1381-38

1381-39

در یک روز وشب زیبا در هتل مجلل و بزرگ جمیرا (Jumeriah) مراسم سخنرانی و اهدای جوایز MCD AWARD به بهترین های بیزینس منطقه توسط کمپانی  Middle East& North Africa Award برگزار گردید.
ویژه گی این مراسم درحضور پررنگ صاحبان کسب و کار ایرانی و جوانان مبتکر و خلاق ایرانی بود. ضمن اینکه مدیریت و خلاقیت های پشت صحنه آقای دکتر سپهر تاروردیان باعث آرامش و پیشرفت خوب و زیبای مراسم گردید. جایزه های MCD AWARD هرساله به کمپانی های برتر و بهترین اهدا می شود که در زمینه مشتری مداری Customer Delight  حرف اول را می زنند.
امسال حامیان بزرگ این مراسم با شکوه دانشگاه A.L.U. American Liberty Universityو آکادمی ISMM انگلستان بودند که به برندگان گواهی نامه رسمی اهداکردند. در این میان لوح های زرین و مدالهای شکیل و گواهی نامه های زیبای .A.L.U در دستان برندگان خودنمایی می کرد.
برندگان جوایز که تعداد آنها به 45 می رسید از میان 600 کمپانی بزرگ نامزد دریافت جایزه توسط داوران متخصص  و پس از ماهها بررسی و تحقیق انتخاب شده بودند. در بین برندگان کمپانی های بزرگ هواپیمایی – شرکت های نفتی – شرکت های تجاری- کارخانه های تولیدی- صاحبان هتل – طراحان مد و زیبایی و تهیه کنندگان سینما و تلویزیون به چشم می خوردند.

سخنرانان و سخنرانی ها
مراسم ساعت 9 صبح با حضور مدیران و سخنرانان بزرگ بین المللی
– Dr. Charles Morgan مدیر کمپانی ماشین سازی انگلیس 
-Mr. Steve Backley قهرمان 3 دوره المپیک و جهان
-Mr. Kell Ryan صاحب کمپانیRyan Air
-Mr. Kriss Akabussi قهرمان جهان و المپیک آغاز شد و هر کدام از سخنرانان راجع به تجربه کاری و زندگی خود با حاضرین سخن گفتند و با حاضرین سخن گفتند و به سئوال حاضرین پاسخ دادند.

مراسم اهدای جوایز
مراسم اهدای جوایز راس ساعت 8 شب  شروع شد. ابتدا دکتر حمید سلطانی رئیس دانشگاه .A.L.U به حاضرین خوش آمد گفت و راجع به جوایز صحبت کرد و آنگاه مطالبی آموزشی و انگیزشی راجع به رازهای موفقیت و طرح 3B و BBTA ایراد کرد. که مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.
پس از دکتر سلطانی آقای Doug Lipp یکی از مدیران ارشد دیزنی لند ونویسنده چندین کتاب به سخنرانی پرداخت و از تجربیات خود در دوران همکاری با کمپانی بزرگ دیزنی لند با حاضرین سخن گفت و با تقلید صدای چند کاراکتر دیزنی لند حاضرین را به وجد  وتشویق در آورد.
درساعت 30:9 اسامی برندگان به ترتیب اعلام شد و مدیران کمپانی ها و یا نمایندگان آنها جوایز خود را از میهمانان و سخنرانان عالیقدر دریافت کردند.
اجرای این مراسم بعهده Mr.Taregh Ghorishi که خود از مدیران و صاحبان کمپانی در دوبی می باشد بود که به زیبایی و بسیار حرفه ای این مراسم را اجرا کردند.
MCD Award یک تجربه شیرین  و دلپذیر بود و یک خاطره بی نظیر را در اذهان حاضرین باقی گذاشت. اوج زیبایی این مراسم حضور پُرشور ایرانیان موفق و سرفراز در میان بزرگان کار وکسب جهان بود که فقط می توان گفت افتخاری بود دیگر برای همه ایرانیان در سراسر جهان.

1381-40

1381-41