلتون هتل جدیدی را خواهد ساخت.
هتل هیلتون با توجه به این پروژه جدید تعهدات و نقطه نظرهای قابل ملاحظه ای جهت رفاه حال ساکنین بورلی هیلز در نظر گرفته که شامل پارک بزرگ و زیبا که شامل صدها درخت و گلهای زیبا و فراوان از گونه های کم نظیر به وسعت 1.7 ایکرز و آبشارهای زیبا، مجسمه های تزئینی – فضای اسکیت روی یخ در زمستان- فضای باز فیلم در شب استفاده نمایند. عده ای براین نظر هستند که رقیب هیلتون برای پیشبرد پروژه خود که هتل جدیدی در کنار هیلتون میباشد به لحاظ رقابت کاری با Measure HH مخالفت می کند. در طی هفته های آینده شهروندان بورلی هیلز نظر هر دو طرف را خواهند شنید ولی در آخر فقط شهروندان بورلی هیلز هستند که انتخاب می کنند فضای پارک زیبا را ترجیح می دهند یا دو ساختمان.

1532-42

1532-43

1532-44

اطلاعات صحیح در باره Measure HH

1532-100

1- انتخاب شما کدام است؟

Measure HH حق انتخاب را به رای دهندگان بورلی هیلز می دهد که یکی از دو گزینه ساختمانی را انتخاب کنند.
انتخاب باشماست :
با رأی مثبت شما شهر بورلی هیلز دارای پارکی بزرگ و زیبا و فقط یک ساختمان خواهد شد.
و با رأی منفی ، دو ساختمان 8 و 18 طبقه بدون پارک و فضای سبز ساخته خواهد شد.

2- پارکی بزرگ و زیبا.

Measure HH پارکی زیبا با وسعت 1.7 ایکر (که سه برابر Beverly Canon Garden در کنار مونتاژ هتل میباشد) ایجاد خواهد کرد که همراه با برنامه های اجتماعی و تفریحی مانند کلاس های یوگا، شب فیلم و اسکی روی یخ زمستانی خواهد بود.
تنوع درختان وگلها و دیگر گیاهان ، به صد نوع خواهد رسید . مجسمه های تزئینی، آبشارها، گذرگاهها و تراس بزرگ قابل نشستن، زیبائی و لذت پارک را صد چندان خواهد کرد. درواقع این پارک جایگزین ساختمان هشت طبقه ای خواهد شد که طبق پروژه تصویب شده در سال 2008 قرار بود روبروی مدرسه EL RODEO ساخته شود.

3- پارک برای عموم.

این پارک در تمام فصول سال برای استفاده عموم باز خواهد بود و هزینه ساخت و نگهداری پارک توسط بخش خصوصی هتل هیلتون تامین خواهد شد و هزینه ای بر دوش مالیات دهندگان نخواهد داشت. فقط 15 درصد از پارک برای مناسبت های ویژه در مواقعی خاص بسته خواهد شد.
آبیاری این پارک نیز توسط آب بازیافتی (Gray System) هتل هیلتون خواهد بود.

4- پارکی برای همیشه.

طبق تعهد نامه ثبت شده با کانتی لس آنجلس، ارائه شده این فضای سبزبه مساحت 1.7 ایکرز برای همیشه بصورت پارک باقی خواهد ماند و در هیچ زمانی و تحت هیچ شرایطی تبدیل به ساختمان نخواهد شد و این تعهد نامه دائمی و به نفع شهر بورلی هیلز خواهد بود.
5- پارکینگ رایگان.

Measure HH این پارک زیبا را با دو ساعت پارکینگ زیرزمینی رایگان (با ظرفیت 2183 اتومبیل) از ساعت 6 بامداد تا 6 بعد ازظهر در اختیار ساکنان بورلی هیلز قرار میدهد. (همانند سایر پارکینگ های شهر بورلی هیلز)

6- درآمد بیشتر برای شهر بورلی هیلز.

بر اساس گزارش تحقیقی شهرداری، Measure HH مبلغ 33 ملیون دلار درآمد بیشتر از پروژه تصویب شده سال 2008 برای شهر بورلی هیلز و همچنین برای سرویس های مهم عمومی نظیر پلیس، اورژانس، آتش نشانی، مدارس و کتابخانه ها به ارمغان خواهد آورد.

7- بدون افزایش ترافیک.

Measure HH با تبدیل دو ساختمان به یک ساختمان نه تنها احتیاج به متراژ بیشتری نسبت به پروژه تصویبی سال 2008 نخواهد داشت بلکه این امکان را بدست می آورد که زیر بنای ساختمان هشت طبقه ما بین ویلشربلوارد و Merve Griffin Way را به فضای سبز و پارکی به مساحت 1.7 ایکرز تبدیل کند.
همینطور بر اساس گزارش تحقیقی شهر بورلی هیلز Measure HH، باعث افزایش و ازدیاد ترافیک نخواهد شد. ضمنا دو لاین اختصاصی خیابان در خیابانهای ویلشر و سانتا مونیکا برای تردد اتومبیلها ساخته شده که با عث تسهیل ترافیک و عبور و مرور منطقه شده که بزودی افتتاح خواهد شد.

 1532-44

1532-101

 

هزینه این آگهی توسط شهروندان موافق لایحه اصلاح باغ و فضای باز بورلی هیلز، و سرمایه گذاری عمده توسط:
Oasis West Realty LLC و بورلی هیلتون تأمین شده،
برای اطلاعات سرمایه گذاران ستاد به تارنمای WWWBEVERLYHILLS.ORG مراجعه کنید.
لایحه اولیه برای اصلاح بازسازی بورلی هیلتون برای ادغام 8 طبقه کاندومینیوم ویلشر با 18 طبقه کاندومینیوم سانتا مونیکا که در نتیجه یک ساختمان 26 طبقه می شود با ارتفاع بیشتر که جایگزین ساختمان ویلشر شود با 1.7 ایکر باغ و فضای باز که بطور کل برای عموم باز خواهد بود با محدودیت های معقول مشخص شده توسط صاحب ملک.

1532-44