Mix

برنامه موفق داوود بهبودي وهنگامه
 در كاباره تهرانMix1.1

روز پدر بهانه اي شد تا دو خواننده معروف روز، داوود بهبودي و هنگامه براي اجراي برنامه بروي صحنه كاباره تهران بروند.
هنگامه كه آلبوم تازه اي را در دست تهيه دارد با آهنگهاي محبوب گذشته و چند اثر از مجموعه جديدش روي صحنه رفت وبرنامه اي پرشور را همصدا با مردم اجرا كرد.
داوود بهبودي چون هميشه با گيتار خود صحنه را پر از هيجان كرد و جالب اينكه مردم همه آهنگهايش را با او همصدا مي‌خواندند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرهاد بشارتي براي اجراي برنامه در زير درخت 10‌ ميليون دلاري ابوظبي دعوت شدMix1.2

بدنبال موفقيت اخير فرهاد بشارتي در اجراي يك كنسرت متفاوت در ميليون دلار تاتر لوس آنجلس، اينك با دعوت هايي براي اجراي برنامه درنقاط مختلف روبرو شده است.
يكي از اين دعوت ها، از سوي مقامات دولتي ابوظبي است كه قرار است در كريسمس امسال به اين كشور برود و زير درخت 10‌ ميليون دلاري كه در هتل بزرگ پايتخت ابوظبي برپا ميشود به اجراي برنامه بپردازد.
اين درخت كريسمس 10‌ ميليون دلاري درواقع با تزئينات  طلا والماس از ماهها قبل آماده ميشود و هرسال يك هنرمندمعروف براي اجراي برنامه دعوت ميشود كه اين بار فرهاد بشارتي با گروه خود به ابوظبي ميرود تا زيباترين برنامه خود را در اين محل استثنايي كه همه ساله مورد توجه رسانه هاي جهاني است اجرا كند.

 

 

 

 

ساركوزي خواستار تماشاي فيلم
 “جدايي نادر از سيمين”  شد

رييس‌جمهوري فرانسه خواستار تماشاي فيلم >جدايي نادر از سيميناليزه< شد.Mix1.3
به گزارش انتخاب، شبكه
1 Europe همزمان با اكران عمومي ‌جديدترين ساخته‌ي اصغر فرهادي در فرانسه اعلا‌م كرد؛ دفتر رياست جمهوري >نيكلا‌ ساركوزيجدايي نادر از سيميناصغر فرهادي< را به ‌طور ويژه در اختيارش قرار بدهد.
رييس جمهوري فرانسه قصد دارد اين فيلم را به ‌همراه همسرش >كارلا‌ برونياليزه< تماشا كند.
شبكه يك اروپا نوشت: >اين درخواست ساركوزي نشانه موفقيت فيلم فرهادي است كه در جشنواره برلين موفق به كسب جايزه خرس طلا‌ و دو خرس نقره‌اي براي مجموعه بازيگران شده است.<
براساس اعلا‌م كمپاني پخش فيلم >ممنتو فيلمزجدايي نادر از سيمينبرادران داردنايكس‌من< و فيلم وودي‌آلن قرار گرفته است.
>جدايي نادر از سيمين< با بازي ليلا‌ حاتمي، شهاب حسيني، پيمان معادي، ساره بيات، سارينا فرهادي، علي اصغر شهبازي، بابك كريمي، شيرين يزدان بخش، كيميا حسيني و با حضور مريلا‌ زارعي روايت مي‌شود.
اين فيلم كه اين روزها در بخش رقابتي جشنواره >سيدنيافق‌هاكارلووي واري< دعوت شده است.
>جدايي نادر از سيمين< در ادامه‌ي اكران جهاني، روز 31 ‌جولا‌ي (22تير)در سينماهاي انگليس نيز به نمايش درخواهد آمد.
اين فيلم كه از روز  25خرداد در بلژيك به‌روي پرده رفته است، از روز  11اوت  (20مرداد)در هلند، هشتم سپتامبر  (17شهريور)در سوئيس و همچنين  14جولا‌ي  (4تيرماه)در سينماهاي آلمان نمايش خواهد داشت.
>جدايي نادر از سيمين< از روز  25دسامبر  (4دي) به‌طور هم‌زمان در ايتاليا و نروژ نمايش خواهد داشت و طبق برنامه‌ اعلا‌م‌ شده از روز  6 ژانويه سال آينده ميلا‌دي  (16دي)در سينماهاي برزيل نمايش خود را آغاز خواهد كرد.

