mix1.1

 

ليلا فروهر از كنسرت موفق آنتاليا برگشت

mix1.2

يلا در اين كنسرت كه در 17 ‌ جولاي برگزار شد برنامه خود را با آهنگ ايران آغاز كرد و مردم با شعار ليلا دوستت داريم او را حمايت كرده و به او چنان عشق و انرژي دادند كه ليلا با همه وجودmix1.3 در برنامه او از كودك  6‌ ساله تا پدر و مادرها و جوانان يكصدا آهنگهاي او را همصدايي مي‌ كردند. ليلا بدنبال تركيه در 3‌ سپتامبر به ونكور  كانادا رفت. ليلا يكبار ديگر براي اجراي كنسرت در آنتاليا در ماه سپتامبر دعوت شد.
آلبوم جديد  ليلا اينروزها  مرحله پاياني خود را طي مي‌كند و در مهر امسال اين آلبوم ارائه خواهد شد كه كاري با سبك سياق متفاوت تركيب موسيقي پاپ و كلاسيك است. بزودي در اين مورد با ليلا گفتگو خواهيم كرد

 

 

 

 

 

 

mix1.4

  

  

  

  

 

مري آپيك با پاي شكسته،
مجموعه پري در جنگل و گوهر شب چراغ را آماده مي‌كند

مري آپيك كه بدنبال حادثه اي در واشينگتن دي سي دچار شكستگي استخوان پا شد و  بعد از معالجات اوليه در آستانه يك عمل جراحي حساس، با هواپيما به لس آنجلس انتقال يافت، اينروزها دو مجموعه پرطرفدار كودكان و نوجوانان >قصهmix1.5 پري در جنگل و گوهر شب چراغ< را كه با شركت بيش از ده بازيگر نامدار تهيه شده، بصورت مجموعه تازه اي در قالب DVD‌ آماده مي‌كند.
مري آپيك كه در بازگشت به لوس آنجلس، باز هم در آستانه عمل جراحي بود بدليل اينكه عمل سبب مي‌شد تا ماهها امكان هيچ حركتي را نداشته باشد ترجيح داد با سيستم هاي ديگري معالجه شود و تن به عمل و گذاشتن ميله هاي آهني در پايش نشود.
مري كه هم نگران تهيه و ارائه اين مجموعه و همچنين پيگيري اجراي نمايش >در پوشش حجاب< بود، اينك يكي دو ماهي است درخانه خود با پرستار مخصوص به انجام كارهايش مشغول است و تقريبا اين مجموعه را آماده ساخته است.
نكته قابل توجه اينكه همزمان با بروز حادثه براي مري،   آپيك يوسفيان مادر هنرمندش نيز بدنبال يك شكستگي در قسمت لگن، تن به عمل جراحي داد كه در طبقه پائين خانه مري دوره نقاهت را مي‌گذراند. اين مادر و دختر هنرمند كه هميشه فريادرس هم بوده اند، اين بار هركدام در طبقه بالا و پائين خانه، تلفني با هم حرف مي‌زنند و حال هم ديگر را مي‌پرسيدند چون نه مري ميتوانست به طبقه پائين برود و نه آپيك يوسفيان امكان بالا رفتن از پله ها را داشت
.

كنسرت پري زنگنه با آندره بوچلي

mix1.6

اينروزها صحبت از كنسرت بزرگي است كه آندره بوچلي خواننده اپرا، با پري زنگنه خواننده نامدار ايراني اجرا خواهدكرد و احتمالا دو سه شهر بزرگ دنيا انتظار اين رويداد بزرگ را مي‌كشند.mix1.7
پري زنگنه اينك كتاب >آنسوي تاريكي < را كه به زندگي خودش و زندگي نابينايان معروف جهان پرداخته انتشار مي‌دهد كه در آن رهنمودهايي براي نابينايان در سراسر جهان دارد.

گردهمايي ماهانه هنرمندان تجسمي لس آنجلس
Iranian  Visual Artists

 

روه هنرمندان تجسمي ايراني در چهارشنبه 10‌ آگست ميهماندار زهره پرتوي نقاش مدرنيست ساكن لس آنجلس است. زهره تحصيلات اوليه هنري را در آكادمي كاپيلو در فلورانس ايتاليا آغاز كرد سپس به دانشكده هنرهاي زيبا درmix1.8 اوربينوUrbino رفت و با درجه عالي فارغ التحصيل شد. او آثارش را در اغلب كشورهاي اروپاي غربي به نمايش گذاشته و جايزه ها و نشان هائي دريافت كرده.
در اواسط دهه 80‌ميلادي به لس آنجلس مهاجرت كرد ودر اينجا با گروه هاي بسيار همكاري كرده و نمايشگاههائي در نيويورك، واشنگتن دي سي، ميلان و رم برگزار نمود.آثار او سبك انتزاعي دارند و از كمپوزيسيون هاي قوي و رنگهاي جاندار سرشارند. عنوان نمايشگاه او در IVA افكار انتزاعي ‌ است  كه طي ماههاي اخير با حمايت رسانه ها و همت هيئت مديره IVA شاهد استقبال اعضاي جديد هستيم. دومين چهارشنبه هر ماه هنرمندان از هرگروه گرد مي‌آيند تا آثار يكديگر را ببينند و با هم تبادل نظر كنند.
از شما دعوت مي‌كنيم به ما بپيونديد. پذيرايي با عصرانه: وروديه 5‌ دلار
زمان: چهارشنبه 10‌ آگست 7‌ عصر  مكان:Encino Community Center
دانستني هاي بيشتر:

Facebook:iranianvisualartists‌

 

 

با ادامه كنسرت‌هاي موفق داريوش و فرامرز اصلا‌ني،
 دهم سپتامبر لس آنجلس هم ميزبان اين برنامه پرشكوه خواهد بود

mix1.9

 

تور سراسري داريوش به همراه فرامرز اصلا‌ني كه از شش ماه پيش آغاز شد، همچنان با موفقيت بي سابقه اي ادامه دارد. كنسرت‌هاي داريوش و فرامرز در فينيكس، ونكوور، شيكاگو، نيويورك، سن حوزه، اورنج كانتي، آتلا‌نتا، تورلا‌ك، ارمنستان و تركيه با استقبال بي سابقه اي مواجه شد و بازتاب بسيار زيادي در ميان ايرانيان ساكن آمريكا داشت. اين روزها اين دو هنرمند براي كنسرت‌هاي بيشتري در ماه‌هاي آينده آماده مي‌شوند و با برنامه ريزي مديريت اين تور قرار است تا پايان سال با دوستدارانشان در هوستون، دالا‌س، سان فرانسيسكو، تورنتو، اتاوا و واشنگتن دي سي هم ديدار داشته باشند. دوبي، مالزي و چندين شهر اروپايي هم به زودي مهماندار داريوش و فرامرز خواهند بود. اما بدون شك ‌بزرگترين و باشكوه‌ترين كنسرت اين تور در لس آنجلس برگزار خواهد شد. شنبه دهم سپتامبر، سالن گيبسون آمفي تياتر ميزبان دوستداران داريوش و فرامرز اصلا‌ني است. برنامه ريزي و تمرينات براي اين كنسرت باشكوه از هم اكنون آغاز شده و شنيده ايم اين بار داريوش آهنگ هايي را براي اجرا بر روي صحنه گيبسون آمفي تياتر لس آنجلس انتخاب كرده است كه تا به حال كمتر در كنسرت‌هاي او شنيده ايم.
همچنين در ادامه موفقيت كم نظير بازخواني آهنگ محبوب >آي عشقديواراگه يه روز< از فرامرز اصلا‌ني. هفته گذشته فيلمبرداري دو موزيك ويديو براي اين آهنگ‌ها به كارگرداني سيروس كردوني به پايان رسيد و هر دو ويديو به زودي منتشر خواهند شد.

 

مردي كه مدعي داشتن
 كتاب خاطرات گيتي وپوران بود

آقـايي كه مدعي بود كتاب خاطرات پوران و  گـيـتـي دو خـوانـنـده معروف و درگذشته را دارد، با حركت به موقع يكي از دست اندركاران موزيك در ايران ناچار به فرار شد!mix1.10
اين آقا ظاهرا دو كتاب دستنويس را به يكي دو ناشر نشان داده و مدعي شده بود بدليل آشنايي ديرينه با پوران و گيتي، اين خاطرات را نزد خود نگهداشته و اينك قصد چاپ و انتشارش را دارد! اين شخص مدعي بوده كه اسرار تكان دهنده اي در اين كتاب ها نهفته است كه با چاپ آن هياهويي براه مي‌افتد وقتي هم بخشهايي از كتاب را  به ناشران نشان داده  نظر آنها را جلب كرده بود.
ظاهرا قرار بود اين دو كتاب كه اسرار پشت پرده زندگي دنياي موزيك قبل از انقلاب را فاش ميكند به مبلغ 20‌هزار دلار فروخته شود، ولي براثر اتفاق يكي از دست اندركاران موزيك در جريان قرار مي‌گيرد و گريبان آن آقا را مي‌گيرد و مي‌گويد درحاليكه شوهران سابق اين دو خواننده يعني مسعودكيميايي و حبيب الله روشن زاده در قيد حيات هستند چگونه اين كتاب ها بدست تو رسيده؟! و اگر براستي حقيقت دارد اجازه بده من آنها را در جريان بگذارم كه آن آقا بكلي ناپديد ميشود و كتابهاي دست نوشته را هم با خود مي‌برد!