آشتي بهروز وثوقي و مسعودكيميايي
 بعد از حدود 12‌ سال

چندي پيش بدنبال يك گفتگوي تلفني ميان بهروز وثوقي و مسعودكيميايي، ظاهرا قهر 12‌ سالهشان پايان يافت. بهروز وثوقي و مسعودكيميايي ، درواقع از ياران قديمي در ايران بودند، فيلم هاييMix1.4 كه كيميايي باشركت بهروز وثوقي در ايران كارگرداني كرد، همه با فروش تاريخي روبرو شد و در كادر فيلم هاي كلاسيك وماندني اش قرار گرفت كه در ميان آنها قيصر، گوزن ها، داش آكل،رضا موتوري و  خاك ديده ميشوند.
بعد از كوچ بهروز به امريكا ميان ياران فاصله افتاد، كيميايي همچنان در ايران فيلم ساخت، ولي آن فيلم هاي مشترك تكرار نشد، تاحدود  12‌ سال پيش كيميايي به كانادا و امريكا آمد ودوستان قديمي بديدار هم رفتند و خاطره ها را زنده كردند.
بعد از اين ديدارها قرار شد بهروز در فيلم تازه اي از مسعودكيميايي بازي كند، ولي در ايران با بن بست هايي روبرو شد، گويا در مصاحبه اي اشاره مي‌كند كه قرار بود بهروز در يك نقش كوچك در فيلم اش ظاهر شود و همين ميان دو دوست فاصله انداخت و بكلي رابطه‌شان قطع شد.
اخيرا كه بهروز به تركيه رفت تا در فيلم تازه بهمن قبادي بازي كند، يكي از بازيگران جوان داخل ايران با بهروز تماس مي‌گيردو مي‌گويد  كيميايي بدنبال يك سكته دربيمارستان بستري است ويكي دو بار هم سراغ تورا گرفته است اگر آمادگي داري، ارتباط تلفني تان را برقرار كنيم، بهروز با اطلاع از بيماري كيميايي در يك مكالمه تلفني، حال او را مي‌پرسد و  رفاقتي با هم حرف ميزنند و سكوت 12‌ ساله را مي‌شكنند.
البته بعد از آن ديگر ارتباطي ميان آنها برقرار نشده ولي دوستان نزديك مي‌گويند قرار است كيميايي به امريكا سفر كند و با بهروز ديدار داشته باشد و كدورت هاي گذشته را رفع كند.

 

در پشت پرده آتش زدن پوسترها
 و سي دي‌هاي اندي چه بود؟
Mix1.5


خبرگزاري ايسنا در ايران، هفته قبل تصاويري را به سراسر جهان مخابره كرد كه نشان مي‌داد پوسترها، عكس ها، سي دي هاي اندي را به آتش كشيده اند و حتي پوسترهاي بزرگ او را در حال شعله ور شدن نشان مي‌داد.
هنوز مشخص نشده از سوي چه كساني و چرا اين اقدام صورت گرفته؟ چون اندي در طي سه دهه گذشته هيچگاه اهل سياست و سياست بازي نبوده و هميشه خود را از دنياي سياست دور نگهداشته و هيچ حركت سياسي هم نداشته است بهمين جهت باعث حيرت است كه چرا اندي بعنوان شهروند ايراني بدور از اين مسائل بايد با چنين عكس العملي روبرو شود.
چندي پيش هم يكي از روزنامه هاي مطرح داخل ايران نوشته بودكه اندي جزو  كميته يك سايت اينترنتي بنام >صيغه< است.
جالب اينكه اندي مسيحي ارمني ايراني است، اصولا  در زندگي شان صيغه اي وجود ندارد!
اندي اصلا از هنرمنداني است كه هميشه در خدمت مردم بوده و به همه عقايد ، مذهب و نژادي احترام گذاشته است و درواقع براي خوشحال كردن مردم، بزرگ و كوچك گام برداشته است.